Korkuyormusun Bunlar Onlar!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
karabasan derdi dedem. ninem al bastı derdi kimi gelincik derdi...
görünmeyen O kadar varlık varki. bazen insanları izlemeye gelen bir hayalet
bazende insanları öldürmeye onları bıçaklamaya gelen gözleri kıpkırmızı
sizin diğer bir yansımanız ben bu durumu çok yaşadım rüyalarımda
benden 2 tane ellerinde bıçakla beni öldürmeye çalışıyorlardı.
uykuya yatmadan önce besmele çekin benden size ufakda olsa bir tavsiye.
3 harfliler gerçekden geldimi bırakmayan varlıklar. merak etmeyin
belki dileğinizi gerçekleştirir ama karşılığında hayatınızı bile elinizden alabilir..
ben bu aralar çok Anormal durum yaşıyorum. belki atıyor bu hep sallıyor diyceksiniz. dışarı çıktığımda yoldan geçen bir kıza içimden gelerek bakamıyorum bakmamı istemiyorlar kumanda Onlarda..
Onları durdurmaya çalışıyorum. İnsanlar beni gördüğünde gülüyor halbuki.
buna bir anlam veremiyorum. Bazen insanların uzaylılar tarafından kaçırıldığını
beyinlerine bir verici çip yerleştirildiğini bile düşünüyorum. ne kadar aptalca değilmi
ama Uzaylılar gerçekden var bir kaç bilim adamını kaçırdı uykularında...
Kaynak. Uzman tvden bulabilirsiniz uzay hakkında
bunları ben düşünmüyorum aklıma yansıyor bana varlıklar yoluyla geliyor bir şekilde insanların zihnini Okuyorum..
durduk yerde bir insan size bakıp gülüyorsa tesadüf der geçersiniz..
2.ci insan size bakıp gülüyorsa rastlantı der geçersiniz.
3.cü insan da eğer gülmeye devam ediyorsa
KORKUYORMUSUNUZ BUNLAR ONLAR!

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Peki siz korkuyor musunuz?

Bana sanki onlarla yaşamaya alışkın gibi göründünüz. Rutin bir beraberlik gibi.

Yanılıyor da olabilirim tabi.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Belki sizde komik olan bir şey vardır, olamaz mı yani? 3 kişiden 3'ü de size bakıp gülüyorsa üstünüzde başınızda bir şey olma olasılığı da var. Varlıklar konusunda haklı olduğunuz yerler olabilir elbette ama tüm yaşadıklarınızı onlara bağlarsanız bir süre sonra bu bir döngü haline gelebilir. Bilemiyorum, olaya başka açıdan bakmaya çalıştım. Tek bir şey üzerine yoğunlaşmamanızı öneririm.

Sevgiler.

lost66

Banlı Kullanıcı
valla kardeş bu soruya bir türlü cevağ bulamadım sabah ezanına yakın saatlerde üzerime uykudan kaldıracak kadar bir ağırlık çöküyo ancak hareket edebiliyorum direnip karşılık verebiliyorum ve birkeresinde arkamı döndüm ve sanki kara bir dumandan yapılmış insan gibi farklı bişey sanki döndüğümde yüzümü tırmalar gibi yapıyodu her sabah ezanı böyle oluyodu bu karabasan değil iyi biliyorum alkızıda değil 3 harfli hiç değil ne bu anlamadım ?okadar bilgim olmasına rağmen çözemedim karabasn olsa hareket edemem birkeresinde beni yataktan fırlattı uyandığımda yataktaydım ancak rüya gibi gördüğüm o sahnede düştüğüm yerde halının üzerinde izler vardı tırnak izi düşerken yapmışım bi seferde böyle oldu uykuya daldıktan sonrada oluyo ve geldiğini hissedebiliyorum ve basması bir kaç saniye sürüyo ben tam hissediyorum basıyo ama hareket edebiliyorum ben bu nasıl bir varlık anlamadım

Warcraft

Banlı Kullanıcı
valla kardeş bu soruya bir türlü cevağ bulamadım sabah ezanına yakın saatlerde üzerime uykudan kaldıracak kadar bir ağırlık çöküyo ancak hareket edebiliyorum direnip karşılık verebiliyorum ve birkeresinde arkamı döndüm ve sanki kara bir dumandan yapılmış insan gibi farklı bişey sanki döndüğümde yüzümü tırmalar gibi yapıyodu her sabah ezanı böyle oluyodu bu karabasan değil iyi biliyorum alkızıda değil 3 harfli hiç değil ne bu anlamadım ?okadar bilgim olmasına rağmen çözemedim karabasn olsa hareket edemem birkeresinde beni yataktan fırlattı uyandığımda yataktaydım ancak rüya gibi gördüğüm o sahnede düştüğüm yerde halının üzerinde izler vardı tırnak izi düşerken yapmışım bi seferde böyle oldu uykuya daldıktan sonrada oluyo ve geldiğini hissedebiliyorum ve basması bir kaç saniye sürüyo ben tam hissediyorum basıyo ama hareket edebiliyorum ben bu nasıl bir varlık anlamadım

halının üzerinde ekmek kırıntıları olursa onların işkencelerine kabusuna mazur kalırsın onlar en çok ekmek kırığı olan yerlere akın ederler ben çok dikkat ederim. ama bendeki farklı bişey.

