backwoods

backwoods

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Ben de birkaç gün önce gördüğüm rüyamla ilgili analizinizi rica ediyorum.
Rüyamda; büyüdüğüm ve ailemin halen yaşadığı evin oturma odasındayım. Köşede kafes içinde bedeni kalın ve boyu ortalama bir yılan var. Kafesin yanında daha küçük bir kafeste ise bir kuş var. Bir anda yılan kendi kafesinden kuşun kafesine doğru geçip kuşu yakalıyor. Yılan kuşu yedikten sonra hareketsiz kalıyor, ölmüş gibi. Ben yılanı kuyruk kısmından yakalayıp sallıyorum. Ağzıdan bir sürü çöp dökülüyor. Sonra aynı evin banyosuna gidiyorum, küveti dolduruyorum ve yılanı içine koyuyorum. Biraz bekleyince yılan kendine geliyor, suyun içinde yüzmeye başlıyor. Yalnız önceki görüntüsünde ağzı büyüktü, yeniden kendine gelince ağzı küçüldü.
Sonra kurban bayramı olduğunu gördüm, teyzemin evinin önündeyim.(eskiden rahmetli anneannemin yaşadığı ev) Arabanın sol arka koltuğunda oturuyorum, yanımda ablam, ön koltukta annem var. Elimde ceviz kıracağı var ve kırıp kırıp ceviz yiyorum, onlara da veriyorum.
Sonra pek tanımadığım bir grup kadınla alışverişe çıktık, kuyumcular çarşısı gibi bir yerdeyiz. Bir dükkana giriyoruz, ben taş seçmek için tezgaha bakıyorum. Bir taş beğeniyorum, beyaz renkli piramit gibi şekillendirilmiş. Yanımdaki kadınlardan birine veriyorum, çok beğeniyor anahtarlık olarak oğluna alıyor. Benim ceplerimde 4 adet ziynet kutusu var, başka dükkandan almışım ama içlerinde ne olduğunu görmedim.

Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Kadınların yönetime hakim olduğu bir aile içindesiniz. İçeride size karşı gizliden bir takım sinsi hesaplar yapan, geçmişi pek de parlak olmayan bir kadının varlığı mevcut. Bu kişi çok yakın akrabanız değil. Ancak mal veya bir ortaklık vesilesiyle ilişki içindesiniz.

Önceden pek otoritesi olmamasına rağmen sonradan yetki sahibi olmuş.
Sizin yetkilerinizi de, bir takım dalaverelerle ele geçirmiş olabilir. Hatta bu olaylar neticesinde sıkıntılı ve müşkül durumlar da yaşanmış. Ancak onu bertaraf ederek itibarınızı tekrar ele geçireceksiniz. Hatta bu kişiden, elindeki bir takım para veya malı da almanız olası.

Dikkat etmeniz gereken ise tekrar eski güç ve yetkilerine kavuşmak için fırsat kolluyor. Fakat durum o şekilde olsa bile size eskisi kadar zarar verecek gücü olmayacak.Tam net belli etmese de, bu güzel ve ağırbaşlı kadının size bir ilgisi de mevcut.

Sizi sevindirecek ufak tefek birkaç hadisenin yaklaştığı görülüyor. Ailede size sevgi ve şefkatle bağlı bir yakınınız var. Aileniz için canla başla çalışıp, onların istek ve dileklerini yerine getirmek, için çok fedakarlıkta bulunuyorsunuz. Anneniz için ise, ayrı bir ilgi ve alaka göstermelisiniz. Bu size büyük mükafatlar sağlayacak.

Bir konuda hukuk ya da gayrı resmi hususta davalısınız. Hakkınızda bir suçlama ya da ithamdan sonra temize çıkıyorsunuz. Bir miras işi gündeme gelebilir.

Bir kitap ya da edebiyat veya araştırma hususunda tasarladığınız projenin, önü çok açık görünüyor. Saygınlık ve başarı getirecek. Hiç beklemediğiniz yerlere gelebilirsiniz.

