Melekler Sayılarla Size Mesaj Yolluyor...

rebaka

Kayıtlı Üye
Unlu "Dağdaki Sermon Bunun tam olarak anlayamıyorum rica etsem açıklarmısınız?

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Merhabalar, şu sıralalar sık sık 21:21 saatini görüyorum. Anlamı nedir acaba?

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Flood yaptığım için özür dilerim ama şok oldum. Aynı mesajı 20.06.2016'da yazmışım 21:21'i görüyorum diye.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Peki melekler bize rakamların sadece üç haneli olanlarıyla mı mesaj yolluyor? Dört, beş, iki ya da tek rakamları olanları var mıdır acaba?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Peki melekler bize rakamların sadece üç haneli olanlarıyla mı mesaj yolluyor? Dört, beş, iki ya da tek rakamları olanları var mıdır acaba?
Doreen Virtue Melek Sayıları kitabında 0-999 arası rakamların anlamları yazıyor.Daha büyük sayılarda ise tek sayı anlamları dikkate alınarak hepsinin kombinasyonu yapılıyor.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Doreen Virtue Melek Sayıları kitabında 0-999 arası rakamların anlamları yazıyor.Daha büyük sayılarda ise tek sayı anlamları dikkate alınarak hepsinin kombinasyonu yapılıyor.
Ama saatin başında beklersek her rakamda melekler bize bir şey söylemiş olur o zaman. Onlarla ne şekilde karşılaştığımızda anlam kazanıyor tam olarak?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ama saatin başında beklersek her rakamda melekler bize bir şey söylemiş olur o zaman. Onlarla ne şekilde karşılaştığımızda anlam kazanıyor tam olarak?
Sadece saat değil meleklerin mesajlarında takipte kaldığınızda,zorladığınızda,tetikte cevabı beklediğinizde gelen daha doğrusu geldiğini sandığınız melek mesajı değil zihnin oyunudur.Anlamlı olması yani melek mesajını anlamanız için farkında olmanız gerek ama bu mesajı aramak demek değil.O öyle birşey ki benliğiniz bilir zaten meleklerden olduğunu..Bir an da gözünüzün önünde olur cevap ya da çok net içinizde bilirsiniz.En belirgin ipucu ise;melek mesajı can sıkıcı,iç karartıcı değildir.Tüy gibi hafif,ferah ve yumuşaktır.Mabette melek konuları oldukça ayrıntılı mevcut.Okumanızı öneririm.

Cthulhu001

Kayıtlı Üye
Sadece saat değil meleklerin mesajlarında takipte kaldığınızda,zorladığınızda,tetikte cevabı beklediğinizde gelen daha doğrusu geldiğini sandığınız melek mesajı değil zihnin oyunudur.Anlamlı olması yani melek mesajını anlamanız için farkında olmanız gerek ama bu mesajı aramak demek değil.O öyle birşey ki benliğiniz bilir zaten meleklerden olduğunu..Bir an da gözünüzün önünde olur cevap ya da çok net içinizde bilirsiniz.En belirgin ipucu ise;melek mesajı can sıkıcı,iç karartıcı değildir.Tüy gibi hafif,ferah ve yumuşaktır.Mabette melek konuları oldukça ayrıntılı mevcut.Okumanızı öneririm.
Teşekkür ederim bilgi için. İnceleyeceğim. İyi forumlar dilerim :)

brb

Kayıtlı Üye
666 - düşüncelerinin dengesi bozulmuş su anda, çok fazla materyalist dünyaya odaklanmışlar. Bu şayi dizimi cennet ve dünya arasındaki düşüncelerini dengelemeni istiyor. Unlu "Dağdaki Sermon" gibi melekler,ruh ve hizmete odaklanmanı ve maddesel ve duygusal ihtiyaçlarının otomatik olarak karşılanacağını bilmeni istiyorlar.

bunu anlami tam olarak ne? cüzemiyorum anlamini

bana bu mesaj geldi 100de100 eminim hatte "66" olarak
önce sordum dogru yoldamiyim diye ardindan titreme geldi vücüdüma kafami kaldiridim ve direk önümde bir arac bu plaka ile

peki nedemek ?

diger konuda "66" hersey yolunda demek
burda böyle yaziyo

brb

Kayıtlı Üye
bende calisiyor !!!
100de100 eminim calisiyor
bi kaC GÜN daHa takip edip size bilgi vericem ama sunu bilin demin 33 cikti ve ufacik mucize oldu hayatimda !!!

brb

Kayıtlı Üye
tskler
bugün yine mesajlar aldim

agabey

Kayıtlı Üye
İş
Tedarik Zinciri
eger fark etmenizi isterlerse emin olun ediyorsunuz.

