Demon Sigilleri

Marrok

Kayıtlı Üye
Bi kaç demonun ismi ilgimi çekti.Anubis,Horus,Osiris... bunlar Antik Mısır Tanrıları değilmiydi ?

Zaten neredeyse bütün demonlar antik mitolojilerde tarihte geçer mısır olur asur olur çin olur hepsine rastlayabilirsin tanrı diye geçer kahraman diye geçer hükümdar diye geçer yada direk kötücül varlık olarak geçer ama tabi filmlerde ve popüler tarihte saydıkların çok geçtiği için ilk onlar dikkatini çekmiş sanırım..

Yakaza

Kayıtlı Üye
Bu konudaki tek bilgim ilk siğildeki aylardan türk bayrağındaki gibi sağa dönük hilal ulvi cin,sola dönük hilalinde sufli cin olduğunu biliyorum bir yerde okumuştum.

1234567890

Kayıtlı Üye
Sitede yeni üyeyim açıkçası belial sigili ile çağırmaktan biraz çekiniyorum geçmişte yaşadıklarımdan etkilendim ya da unutamıyorum bilmiyorum. özelden yardım edecek varsa gelebilir küçük yaşlardaydım ilk okul dört veya beşe gidiyordum ama hala unutamamışım. Gördüğüm rüyaydı ve bir demon kovalıyordu beni sonra o demonu biri yokediyordu kim olduğunu net bir şekilde rüyada göremiyordum rüya buydu ayrıca o günden sonra pekte iyi rüyalar görmedim hatta hiç iyi rüya görmedim Annemin kafasını defalarca farklı yerlerde kopmuş bir şekilde gördüm babannem vefat etti onu gördüm üç gün arka arkaya katil olduğumu gördüm ama iyi rüya görmedim bunların bir açıklaması varmı rüya ile ilgili yorum istemiyorum sadece açıklaması varmı ve demonu çağırayımmı? bu sorulara yanıt arıyorum. Not : nasıl çağırıldığını biliyorum...

mirana

Kayıtlı Üye
Sigil konusunda gerçekten bilgisi olan bana özelden mesaj atsın ..

gölge büyücü

Kayıtlı Üye
nasıl çağırılır nasıl kullanılır bilen varsa özel yada yorum olarak anlatsın lütfen

hozbay

Kayıtlı Üye
Ay sekli ,zamani , tutsusu , islenecegi materyal eksik.

treworax

Kayıtlı Üye
Her ne kadar anlaşılması çok zor bir dil ve terimlerle yazılmışta olsa,aslında başlangıç için pek uygun olmayan 'Necronomicon' okumanızı tavsiye ederim,,,Kullanılması gereken materyaller,kokular,mumlar,ay şekilleri,çağırırken söyleyeceğeniz mantralar,ritüel hazırlıkları ve ritüel kapanışlarının hepsini Necronomicon'da bulabilirsiniz,,,

Bu yazının sahibi olarak,"çağırma ritüelleri yapan/yapacak" herkese şu uyarıyı yapma zorunluluğu hissediyorum ; Bu konuların hassas ve titiz davranılması gerektiğini,istenilen her şeyin bir bedeli olduğunu hepiniz biliyorsunuzdur,bu ritüelleri deneyimli bir operatör denetimi altında kendinizi ruh,zihin ve enerji bakımından güçlendirdikten sonra yapmanızı ve kesinlikle çağırma,defetme ritüellerini yapmayı ihmal etmemenizi tavsiye ederim,,,

Cadyy

Banlı Kullanıcı
biz Yıldız tohumları adeta bu şeylerde sigillerde haç görmüş vampir gibi kaçarız şeytana itibar etmeyin TANRI sizden nefret etmesin

Sevgi ve Işıkla

Cimeries

Kayıtlı Üye
Bu gece sol-el yoluyla zeparı çağıracağım,sonuçları yazarım.Ritüel ve çağrının daha etkili olması için Lavey'in yazdığı satanik incilden faydalanacağım ayriyeten.
Sağ-el yolu bana göre iki yüzlülükten başka bir şey değildir.

eeemreee

Kayıtlı Üye
Yardımcı demektir.

