3 Katmanlı Rüya

dyceonerr

Kayıtlı Üye
3 Katmanlı Rüya
Merhaba arkadaşlar ben sitenizde yeni sayılırım fakat girdğim günden beri lusid rüya aklımdan cıkmıyor ve bir gün sabah uyandım kahvaltımı ettim ve yattım tekrar
öğrenciyim bi otel odasında kalıyorum yatağım duvara yaslı sola dönük bir şeklde yatıp sıkıca örtünüm ve ağırlık çökünce uykuyua kaldım ve işte ilk lusid rüyam..
1.KATMAN
evet 1 katmanda aynı şekilde yatağımdan uyandım gerçekten farkszdı yatağımdan aynen yattğım gibi uyandım ve sonra kapım caldı arkdaşlarım geldi laptoplarıyla ben oldkca düzenli birisiyim ve rüyamda odam cok dağınıktı neyse daha sonra gelip otrdular biraz konustuk o kısmı tam hatırlamıyorum ama sonra gittiler fakat bilgisayar mause larnı bırakmışlardı gördüm 3 taneydi ve şekilleri cok farklydı odamdaki masa kare olmasına rağmen rüyamda yuvarlaktı bir mause u aldım elime baktım ve şeklindeki tuhaflığı farkettğimde rüyanın farkına vardım evet farkındaydım fakat bunu anlayınca profsyonel olmadğım için uyandım
2.Katman
gerçekten uyandğımı sanmştım fakat öyle değilmiş yine aynı yataktan uyandım aynı şekilde gercek sanıodm uyandım diyordum sonra kafamı kaldırdım ve odamda iççamaşırlı bir kadın gördüm dolaşıyordu ve odamda bir mutfak vardı normalde olmadığı için aklıma hemen geldi bu bi rüya dedim yan tarafta bi sehpa duruyordu üzerinde telefonum vardı havalanmasını istedim ve telefon uctu yine uyandımm
3.KATMAN
yada uyandğımı sandım diyelim yatağımdan kalktım giyinip otelden cıktım ve bir baktım ki oldğum yerde değilim
benim memleketimde çarşamba günleri sabahları pazar kurulur
otelden cıktığımda tuhaf bi şekilde sabah 8 civarı pazar kurulurken ordaydım bi pasajın önndeydim hemen farkına vardım rüyanın bi kadın gördüm suratı tuhaftı ondan bana yardım etmesini istedim rüyada olduğumu fakat uyanamadığımı söyledim bana yardım edemeyeceğini söyledi git başımdan dedi bağırıyordum artık paniye kapılmştım uyanamamktan korkuyordum söylenenin aksine istememe rağmen uyanamadım göz kapaklarımı tutup acmaya calısıyor kosuyor kendimi yerden yere vuruyordum uyanmak için ama olmuyordu cok korkmştum ve tam rüya bulanklaşmak üzereyken bi çöpe carpıp aniden uyandm ve uyandğımda sdece 4 dakika geçtğini farkettim cnkü saate bakmştm yatarken..

İlk deneyimimdi ve dehşet verici ama muhteşem bir duyguydu...

dyceonerr

Kayıtlı Üye
seninkiler nasıl ki ben rüyada kontrolu paniğe kapıldığım için cok kaybettim ilk deneyimimdi ve 3 katman dibe inmek korkutucuydu

bellator

Kayıtlı Üye
Hakveriyorum sana sen farkına varmışsın ben varamadım kaldığım yurt odasındaydım rüyamda ve kendi yatağımda uyanmıştım yani uyandığımı sanıyordum :) masamın başına geldiğimde bir süre bilgisayarla ilgilendim herşey odamdaki gibiydi tuhaflık yoktu ama ayakktaydım ve olduğum yerde yükselmeye başlayınca aslında uyanmadığımı anladım :) farkına vardıktan bir süre sorada uyandım. biraz ürkütücü ama asla unutamayacağın zevkli bir rüyaya sahip olmuş oluyosun. Birde rüyada kendi ayaklarının üstünde yükselmenin bir anlamı varmı bilen biri youmlarsa sevinirim ?

