Kırmızı biberle yapılan aşk büyüsü

mişa

Kayıtlı Üye
Ben bu büyüyü yaptım.. Uzaktan uzağa çok etkilendiğim birine.. 4 yıldır birlikteyiz.. İmkansız gibi geliyordu ama oldu..

Kullandığım biber kırmızı küçük ve çok acı bir çeşit biberdi.. Ben acı olması gerekir diye biliyorum..

Yalnız şu var.. Uygulayan bir başkası sonuç alamadı.. Bence sebebi şüphe duymasıydı.. Ben köylü bir kadından biberi alırken, onu eve götürürken ve büyüyü uygularken de öyle inanmıştım ki olacağına, coşku ve mutluluk doluydum.. Ve oldu..

Sonrasında tazelemeye gerek de duymadım.. Çünkü beni tanıdığında, seveceğinden de çok emindim (ilginçtir)..

Bu tür işlerde enerjiniz çok önemli..

BattleFury

Kayıtlı Üye
Ben bu büyüyü yaptım.. Uzaktan uzağa çok etkilendiğim birine.. 4 yıldır birlikteyiz.. İmkansız gibi geliyordu ama oldu..

Kullandığım biber kırmızı küçük ve çok acı bir çeşit biberdi.. Ben acı olması gerekir diye biliyorum..

Yalnız şu var.. Uygulayan bir başkası sonuç alamadı.. Bence sebebi şüphe duymasıydı.. Ben köylü bir kadından biberi alırken, onu eve götürürken ve büyüyü uygularken de öyle inanmıştım ki olacağına, coşku ve mutluluk doluydum.. Ve oldu..

Sonrasında tazelemeye gerek de duymadım.. Çünkü beni tanıdığında, seveceğinden de çok emindim (ilginçtir)..

Bu tür işlerde enerjiniz çok önemli..

Haklısınız inanmakla verilen enerji cok guclu bu tıpkı hedefe nişan almak veya hedefe nisan almadan(inanmadan) ates etmek gibi :)

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
yalan yaaaw üff artık sizde yani bu kadar olmaz

Arkadaşım büyü okulu forumuna üye olupta ona yanlış buna doğru diye insanları eleştiremessin bu tür şeylere inancınız yoksa neden araştırıyorsunuz ?.

glazeasli

Kayıtlı Üye
peki biberi daha sonra toprağamı gömmemiz gerekiyor arkadaşlar?

rbr

Kayıtlı Üye
deneyen var mı daha doğrusu deneyip sonuç alan var mı arkadaşlar?

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
peki resminide ekle resimle birlikte yansa daha faydalı olurmu acaba yani sadece bir fikir verdim

ruhsuz1

Kayıtlı Üye
Ben bu uygulamayı denedim. kız arkime olan bütün sinirim öfkem yok denecek kadar azaLdı sanırım ters tepti .s

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar anlamıyorum birinin sizi büyüyle sevmesinden daha kötü ne olabilir?

ruhsuz1

Kayıtlı Üye
Kötü yda iyi Ben deneyipte sonuc alan varmı diyen arkadaslara cevap verdim. yapıLmadan önce 1 kere dha düşünülmeli açısından.

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
evet ruhsuz olduğun nasılda anlaşılıyo sevgili ruhsuz

ruhsuz1

Kayıtlı Üye
Seninlede uğraşan biriLeri olsa belki snde bu yolları deniyecektin sevgili sevgisiz. .

NECROCYBER

Kayıtlı Üye
muhabbet cok iyi ya biribiriniz nickiyle iyi makara yapmışsınız tebrikler :D gülmekten yarıldım valla....Bazıları inanır bazıları inanmaz inanmayanın bu forumu gasp etmek için girdiğini düşünmeye başladım artık...

AJA

Elit Üye
ArkadaşIar bu konu amacını aşmış görünüyor .Lütfen dikkat edin bu tür durumIarda yasaklanabiIirsiniz.

İyi forumIar.

sevgisiz03

Banlı Kullanıcı
ne büyüsü yoksa bu büyüyü mü yaptın bana ruhsuz

genc_0761

Kayıtlı Üye
bu büyü yedi gün boyunca yapıldığını biliyorum ama etkisi daha erken görülüyor