Melekler Sayılarla Size Mesaj Yolluyor...

theblacksun

Banlı Kullanıcı
Ben bu konuyu daha önce okumuştum. Bu gece 175 gördüm rüyamda ne anlama geliyor sizce? :S

ProFessoR

Kayıtlı Üye
Bende sürekli 11:11- 12:12- 13:13 gibi rakamlarla karşılaşıyorum. Özellikle saate baktığımda bir aralar deja vu oluyordum. Sürekli not almaya başladım, tarih ve saat şeklinde. Sıklıkla olmaya başladı. Not almayı bıraktım artık eskisi gibi sık değil. Bir alakası olabilir belki. Bilinçaltının bir oyunu da olabilir. Kim bilir?

louna

Kayıtlı Üye
Hayatım boyunca 22 rakamı hep karşıma çıktı.. Otobüste koltuk numarası,ilk defa gittigim bir evde kapı numarası,okulda sıra numarası,saate bakarım tam 22:22, kısaca aklınıza gelebillecek en olur olmaz yerlerde bile hep karşıma cıktı. Neredeyse artık alıştım diyebilirim ama yinede o rakamı her gördügümde garip bir his oluyor içimde ama ne oldugunu bilemiyorum. Bunun özel bri anlamı olabilirmi acaba? Benim bu konuda pek bilgim yokta bilgisi olanlar benimle paylaşabilir mi?

Perina

Banlı Kullanıcı
Bana perinha' nın konusunu hatırlattı.

Ama ismimi yalnış yazmışsınız:)

Ben de görünce etkilendim..Gerçekten de acaba o sayılar meleklerden bir mesaj mı?Yada ilahi güçten..İnşallah öyledir..Şer güçlerle alakası olmasında:(

Bu konuyu biraz özetleyim çünkü Perina ve sayılarını bilmeyenler vardır:)

Nette bir siteye üyeyim 5 yıldır..Sevilemedim giti..Yada insanlar sevgime,sevgi taşıdığıma,ruh gücüme inanmadılar..Yada daha birçok şeye..O adreste şu saylarla o kadar çok ve o kadar ilginç durumlarda karşılaştım ki..Saylar:2,17,26 idi..Ve birkaç daha önemsiz sayıda var tabi..Önceleri yok canım dedim sen kendi kendini teselli ediyorsun..Bunlar sıradan şeyler..Sıradan tesadüfler..Sonradan öyle olmadığına inandım ama..Belki de kendi kendimi teselli çabasıydı ama inandım işte..Verdiği mesaj ne tam olarak bilmiyorum ama şu olabilir mi:İnanmaya devam et..Asla vazgeçme..Bir gün uzaktada olsa bir gün sana inanacaklar..

Mabedde de sanki küçük bir negatiflik var..Yada ben iyimser düşünüyorum hala belki de daha büyük bir negatiflik var..Ve o adreste olduğu kadar ilginçlikler olmadı ama burada karşıma çıkan sayı 9:) Buradaki özel sayım bu bence:) Ve 8,27,513(bu önem verdiğim bir konuda karşıma çıkmıştı burada,bu konuya göre 3 sayı biraradaysa ortasındaki rakama bakmalıymışız)..513'den yola çıkarak 5 ve 13 de ekleyebilirmiyiz bilmiyorum:)Yada bu sayılar için henüz çok erken:)Ama 9 ve 8 de ısrarlıyım:)

CadıAdayı

Kayıtlı Üye
Ben bir ara 23 diye bir film izlemiştim sonrasında okula 23 numaralı otobüsle gittiğimi fark etmiştim. Yolda yürürken plakalar ilgimi çekerse hep 23 geçiyordu içinde. 23 ün bir anlamı mı var yoksa filmden mi etkilenmişimdir? Bir film daha izledim 1408 diye o filmden sonra da gördüğüm numaraları hep toplama gereksinimi duymuş her seferinde 13 ü elde etmiştim. örneğin okul numaram 283 kardeşimin okul numarası 1381 gibi.

Perina

Banlı Kullanıcı
Ben bir ara 23 diye bir film izlemiştim sonrasında okula 23 numaralı otobüsle gittiğimi fark etmiştim. Yolda yürürken plakalar ilgimi çekerse hep 23 geçiyordu içinde. 23 ün bir anlamı mı var yoksa filmden mi etkilenmişimdir? Bir film daha izledim 1408 diye o filmden sonra da gördüğüm numaraları hep toplama gereksinimi duymuş her seferinde 13 ü elde etmiştim. örneğin okul numaram 283 kardeşimin okul numarası 1381 gibi.