dyceonerr

Kayıtlı Üye
Rüya yorumculuğuna inanmıyorum aslında ben sanada fazla takmamanı tavsiye ederim rüyalar bilincaltındaki düşüncelerin endişelerim istek ve korkuların yarattığı olaylardır tek gercek bence rüyada kendini bildiğin zaman neleri keşfediceğindir rüya içinde rüya inşallah başınıza gelmez tavsiye etmiyorum ben 3.katmanda aklımı kaybediyordum az daha insan kendini asla uyanamıycak sanıyorum ve gercekten kalktıktan sonra en az 30 dakika yatakta şaşkınlıkla bekledim sürekli rüyalara uyanmak her rüyada daha derine inmek korkutucu en azından benim ilk deneyimim için hiç normal değildi bu

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
seninkiler nasıl ki ben rüyada kontrolu paniğe kapıldığım için cok kaybettim ilk deneyimimdi ve 3 katman dibe inmek korkutucuydu

Ben pek panige kapilmiyorum.
Mesela ruya icerisindeyim ve ruyada oldugumu biliyorum.Ardindan aynen gercek yasamdaki gibi beynimi kullaniyorum ve nasil olsa ruyadayim deyip her turlu cilginligi yapiyorum.Saka degil gercekten durum oyle.
Mesela bazen nasil olsa ruya deyip insan olduruyorum,yada bir yerden bir yere hic kanadim vs olmadan sadece sag isaret parmagimi havaya kaldirip ucuyorum,vs,,,gibi.

Belkidebu lucid ruyalarda cesit cesitdir.Bunu bilmiyorum.
Iyi forumlar dilerim...

BLACKCULLEY

Kayıtlı Üye
İş
tasarım
Bende buna benzer bir rüya görmüştüm. Rüyada olduğumu farkediyorum.Evin tavanına asılı kalmış gibi kendi bedenimi ve yan yataktaki ablamı görebiliyorum.Bağırıyorum ama kimse duymuyor.Odanın içinde bana yaklaşan bir adam görüyorum ve kulağıma bir şeyler söylüyor.Çok korkmuştum.Astral seyahat denemesi yaparken oldu üstelik.Bir daha da olmadı.

dyceonerr

Kayıtlı Üye
benim panikleme sebebimi yazdım dostum sürekli başka bir rüyaya uyandığım için uyanamaktan korktum ve ilk lusid oluşumdu bu eğer bu kadar derine inerseniz birgün anlarsınız gercekten korkutucu bir durum

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Aynı yazılanları yaşıyorum. Lakin benim kalbim çok hızlı atmaya başlıyor.

Rapistic

Kayıtlı Üye
İş
Sataşıcı
Çok garip bir olay bu :)
Bende buna benzer bir olay yaşamıştım iki gün önce. Oturma odasında uzanıyordum. Birden feci bir uyku bastırdı.
Neyse ben gözlerimi kapattım. Trans olayındaki gibi vücudumun her yeri uyuştu ve bir uğultuyla rüyaya geçiş yaptım. Fakat bu astral seyahat değildi. Rüyamda yataktan kalktım ,lavaboya gittim yüzümü yıkadım. Ama ben gerçekten ayağa kalktığımı sanıyordum. Neyse tekrar oturma odasına girdim televizyonu açtım. Stv'de ceylanlarla ilgili belgesel vardı :)
Televizyonu kapattım ve karanlık odada 10-15 saniyelik bir gezinti yaptım. Evdeki eşyaların yerleri farklı yerlerdeydi. Biraz inceleme yaptıktan sonra yatağa girdim ve hemen sonra gözümü açtım. ''Acaba ben az önce uyandım mı diye düşünüyordum. Çok geçmeden bu olayın rüya olduğunu farkettim. Ama aklımda bir soru işareti kalmıştı. Televizyondaki o kanalda acaba gerçekten belgesel mi vardı?
Televizyonu açtığımda o rüyadaki görüntünün aynısıyla karşılaştım ve çok şaşırdım.
Olay bundan ibaret :)