Mesela kralın ordusunda bu sınıflar çok rastlanılır.
Teşekkür ederim.
Demon çağırmak cin çağırmaya hiç benzemiyor sanırım. Bu konuda bilgim çok az. sol el-sağ el yöntemleri demon çağırma yöntemleri mi? Demonlarla nasıl iletişim kurulur? Baal demonunu nasıl çağırabilirim? Bütün gece araştırdım ama bulamadım. Ya sansürlü ya da soru başlıkları buldum. Nereden öğrenebilirim ve ya mümkünse bilen birisi söyleyebilir mi? Bu başlıkları araştırmaya devam ediyorum. Cehaletimi mazur görün. Teşekkürler.

codzombi

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim.
Demon çağırmak cin çağırmaya hiç benzemiyor sanırım. Bu konuda bilgim çok az. sol el-sağ el yöntemleri demon çağırma yöntemleri mi? Demonlarla nasıl iletişim kurulur? Baal demonunu nasıl çağırabilirim? Bütün gece araştırdım ama bulamadım. Ya sansürlü ya da soru başlıkları buldum. Nereden öğrenebilirim ve ya mümkünse bilen birisi söyleyebilir mi? Bu başlıkları araştırmaya devam ediyorum. Cehaletimi mazur görün. Teşekkürler.

Sağ elden geotia var , sol elden pek bilgim yok , ama joy of satan çalışmaları var bununla ilgili . Cin cağırmaya benzemiyor zaten , süleymanın tutsak ettiği 72 tane demon . Bunlar zamanında " tanrı " sıfatına sahip olmuş varlıklardan bahsediyoruz. Veridiğin örnek de Baal ,ın diğer isminin Marduk olduğu biliniyor.

Sağ elden yapabilen yok türkiyede ,yaptım diyen de kanıtları ortaya koymadıktan sonra bir fantezi dünyası olmaktan çıkmaz yani. O yüzden yaptım deyip de açıklayamam , falan gizlilik vs gibi bahaneler öne sürüp bizi değil , kendilerini kandırmış olurlar. Ego tavan yapmış kişilerdir .

Sol-elden çağırma satanizmde mevcut. Bununla ilgili bazı kovenler sanırım çalışmalar yapıyor. Yani sol elden de pek inanmam ama ortaya kanıtlar koyarsa inanırız , gizlilik falanmış bunlar hikaye .

Geotia Lemegton 1-2 türkçesi çevrilmiş halde forumda mevcut, diğer kitaplar 3-4-5 ise yayınlanmadı türkçesi o da yayınlanır diye düşünüyorum . Simamın konularına da bakmanı tavsiye ederim . Demon gamori ve demeon bim ile yapılan davetler forumda mevcut.

http://www.gizlimabet.com/threads/31507-Hz-Süleyman-ın-pirinç-kabı-ve-Mührü

http://www.gizlimabet.com/threads/31791-Goetia-Uygulamalarında-Yaşananlar-1-The-Bornless-Rituel

http://www.gizlimabet.com/threads/31488-Goetia-Türkçe-Çeviri

http://www.gizlimabet.com/threads/31595-(Demon)-İblis-Daveti

Bu yukarıda veridğim linklere bakmanı öneririm , simam gayet güzel bilgiler vermiş. Sağolsun kendisi , olayın gerçekliği hakkında bilgiler verip bizi aydınlattı :)

diyego33

Kayıtlı Üye
ne işimiz var şeytanla şeytanı görünce elimize ne geçerki?

Cimeries

Kayıtlı Üye
Sol-el yolu her satanik kaynakta bulabilirsiniz.Lavey'in yazdığı satanic bible adlı eseri öneririm.
Bu arada belirteyim ben teistik satanistim.Sol-el yolu sandığınız kadar zor değil,hatta daha kolay tek yapmanız gereken demon'a gereken saygıyı göstermek.Bir müslüman gibi hem ondan yardım isteyeceksin hemde sonra ben ondan üstün varlığım vs. diyip koruma çemberi şuydu buydu yapacaksın.Bu durumda tabi onu çağırmanız çok çok zor olur.Sizin tabirinizle sağ-el bu yüzden başarısızlığa mahkum bir yöntemdir.

Necromancer357

Kayıtlı Üye
Azazel şeytanın isimlerinden biri diye biliyorum ben

Evet öyleler bi kaç tane daha var mısır tanrısı ismi Set falan varr

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye
Azazel şeytanın ta kendisi yani iblis. Yani bir cin.