ama temel nokta şu, arınmak, inanmak, inanmak, inanmak, dogru şekilde dogru miktarda istemek, aldıgınızı hayrınıza olacak şekilde istemek, en sonunda teşekkür etmek.

ama en önemlisi Allahım demeyi Rabbim demeyi en başta söyleyin yoksa ters tepebilir.

bir meditasyon çalışmasında sade ve dogru cümleler ile ihtiyacınızı dile getirin imajine edin ve samimi olun en az 3 dakika ne istiyorsanız bunu zihninizde canlandırın ve isteyin. Ör: Başmelek Uriel benim sıkıntılarımdan kurtulmak için paraya ihtiyacım var hayrıma olacak şekilde ve en hızlı biçimde bunu elde etmemde bana yardım etmenizi istiyorum lütfen." diye en az 3 dakika paraya ve nerden nasıl geldiğini düşünmeden, sadece sıkıntınızın çözülmüş haliyle kendinizi imaje edin yani hayalleyin ve hayal ederken yardım talebinizi söyleyin. sonra teşekkür edin.

emin olun cevap geliyor. sayılarda favorim 9 mesela kaç buılursanız bulun toplamı 18:18 1+8+1+8=18....>1+8=9 bu mucizeyi bekle demek ve gerçekten oluyor.

inanın sadece çaresizliğinizi ve talebinizi söyleyin eger olacak sa mesaj geliyor. ve Hz.Pir Mevlanın sözü gibi

olmayacaksa ya gerçekten olmayacagından yada daha hayırlısı olacagındandır.

saglıcakla.

Falan baba ,Filan dede, -Bilmemne efendi hazretleri-'nin türbesine gidip dilek dilemek bir şey istemek adak adamak ibadetvari şeyler yapmak ne kadar şirk ise falanca melek Uriel, Gabriel vs gibi dua ederek melekleri bir nevi efendiniz edinen faaliyetlerde dualar da o kadar şirk tir...Siz tanrıdan istersiniz o size hayatın içinde denk getirir, bu insan vasıtasıyla melek vasıtasıyla olmuş onu Allah bilir. Siz araç kullanırken frene bastığınız zaman iki elinizi birleştirip "şimdi bu fren pedalı mekanızması sayesinde hidrolik sisteminden tüm balatalara hidrolik sıvısını eşit dağılarak güç verip güvenli bir duruş sağlamasını istiyorum ey balata hazretleri ey baş mekanizma vs der misiniz?" Otomobil kullanırken sistemin nasıl çalıştığına ayrıyeten kafa yormanıza gerek var mıdır? sadece frene basarsınız durur anahtarı çevirirsiniz çalışır...

İslam inancına göre meleklerle bağlantı kurabilmemiz ne kadar bizim kontrolümüzdedir net bilgim yok ancak tek bildiğim Kuranda 4 büyük melek sorgu melekleri ve yazıcı melekler olduğudur bir de harut ve marut'un adı geçer. Koruyuculuk mevzuuna gelince eğer size bir musibet kesin yazılmışsa korunmak yerine (ki defalarca korunmuş da olabilirsiniz) o yazılan kadere de çekilebirsiniz....

Konu başlığıyla alakalı kısma gelince ben de çok sahip olmayı istediğim aracımı aldığım da ortası sıfır olan simetrik bir rakam istemiştim denk gelen rakam için güzel bir yorum olduğu gibi, aracı aldıktan sonra da 8:08 de veya 18:08 de hep gözüm saate kaydı, ne zaman telefonumu falan elime alsam bu rakama denk geldim...Sonra Üniversite diploma tarihimin de 8-10-2008 olduğunu fark ettim... Ehliyet, pasaport hesap numaralarım da bir dönem 92 ye en son 2 rakam olarak sık denk geldim, anlamını şimdilik bilmiyorum.

NoRules

Kayıtlı Üye
arkadaşın yorumuyla alakasız olacak ama benim gördüğüm rakamı buradaki anlamının dışında -bir kitapta- şeytani bir rakam olarak dile getiriliyordu. 777 rakamı...

Bu ne demek oluyor?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Numeroloji ile de alakalı olabilir, doğum tarihi ve isme göre belirlenen sayılar hayatımızda önemli rol oynayabiliyor. Meleklerin varlığına inanıyorum ama onların kişilerin hayatına bu kadar müdahale edeceğini, park yeri bulmak vb. küçük istekler için geleceğini sanmıyorum. Melekler Allahın emri dışında hareket etmez, hayatımızın belli dönüm noktalarında yardım edebilir bir duaya karşılık tabi, Allaha yapılan dua ile meleklerim gel diyerek değil.