Sevgiler…

backwoods

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Size iki gün aralıkla gördüğüm 3 rüyamdan hatırladıklarımı yazmak istiyorum, yorumlarsanız sevinirim.
İlk rüyamdan hatırladığım bir kasa balık, 11, 22, 33 sayıları.
İkinci rüyamda küçük bir kasabadayım, 2 katlı bir apart otelde kalıyorum. Yağmur yağıyor ve yağmur altında uzun yürüyüşler yapıyorum.
Son rüyamda araba kullanarak sahilde bir restorana gidiyorum. Yanımda eşim, annem, babam ve kardeşim var. Gittiğimiz yer sahilde iskele gibi bir restoran.Hava çok soğuk, denizde poyraz esiyor. Bu yüzden kapalı kısmına geçtik. Oraya en küçük amcamın kızının doğumgünü için gitmişiz. Evli ama eşini görmedim. 3 yıl önce rahmetli olan amcamın oğlu eşi ile birlikte oradaydı. Beyaz kolsuz bisiklet yakalı bir atlet ve beyaz bir pantalon giymişti. Eşi bana çok içten ve uzun süreli sarıldı.
Sonra bir evdeyim, misafirim, 4-5 katlı bir evin en üst katı ve günlerden pazarmış. Geçen yıl işini yaptığım bir bey vardı, onun eviymiş. Ama biliyorumki aslında o şuan umrede evine gidemem.
Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hükümetle bağlantılı yeni iş imkanlarına kavuşacaksınız. Askeriye ile bağlantılı da olabilir. Yalnız işin büyüklüğü ve sorumluluğunun fazlalığı nedeniyle tereddüt etme olasılığınız da yüksek. Başka bir iş hususunda ise, herşeyi tamamlayıp sonuca erdirecek ve mükafatını da alacaksınız. Bir diğerinde ise yalan bir vaadle karşı karşıya kalacaksınız, dikkatli olun. Gerçi bu iş sonradan yerine getirilip tamamlanacak, ancak uzun vadede.

Bir iş gezisine çıkacak, bu sırada büyük ve nüfuzlu biriyle tanışıp ondan büyük menfaat göreceksiniz. Bu gezi sizin için oldukça rahata erdirecek iş bağlantıları da sağlayacak. Bir rakibinizin bir işini açığa çıkaracak, ancak itham altında kalacaksınız. Daha sonra işin aslı öğrenilip sizin doğruluğunuz tastik edilecek.

Ufak tefek maddi manevi sıkıntılarınız mevcut. Bunları yoluna koymak adına bir takım çareler düşünüyorsunuz. Bu esnada yukarıda bahsetmiş olduğum işi düşünmenizde fayda var. Bunun kabulü halinde hayatınızda değişimler ve gelişmeler kaydedeksiniz.

Sülalenizden bir doğum haberi, bir evlenme haberi ve bir de sevinçli bir haber duyacak mutlu olacaksınız.

Ayrıca başka büyük bir haber ise sizi havalara uçuracak kadar sevindirecek, bu haberle ailenizde de mutlanacak. Bir yakınınızdan bir destek göreceksiniz. Uzun zaman haber alamadığınız bir tanıdığınız da tekrar sizinle birlikte olacak.
Uzun bir ömür görünüyor…

Sevgiler…

backwoods

Kayıtlı Üye
Merhaba Sevgili Duman Lekesi,
Uzun zamandır rüyalarım çok derin ve hatırlamakta güçlük çekiyorum. Dün akşam rüyamın genelini hatırlamasam da bu kısmı sanırım yorumlayabilmen için yeterlidir.

Bir yere uzanıyorum sol elimle, ancak elim yerinde bir pençe var. Hemen aynaya bakıyorum ve bir kartal başı görüyorum. Yani bir kartal olmuşum.

Hatırladığım diğer kısım ise başbakanla çok yakın bir sohbet halindeyim, ona ben bir durugörürüm diyorum. Başbakan şimdiki ismen evet ama görünüm olarak başka birisiydi.

Yorumun için şimdiden teşekkür ederim.

Sevgilerimle,

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir kadın vasıtasıyla alacağınız bir pozisyon veya arabuluculuk görevi sizi bekliyor.

Kuvvetli, heybetli, savaşılabilir derecede güçlü biriyle karşı kaşıya gelecek, bir anlaşmaya varacaksınız.

Menfaatlerinizin gündeme geleceği, alacak verecek hesaplarınızın masaya yatırılacağı görülüyor.

Sevgiler…

backwoods

Kayıtlı Üye
Merhaba Sevgili Duman Lekesi;
Rüyamda, bir sepet dolusu kahverengi yumurta gördüm. Boynumda da kalp şeklinde içinde pembe quarts olan bir kolye ucu vardı.

Yorumun için teşekkür ederim.