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Ben bir doktorun yanında işe başlamıştım, tatilden yeni dönmüştüm. Bir gün işyerinde doktor gelmeden önce biraz uzanayım dedim, fakat öyle bir uykuya dalmışımki,
doktorun geldiğini ve beni uyandırmak için sesler çıkardığını duyuyordum ama uyanamıyordum, uyurken uzandığım koltuktan doğrulduğumu görüyorum ama kalkamıyorum bir türlü,zorluyorum kendimi ama uyanamıyorum, epey zaman geçtikten sonra kendi kendime uyandım,doktorda ben uyanmayınca dışarı çıkmış baktım dışardan geliyo :) tabi bir gün sonra işten atıldım :) böyle bir şey hiç bir zaman başıma gelmemişti,normalde sesten falan çabuk uyanırım, ne olduğunu hiç anlayamadım, aranızda bilen varsa yazabilirmi ?

vodooboy

Kayıtlı Üye
3 Katmanlı Rüya
Merhaba arkadaşlar ben sitenizde yeni sayılırım fakat girdğim günden beri lusid rüya aklımdan cıkmıyor ve bir gün sabah uyandım kahvaltımı ettim ve yattım tekrar
öğrenciyim bi otel odasında kalıyorum yatağım duvara yaslı sola dönük bir şeklde yatıp sıkıca örtünüm ve ağırlık çökünce uykuyua kaldım ve işte ilk lusid rüyam..
1.KATMAN
evet 1 katmanda aynı şekilde yatağımdan uyandım gerçekten farkszdı yatağımdan aynen yattğım gibi uyandım ve sonra kapım caldı arkdaşlarım geldi laptoplarıyla ben oldkca düzenli birisiyim ve rüyamda odam cok dağınıktı neyse daha sonra gelip otrdular biraz konustuk o kısmı tam hatırlamıyorum ama sonra gittiler fakat bilgisayar mause larnı bırakmışlardı gördüm 3 taneydi ve şekilleri cok farklydı odamdaki masa kare olmasına rağmen rüyamda yuvarlaktı bir mause u aldım elime baktım ve şeklindeki tuhaflığı farkettğimde rüyanın farkına vardım evet farkındaydım fakat bunu anlayınca profsyonel olmadğım için uyandım
2.Katman
gerçekten uyandğımı sanmştım fakat öyle değilmiş yine aynı yataktan uyandım aynı şekilde gercek sanıodm uyandım diyordum sonra kafamı kaldırdım ve odamda iççamaşırlı bir kadın gördüm dolaşıyordu ve odamda bir mutfak vardı normalde olmadığı için aklıma hemen geldi bu bi rüya dedim yan tarafta bi sehpa duruyordu üzerinde telefonum vardı havalanmasını istedim ve telefon uctu yine uyandımm
3.KATMAN
yada uyandğımı sandım diyelim yatağımdan kalktım giyinip otelden cıktım ve bir baktım ki oldğum yerde değilim
benim memleketimde çarşamba günleri sabahları pazar kurulur
otelden cıktığımda tuhaf bi şekilde sabah 8 civarı pazar kurulurken ordaydım bi pasajın önndeydim hemen farkına vardım rüyanın bi kadın gördüm suratı tuhaftı ondan bana yardım etmesini istedim rüyada olduğumu fakat uyanamadığımı söyledim bana yardım edemeyeceğini söyledi git başımdan dedi bağırıyordum artık paniye kapılmştım uyanamamktan korkuyordum söylenenin aksine istememe rağmen uyanamadım göz kapaklarımı tutup acmaya calısıyor kosuyor kendimi yerden yere vuruyordum uyanmak için ama olmuyordu cok korkmştum ve tam rüya bulanklaşmak üzereyken bi çöpe carpıp aniden uyandm ve uyandğımda sdece 4 dakika geçtğini farkettim cnkü saate bakmştm yatarken..

İlk deneyimimdi ve dehşet verici ama muhteşem bir duyguydu...

sen çok film seyrediosun lusid rüyayı daha iyi anlamak isteyen varsa Başlangıç adlı filmi izleyin açıklık getiricektir