Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz lütfen.

ecumy

Kayıtlı Üye
Bu rüyayı daha bi kaç saat önce gördüm ve gerçekten kafama takıldı, sizinle paylaşıp yorumlarınızı almak istedim.

Değişik bir rüyaydı, aslında gerçek gibi. Rüyamda uyanmıştım. Gerçekten uyandığımı sandım hatta. Kardeşim birden odanın kapısını kapatıyor ve "Sen cinlerle kal." diyor. Bunun üstüne ben de "onlar bana bi şey yapmaz." diyorum. O sırada karşıdan gelen göremediğim, ama hissettiğim bi şey aniden içime girdi ve ben gözlerimi açamadım, doğrulmaya çalıştım kuvvetim yok kalkamadım. Bi kaç kere kısık sesle kardeşimin adını söyledim hemen kapının eşiğinde durmasına rağmen beni duymadı.
İçimden Nas suresi okudum yine de gitmedi. Tekrar doğrulmayı denedim kollarımda hiç güç yoktu. Sonra birden gerçek hayatta gözlerimi açtım. Biraz soluklandım geri uyudum. Tekrar bir rüya gördüm sanki bu rüyanın devamı gibi. Bu sefer uyanıp yataktan kalkıyorum, aynaya bakıyorum. Sağ gözümün altında 2 altta 2 üstte ağzında 2 kat 8 diş olan bi yaratık ısırmış beni. Ama çok yaralamış, kanamamasına rağmen kaslarım görünüyor. Anneminn yanına gidiyorum "anne yüzüme bak" diyorum. "Bi şey olmaz kardeşinle şakalaşırken olmuştur." diyor. Ben de "saçmalama anne şu dişlerine bak kardeşimin dişleri böyle mi" diyorum. Bu sefer daha dikkatli bakıyor. "Sana hurrimler (buna benzer bişey diyor anlamadım orayı) saldırmış" diyor. Sarılıyor. Ondan sonra da uyandım ve tekrar uyuyamadım..

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Bu rüya haberci değildir. Doğa üstü varlıklar bölümünü araştırıp kafanızdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz.

İyi forumlar

lost66

Banlı Kullanıcı
geçmiş olsun öncelikle . ! tam emin değilim ama böyle bir kaç rastlantıya denk geldim rüyadan musallat olmaya başlar cinler yani ruhla mücadele eder bi netten araştır Peygamberimizin Hz. Ali ye yazdırdığı cinle ilgili mektubu bul yaz ve yastığının altına koy bide yatma şeklin yüzün kıbleye sağ tafafa dönük yat kötü enerjilerdende bu şekilde korunulur ! eğer bir bağırma sesi ile uyanırsan bilki mektup işe yararmıştır ancak belirli bir süre sonra mektubu kaldırcan ! bide yalnı cin olduğundan emin değilim! iyi araştır sordur! sadece korkunç rüyada olabilir! ama sürekli korkunç görüyorsan vardır bi sıkıntı elbette ben Türkiyede hala bu tarz olaylar nasıl devam ediyo hayret!

demon

Kayıtlı Üye
niye etmesin ki yoksa bu memlekette bişey olduda bu olayların bitmesimi gerekiyor