AZÂZİL
{İBLİS}

Azâzil meleklerle göğe çıkıp, aralarında büyüyüp günden güne ilerledi. Öyle olduki, meleklerin muallimi (hocası) oldu.Bâzıları derler, onun babası Hablis adında Aslan suretinde idi, anasının adı Teblis de Kurt suretinde idi.Baştan babasına isyan etti,sonunda bu belaya düştü.Bir rivayette göğe çıkmasına sebeb,Cân evladı helâk olunca, fesadlarından ötürü, Azâzil onlardan ayrılıp, bir köşede ibâdetle meşgul oldu.Şöyleki, onun edebinden ve ibadeti çokluğundan melekler dua etip: "Böyle kimsenin meleklerle beraber olması uygundur" dediler.Allahü Teala meleklerin duasını kabul edip, onu dünya semasına çıkardı.

Burada da o kadar ibadet ettiki 2. kat gök melekleri bunu kendi yanlarına istediler.Hak Teala kabul buyurdu.Böylece 7. kat göğe kadar yükseldi.

Cennet meleklerinin reisi olan Rıdvan: "Yâ Rabbi, bütün gök tabakarındaki melekler onun ibadetiyle haz duyuyorlar.Birkaç günde Cennettekiler ondan istifade etsinler" dedi. Hak Teala kabul edip Azâzil'i Cennete aldı.İbadete devam etti.Arş-ı Âlâ da yakuttan bir minber üzerinde oturur,melekler başı ucunda nurdan bayrak tutarlardı.Bu vaziyette meleklere vaaz verirdi.Etrafına o kadar melek toplanırdı ki adedini yanlız Allahü Teala bilirdi.

Azâzil böylece ibadete nice yıllar devam etti.Bir zaman geldiki yeryüzünde vaktiyle helâk olan kavimden sağ kalıp öteye beriye dağılanlar ve dağlarda yaşıyanlar zamanla çoğaldılar.Öyle ki yeryüzünü doldurdular.Lâkin Allahü Teala ya nasıl ibadet edileceğini bilmezlerdi. Azâzil bunları Hak yola davet etmek için Allahü Teala dan izin istedi,kabul olup bir kısım melekle ile beraber yeryüzüne indiler.O kavmi doğru yola davet ettiler.Az kimse itaat etti.

Bunun üzerine Azâzil, Cehlut bin Belânet isminde salih bir kimseyi, o kavmin büyüklerine gönderdi.Elçi emre uyarak o kavme geldi.Doğru yola davet etti.Lâkin dinlemeyip şehid ettiler.Azâzil'in haberi olmadı.Elçi geç kalınca bir başkasını daha gönderdi.Onuda şehid ettiler.Oda gelmeyince Azâzilbirbiri ardınca birçoklarını gönderdi.Hepsini şehid ettiler.En son gönderilen (Yusuf bin Yâsif) adında biri,bir hile ile ellerinden kurtulup Azâzil'e geldi.Vaziyeti anlattı.Azâzil,Hak Tealadan izin isteyip meleklerle birlikte o kavmin üzerine yürüdü.Çoğunu öldürdü.Kalanı etrafa dağıldılar.Azâzilyeryüzünü bunlardan temizleyince Hak Teala yeryüzünün idaresini de ona verdi. Azâzil kâh göklerde Allah'a ibadet eder,kâh Cennette taatla meşgul olurdu.Ne zamanki yerlerin ve göklerin idaresi kendisine verildi,Benlik sıfatı zâhir oldu,kendine gurur geldi.

Bu halde iken meleklerden bazıları Levhi Mahfuza baktılar,gördülerki; Allahü Teala ya yakın olanlardan birisi pek yakında Allahın gazabı ve lanetine uğrayıp kovulacak.DerhalAzâzil'in huzuruna geldiler.Azâzil onları üzüntülü görünce sebebini sordu.Melekler gördüklerini haber verdiler ve bu belânın kendilerinden birine gelmemesi için dua istediler.

Azâzil:
-Bu belâ bize ve size değildir.Ben o yazıyı senelerdir görüyorum.Kimseye söylemedim. dedi

Onlar dua etmesi için ısrar ettiler.Azâzil, el kaldırıp:"Yâ Rabbi! Bunları bu beladan emin eyle!dedi.Gururundan kendisini söylemedi ve kalbine zerre kadar bir korkuda gelmedi. Bunun için ebediyyen mahrum ve hüsrana müptela oldu.O bela kendine geldi.

Azâzil'in bir adı İblis'tir.

ahmet045

Kayıtlı Üye
Ben çoğunu teker teker bir a4 kağıdına çıkarttırdım ve defter şeklinde yaptırttım. Açıkçası şuanlık sadece ilgi diyelim. Kitaplarımın arasında durur.