Sevgilerimle.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yapılacak bir anlaşma neticesinde, elinize bol miktarda mal veya para geçecek. Gereken şartların oluşmasına ramak kalmış ve siz hayallerinize kavuşmak üzeresiniz.

Aileye kız çocuğu görünüyor, hayırlı ve uzun ömürlü olması dileklerimle…:)

Sevgiler...

backwoods

Kayıtlı Üye
Merhaba Duman Lekesi,
Rüyamda ikiz bebeklerim olduğunu gördüm. Biri kız biri erkek. Erkek olanın adı Zafer, kızın adını hatırlamıyorum.
Sürekli bebek emziriyorum, göğsümü sıkıyorum süt varmı diye süt fışkırıyor. Rüya boyunca boş yatak gördüm.
Yorumun için teşekkür ederim.
Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bir ortağınız varsa, işinizde birbirinize itimatınız olduğuna, işlerin düzgün gideceğine veya eş ya da sevgilinizle aranızda uyum ve güven olduğuna işaret ediliyor. Bazı sıkıntılarınızı artık dert etmekten vazgeçeceksiniz. Üstelik sevinç yaşayacağınız bir hadise de yakın gibi.

Yalnız birlikteliğinizde sürekli verici olan tarafın siz olduğu, karşı tarafın ise tüm yükümlülüğü üstlenmediği bir manzara var gibi. Ya da ciddi bir gelecek için seçtiğiniz kişiyi, ileriye dönük hedef ve düşüncelerini iyice öğrenmeden adım atmayın. Kişi size bağlı bile olsa, gelecek planlarınız uyuşmuyorsa, ileride bu konuda sorun yaşayabilirsiniz.

İki işi paralel; mal alımı ve bir işin tamamlanması gibi, aynı zamanda sonuçlandıracaksınız.

Sevgiler

backwoods

Kayıtlı Üye
Rüyamda Assostayım. Rüzgar çok gökyüzünün rengi koyu ve bulutlu. sanki fırtına kopmak üzere. Yanımda annem var, beraber çatıdaki demir dikmelerle birşeyler yapıyoruz ama ne yaptığımızı hatırlamıyorum. Eski bir arkadaşımla karşılaşıyorum, orada yaşıyormuş. Ancak apar topar askere gidiyor, gidince öğreniyorum. Arayıp, sen askerliğini yaptın birisindenmi kaçıyorsun askerlik nereden çıktı diye sorduğumda savaş başlamak üzere bunun için tekrar çağırdılar diye cevap veriyor.

Yorumun için teşekkürler,
Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Hayatınızda büyük değişiklikler olabilir. Hiç beklemediğiniz, yatılı bir misafiriniz gelebilir.

Sıkıntılı, belirsiz olaylar ev ya da işyerinde farklı davranmanıza, yanlış algılanmanıza neden olabilir. İşinizde daha üst makamlarla bağlantılar kurabilir, başarılı atılımlar yapabilirsiniz. Fakat öte yandan sizi çekemeyen bazı kişiler, iş veya olaylarla ilgili kasıtlı yanlış bilgiler vererek, itibarınızı zedelemek isteyebilirler. Dikkatli olun.

Sevgiler

backwoods

Kayıtlı Üye
Rüyamda, florya tarafında geçen yıl evlenen bir arkadaşımın nikahına gitmişim. Yalnızım, nikah salonuna giriyorum çok kamera var. Nikah masasının solunda yakın bir yere oturuyorum. Oturunca sanki bir otobüsün koltuğundaymışım gibi hareket ediyorum ve nikahı izleyemeden otobüs beni ana durağa götürüyor. Otobüste iki koltuk arkamda eşim oturuyormuş, şaşırıyorum. Otobüsten inerken eski işyerimden tanıdığım yaşlı bir bey vardı onu görüyorum. Koluna giriyorum beraber inip karşıya giden otobüse biniyoruz.

Bağdat caddesinden bu hafta evini teslim etmek üzere olduğum bayanla arabayla gidiyoruz. Caddebostandan sahile doğru inip bir havuz başında oturuyoruz.

Nikahını göremediğim arkadaşımın ailesinin evindeyim, evlenen kızdan başka bir de küçük oğulları var. Orada otururken liseden çok samimi olmadığım bir arkadaşım beni arıyor ve Yağız'la konuşmak istiyor. Yağız'ın annesi oymuş aslında. Sonra aslında Yağızı benim lise arkadaşım bir sebepten evlat edinmiş onu öğreniyorum.