dreamy

Kayıtlı Üye
'Bazen insanların uzaylılar tarafından kaçırıldığını
beyinlerine bir verici çip yerleştirildiğini bile düşünüyorum.'

demişsiniz..bunu neye dayanarak söylüyorsunuz ?

Ori

Kayıtlı Üye
Ben şahsen içimdeki dünyalar iyisi varlıkla yaşıyorum ve bu durumdan ikimizde çok mutluyuz. Herkesi farklı yapan bişeyi vardır bence. Ama kötü varlıklarla yaşıyorsanız içinize işlemiş bir vaziyetteyse kurtulmanızı öneririm istediklerini yapmayın sürekli kendinizi iyiliğe yöneltin iyi varlığınıza kulak verin kötü varlığınızın düşüncenizi hemen değiştirmeye kötüye yöneltme çabasını göreceksiniz. Şahsen benim fikirlerimi genelde değiştiremez engel oluyorum. İyi tarafım kötülüğü bastırıyor.

ibriz

Kayıtlı Üye
şahsi fikrim bir psikolog görmeniz gerektiği yönünde. yalnızca burada yazdıklarınızdan değil, genel olarak forumda paylaşıyor olduklarınızdan yola çıkarak konuşuyorum, çok etkileniyorsunuz. rüzgardan perde oynasa eyvah yine onlar diyorsunuz. kendi kafanızın içindeki muhakemeleri bile 'onların' müdahalesi sonucu oluşan savaşlar olarak görüyorsunuz.

şimdi sağ elinizi kaldırıp kaldırmamak arasında karar vermek zorunda olun. asla kaldırmayın, ama kaldırmayı çok isteyin. bu dediğimi bir deneyin. nasıl? tanıdık geldi mi?

ipek böcegi

Kayıtlı Üye
alınıp çip yerleştirme olayını bi ara bende düşündüm okudugum biyerde de elin üstüne başparmakla diger parmaklar arası boşluga yerleştiriliyomuş ne kadar gerçek bilmiyorum ama ilginç gelmişti bilgisi olan varmı bu varlık ne olabilir

Warcraft

Banlı Kullanıcı
şahsi fikrim bir psikolog görmeniz gerektiği yönünde. yalnızca burada yazdıklarınızdan değil, genel olarak forumda paylaşıyor olduklarınızdan yola çıkarak konuşuyorum, çok etkileniyorsunuz. rüzgardan perde oynasa eyvah yine onlar diyorsunuz. kendi kafanızın içindeki muhakemeleri bile 'onların' müdahalesi sonucu oluşan savaşlar olarak görüyorsunuz.

şimdi sağ elinizi kaldırıp kaldırmamak arasında karar vermek zorunda olun. asla kaldırmayın, ama kaldırmayı çok isteyin. bu dediğimi bir deneyin. nasıl? tanıdık geldi mi?

Sen benim gördüklerimi görseydin kendini tren yoluna atardın psikologluk bir işim yok

Yönetici Notu: Bu sizi nilk uyarınızdır. Konuşmanıza ve yorumlarınıza dikkat ediniz. Burası her önünüze geleni konuşabilecğeiniz bir platform değildir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Lütfen daha terbiyeli olalım,paylaşımlarınızı okurken bir anda duvara toslamış gibi oldum.Herkes fikrini söylemekte özgür,katılmıyorsanız belirtirsiniz ama terbiye sınırlarında!
Sevgi ve ışıkla kalın

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Lütfen daha terbiyeli olalım,paylaşımlarınızı okurken bir anda duvara toslamış gibi oldum.Herkes fikrini söylemekte özgür,katılmıyorsanız belirtirsiniz ama terbiye sınırlarında!
Sevgi ve ışıkla kalın

Sen arkadaşın avukatımısın ??
fikrimi apaçık bir şekilde beyan ettim görüyorumki paylaşıyorum adam psikoloğa git diyor delimiyim neden gidiyim psikoloğa :))

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Terbiyesizlik bu sitede tahammül edilen birşey değildir. Bu üye yasaklanmıştır. Ve konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...