Demon Sigilleri

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
azazel'i (iblis) çağırıp konuşan var mı hiç? bir de Adem'e secde etmeyip kovuluşunu onun ağzından dinleyelim. :)

Zazayew2312

Kayıtlı Üye
azazel'i (iblis) çağırıp konuşan var mı hiç? bir de Adem'e secde etmeyip kovuluşunu onun ağzından dinleyelim. :)

Azazel bizden öyle nefret eden bir varlık ki Bizim yüzümüzden lanetlenip dinden çıkmış

Yani bizden birini tutarsa elinden gelirse 1 saniye beklemez ümğümüzü sıkar. :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
ya ben anlamadim simdi. bunlar nedir? cagirmak icin falanmi?

Anlamanız için günlük hayattan bir örnek vereyim hani özel bir binaya girmek için bir kart gerekir ya demon çağırmak içinde bu siğiller gerekir. Bu siğiller onların sizin yanınıza geliş kartı gibidir. :)

Sitra_Ahra

Kayıtlı Üye
Şu cehennem lejyonuna hükmetme olayı nedir? mesela 20 lejyon: 20 kişiyle anlaşma yapıp ruhlarını satın almış, karşılığında cehenneme gidecek olması ile alakalı falan mı?

partos

Kayıtlı Üye
arkadaşlar çok üzgünüm ama resimlerin %90ı kırık yenilerseniz çok güzel olur

moriarty

Kayıtlı Üye
Sol el yolunda hiç ritüel yapmadan siğiller imajinasyon yoluyla çağırılabiliyor mu?

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Hani bu kadar siğil arasından bir tanesini secmem istense nedendir bilinmez GAMORİ derdim

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Konuyu buldum da sucubbus'un simgesini bulamadım onu arıyordum

emir12

Kayıtlı Üye
yaa bu kadar derin bilgiyi nerden öğreniyosunuz ya gerçekden helal olsun :) bu gurupda kendimi çok cahil hissediyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Konuyu buldum da sucubbus'un simgesini bulamadım onu arıyordum
İlginç bir istek. O halde succubus meselesinin kaynağı olan lilithe göz at, amaç ne bilmiyorum ama lilith siğilleri aradığın şey. Hayırlısı olsun ne diyeyim.

Sorath

Kayıtlı Üye
Konu hakkında bilgili birisi, acil olarak büyük harf L M ve küçük x şeklini içeren sigilin kime/neye ait olduğunu söyleyebilir mi? L'nin alt çizgisi uzunca geliyor, M üstünde, x altta. Çizilmişini bulamadım.