Kırmızı biberle yapılan aşk büyüsü

yaz001

Kayıtlı Üye
arkadslar ben ınanarak yaptım ama bıber acı degıldı salcalık bıberdı yaptım ustunede kalmadı yedim yaktıgım bıberı görecez sonucu buraya yazıcam

matroska

Kayıtlı Üye
Merhaba, dışarıdan takip ediyordum şunları sormak için üye oldum:
'Muselkitabü enzelnahü mübareketen ücüreha fil arzi fiha halidun'' sözünün anlamı nedir?
Evde kurutulmuş kırmızı biberim var, onunla yapsam olur mu?
Yanan biberi (külünü/çöpünü) ne yapmak gerekir? Çöpe atsam olur mu?

AJA

Elit Üye
Yanan biber acı biber diye biliyorum ayrıca yakılan bivber agaç altına gömülecek hatırlatığım kadarıyla.Bu uygulamada içinizde o aşkla yapmalı iyi konsantre olmalısınız.Yani yemek yapıypor gibi olmaz.Enerjinizi o anki tutkuyu hissederek yogunlaşıp yapmak şart.

alalia

Kayıtlı Üye
peki biberi nasıl yaktınız arkadaşlar.evde ocakta nasıl başardınız

jun_jandi

Kayıtlı Üye
Ben bu büyüyü yaptım.. Uzaktan uzağa çok etkilendiğim birine.. 4 yıldır birlikteyiz.. İmkansız gibi geliyordu ama oldu..

Kullandığım biber kırmızı küçük ve çok acı bir çeşit biberdi.. Ben acı olması gerekir diye biliyorum..

Yalnız şu var.. Uygulayan bir başkası sonuç alamadı.. Bence sebebi şüphe duymasıydı.. Ben köylü bir kadından biberi alırken, onu eve götürürken ve büyüyü uygularken de öyle inanmıştım ki olacağına, coşku ve mutluluk doluydum.. Ve oldu..

Sonrasında tazelemeye gerek de duymadım.. Çünkü beni tanıdığında, seveceğinden de çok emindim (ilginçtir)..

Bu tür işlerde enerjiniz çok önemli..

ben sevdigmn anne adını bilmiyorum filan oglu diyo ya ne diyecegim oraya

kapris

Kayıtlı Üye
Hz. Allah'tan hayırlısını isteyin.Düşünün,Büyüyle olan ne kadar sağlıklı yürür...

Love Song

Banlı Kullanıcı
en yetenekli büyücü,en güçlü büyüyü kullansa bile bir insanın özgür iradesine asla ''ASLA'' müdehale edemez.

Yani aşk büyüsü diye bir olay yok hiç bir zaman olmadı ve hiç bir zaman olmayacak,böyle komik konuları artık açıp durmayın.

Koskoca Lucifer insanın özgür iradesine müdehale edememiş,senmi müdehale edeceksin? birde aşık edeceksin kendine?
yok öyle bir şey,her gördüğünüz şeye inanmayın.

biber olayını da muhtemelen dikkat çekmek isteyen birisi bir tarafından uydurup yazmıştır.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Zaten var ya şu büyüler iyiki tutmuyor.Tutsa dünyanın hali ne olurdu acaba? Biri diğerine yapsın, bir başkası bana yapsın,bi diğeri öbürüne yapsın.Oldu.İnsanların hayatı Ali Baba'nın Çiftliği nasıl olsa...
Ya ayrıca büyüyle biri gelse ne olur ?O kişi kalbine ve beynine maske geçirerek gelmiş olucak.Gerçek kendi duygu ve düşünceleri değilki..Maske düşünce ne olucak?Eğer bu şekilde de kabullenenler varsa zaten sözün bittiği yerdir.

Biberde maksat,biberin yandığı gibi yansın aşkımdan vs..Niye yansın yahu?Yanmak istese bibersiz yanar zaten.Yanmak istemiyor demek ki..Yazık değilmi o insana?Bu bir insana yemek istememesine rağmen ağzına zoraki lokmayı koymaya benziyor.

muyunus

Kayıtlı Üye
Evet gerçekten iyi bir sonuc alan yok mu? Kimi oluyor diyor kimi olmuyor diyor kimi eksik diyor...

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Evet gerçekten iyi bir sonuc alan yok mu? Kimi oluyor diyor kimi olmuyor diyor kimi eksik diyor...
Sitemizde paylaşılan maji uygulamaları daima eksik verilmiştir sebebi ise paylaşılan uygulamalar zaten çalışmaz,paylaşılmasından maksat maji konusunda kendisini geliştirenlere ders notları niteliğinde öğretici paylaşım olması içindir.Bundan başka bir amacı yoktur.
Uygulama eksik değil diyelim bir uygulama ulu orta yerde paylaşıldığı zaman zaten o uygulama etkinliğini yitiriyor.