Psi Ball?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doguhang

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben psi ball yapabiliyorum fakat psi ballı renklendirmeyi ve atmayı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden teşekkürler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Psi Ball (Enerji Topu) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" psi ball yapımına buradan bakabilirsiniz.

Renklendirmede en önemli şey imaj edebilmek(hayal).Gözünüzde sanki ellerinizde renkli bir enerji topu tuttuğunuzu hayal edin.
Yeşil şifa rengidir,aynı zamanda bağlantıları açar.Trafikte giderken,dolu olan bir rezervasyon için mesela uçak,restorant gibi,bir kişiyle bağlantı kurmak istediğinizde(sizi araması için),bilgisayar problemleri vb. hayalden yaptığınız yeşil enerji topunu önce niyetinizi belirtip,ellerinizin arasından evrene yollayın.Niyetinizi doğru yaptıysanız,yerini bulur.
Yeşili şifa içinde kullanabilirsiniz.Ama niyeti ve yollayacağınız kişinin adını söylemeyi unutmayın.
Ayrıca şifa niyetiyle yeşili yemek,ilaç,suya atabilirsiniz.
Pembe,koşulsuz sevginin rengidir.Bazı kişilerce kalp çakrasının ikinci rengidir.İlişkiler ve çekicilikte kullanılır.
Sevdiklerinize yollayın,
Bir görüşmeye giderken sempatik veya çekici görünmek istiyorsanız önceden pembe ki(enerji) topunuzu yollayın.
Mutlaka kendinize de kalp çakranıza doğru yollayın.Pembe çekicilik,sempatiklik katar.Enerji bedenimiz ne kadar sevgi doluysa o kadar çekiciyizdir.
Yapana kadar hayal et,pozitif düşün ve onun için çalış.
Önemli bir not:Evrene yolladığınız her psi ball için kendinize doğru 3 tane yollayın.
Ayrıca çakraların balans ayarı gibi,titreşimleri ayarlamak için her bir çakranın rengini enerji(ki,chi,prana) topu yapıp çakranın bulunduğu yere atarız.

doguhang

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim bu tavsiyeyi başka bir arkadaşım daha yapmıştı. Daha yeni denedim mavi olarak düşündüm ama sanki ellerim yanıyor gibi oldu ve çok acıdı, hala da acıyor. Acaba neden olmuştur bir fikriniz var mı?

YasinLY

Kayıtlı Üye
Fikirlerden çok bireyin kendine has yöntemleriyle başarılabilecek sonuç Siteler de bilgiler var ama kendi deneyim ve sonuçlarından bahsediliyor. İmgeleme, hissetmeyle yola çıktığın zaman başarabileceğine inanıyorum...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Mavi renk normalde soğukluk hissi verir.Ama hissettiğiniz enerjinin yoğunluğundan da kaynaklanabilir.Mavi su elementinin rengidir,imaj yaparken suyun serinliğini düşünün.Unutmayın her şey zihninizde,elinizde serin mavi bir enerji topu tuttuğunuzu düşünün ve bu gerçekmiş gibi inanın.

Redbird

Kayıtlı Üye
Tam olarak nasıl yapılıyor biraz bilgi verir misiniz? Yeni üyeyim de siteyi pek bilmiyorum ve amacı ne?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
tam olarak nasıl yapılıyor biraz bilgi verir misniz? yeni üyeyimde siteyi pek bilmiyorum ve amacı ne?
Sitemizin arama motorundan veya kategorileri gezerek bir çok bilgi edinebilirsiniz.Sitemiz parapsikoloji üzerine kurulu bir sitedir.Hoşgeldiniz...
Lütfen imla kurallarına dikkat edelim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...