İş verdiğim marangoz atölyesindeyim. Bir renk için münakaşa ediyoruz. Sonra birden küçük bir çocuk ağzından kanlar gelerek yerde debelenmeye başlıyor. Herkesi açıp çocuğun yanına eğiliyorum. Sağ elimi kalbinin üzerine, sol elimi de ensesine koyup ona reiki veriyorum. Çocuğun ağzındaki kanlar yok oluyor ve düzgün nefes almaya başlıyor, kucağıma oturtup biraz sakinleştiriyorum.

Yorumun için çok teşekkür ederim.
Sevgiler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Sizin adınıza veya sizin için başkalarınca yapılan bir anlaşma gündeme gelebilir. Yalnız resmi bir dairedeki işinizin önüne engel koyulma ihtimali çıkabilir, yakın takibe alın.

Size verilen gözden çıkarılmış bir işi yeniden canlandırıp, işin kendisinden beklenmeyen bir duruma getireceksiniz.

Eşiniz için manevi bir borç yüklenmiş olabilirsiniz.

Sevgiler

backwoods

Kayıtlı Üye
Rüyamda İzmitteyim, eşim, abisi ve eşi, annesi var. Bir taksiye binmeye çalışıyoruz ama çok eşya var sığmıyor. Annesi, ben ve abisinin eşini bırakıyorlar ve gidiyorlar. Eşimin abisi giderken yarın bayram nasıl olsa diyip eşine kendi annesine gitmesini söylüyor. Çok sinirleniyoruz. Ben eşinin koluna giriyorum ve birlikte merdiven çıkıyoruz, sakinleşmesi için de ona Ayetel Kürsi okuyorum ve biraz enerji veriyorum. İleride bir lunapark görüyoruz. Ona doğru gidiyoruz ki orada kayınvalideme bir grup genç tacizde bulunuyor. Hmen uzaklaşıyoruz ve bir anda bir lokantada buluyoruz kendimizi. Komşuları ile yemek yiyoruz. Benim eşim bizi almak için geri dönüyor. Kalkarken komşunun eşi benden para istiyor, 100 lira veriyorum. Sonra buluşup gidiyoruz.
Biraz karışık bir rüya ama yorumlarsan sevinirim.
Teşekkür ediyorum.
Sevgiler...

backwoods

Kayıtlı Üye
Rüyamda bulunduğum şehirden başka bir yerdeyim. Dairesel planlı biraz yıkık dökük bir binanın yanına parkediyorum. Bugün için kimyasal silah tehlikesi yok diye anons ediliyor. Sanki savaşın ortasına gitmişim. Binaya giriyorum; alt katta bir tekstil atölyesi var. Giriş katında ise bir sürü sedye ve ceset torbaları var. Ölmüş insanlar orada muhafaza ediliyormuş. Tekstil atölyesinde birkaç masa devriliyor, tavanı çöküyor. Tekrar üst kata çıkıyorum, sedyedeki cansız bedenlerden biri canlanıyor ve fermuarı açıp çıkıyor torbadan.
Sonra doğup büyüdüğüm şehirde rahmetli anneannemin evinde buluyorum kendimi. Balkonda oturuyoruz kuzenlerimle.
Yorumun için teşekkürler.
Sevgiler...

backwoods

Kayıtlı Üye
Rüyamda bulunduğum şehirden başka bir yerdeyim. Dairesel planlı biraz yıkık dökük bir binanın yanına parkediyorum. Bugün için kimyasal silah tehlikesi yok diye anons ediliyor. Sanki savaşın ortasına gitmişim. Binaya giriyorum; alt katta bir tekstil atölyesi var. Giriş katında ise bir sürü sedye ve ceset torbaları var. Ölmüş insanlar orada muhafaza ediliyormuş. Tekstil atölyesinde birkaç masa devriliyor, tavanı çöküyor. Tekrar üst kata çıkıyorum, sedyedeki cansız bedenlerden biri canlanıyor ve fermuarı açıp çıkıyor torbadan.
Sonra doğup büyüdüğüm şehirde rahmetli anneannemin evinde buluyorum kendimi. Balkonda oturuyoruz kuzenlerimle.
Yorumun için teşekkürler.
Sevgiler...
Rüyamdan şimdi hatırladığım bir kısmı ilave etmek istiyorum. Pasaport kontrolündeyim, ancak güvenlik çok değil. Hatta kontrolden geçtikten sonra avrupaya gitmek bu kadar kolaymıydı bu işin içinde bir iş var diyip geri dönüyorum.