283'ün içinde 23 var..İlk ve son sayı yanyana elince 23 oluyor:) 23 sanırım uğursuz rakamlardan kabul ediliyor..Tıpkı 13 gibi..Yani böyle uğursuz bilinen rakamlar vardır..Bildiğim kadarıyla 17 de uğursuz rakammış:( Oysa bu rakam benim netteki özel sayılarımdandı:(

Şu alıntıyı buldum az önce:

"Onüç rakamı ABD’de uğurlu bir rakamdır. ancak Avrupa’da uğursuzluk kabul edilir. İstanbul’un fethinin yılının rakamlarının toplamıdır: 1+4+5+3= 13. özellikle sofraya 13 kişi oturmak, bir araca 13 kişi binmek uğursuzluktur.
Onyedi rakamı en kötü rakam sayılır. hele cuma gününe gelirse beterdir. Akdeniz ülkelerinde ve özellikle İtalya’da 17 numaralı hane veya kapı numarası bulunmaz. uçaklarda, otobüslerde 17 sıra atlanır. Romalılar zamanından kalmadır. Romen rakamlarının yer değiştirmesi ile ‘‘vıdı’’ yani ‘‘yaşadım o halde öldüm’’ anlamına gelir. kara kedi kadar uğursuzdur."

**

Ama nasıl ki 17 uğursuz iken benim için daha çok uğurlu oldu,belki de 23 ve 13 uğursuz iken sizin için daha çok uğurlu olabilir..​

Mortred

Kayıtlı Üye
Dün gece kardesim saat 4.15 de bilgisayara oturdu.Bende tam o sırada saate baktım ve uyudum.Ertesi gün pc ye oturmak için ( kardesimle hep kavga ederiz :D ) anneme kardesim dün gece 4.15 de oturdu ve hala pc de ben oturcam dedim.Ve kardesim bana dediki o 2 gün önceydi kafan iyimi dedi :D.AKlıma bu konu geldi.Bakayım dedimde 415 ile ilgili bisi bulamadım yada nasıl yapılıyor bu islem hala cözemedim :)

deathmacine

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar yaa belki konunuzla ilgisi olmayacak ama profil resmi fln nasıl deiştirliyor bilen varmı ya bi el atsakk :D

bendekiben

Elit Üye
Evet konuyla hiç bir alakası yok bunun için yardım konularını inceleyiniz.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Adam bunu için gittin zaman mı harcadın bence hurafe...

hotep

Kayıtlı Üye
yani bir anlamı varmı bilmiyorum ama son bir aydır cep telefonunda,bilgisayar saatinde,önde giden araba plakasında,belediye arabalarının şirketlerin irtibat telefonlarında hemen her yerde gözüme '' 27 '' rakamı çarpıyor hiç alakasız bir yerde mesela şuan bile TNT TV de ömer celakılın programında arka fonda 27 sayısı var.

Aronyi

Banlı Kullanıcı
İş
Ögrenci
Size bunu çok kısa bir özetle anlatmaya çalışacağım.

''Adam fısıldadı “Tanrım konuş benimle”
Ve bir kuş cıvıldadı ağaçta.
Ama adam duymadı
Sonra adam bağırdı “Tanrım Konuş Benimle”
Ve gökyüzünde bir şimşek çaktı..
Ve adam dinlemedi onu.
Adam etrafına bakındı ve “Tanrım seni görmeme izin ver” dedi.
Ve bir yıldız parladı gökyüzünde.
Ama adam farkına varmadı.
Ve adam bağırdı “Tanrım bana bir mucize göster”
Ve bir bebek doğdu bir yerlerde.
Ama adam bunu bilemedi.
Sonra adam çaresizlik içinde sızlandı “Dokun bana Tanrım ve burada olduğunu anlamamı sağla”
Bunun üzerine Tanrı aşağı doğru süzüldü ve adama dokundu.
Adam kelebeği elinin tersiyle uzaklaştırdı ve yürüyüp gitti.''

Melekler ve insanlar arasındaki ilişkide böyledir. Onlar hep bize birşeyler anlatmaya çalışırlar belli başlı işaretler yollarlar fakat biz farketmeyiz. Ama dikkatlice izler ve incelersek onları görebilirizz..

Çok hoş bir kıssa... (^_^)

Nyx

Kayıtlı Üye
" Angel numbers " dı yanlış hatırlamıyorsam. Siz internete Doreen Virtue - Angel Numbers yazın çıkar.

Emilov

Kayıtlı Üye
Benim hep bu olay saatlerde başıma geliyo ama aşırı derecede mesela 2.5 hafta boyunca 19.19 saatini gördüm hiç aksatmadan banada eneteresan geldi ama nasıl yorumluyucagımı bilmiyodum bide 16.16 saatini çok görrüm.Mesela 16.16 bunu nasıl bulcam ikisini toplıyıcammı yoksa saatler için farklı bi yöntemmi var_?

bende aynı şekilde 16 : 16 saatini çok görüyorum

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
yazıların hepsini okumadım ama forunm başlığı ilgimi çektiği için bi kaçına göz attım :) bnmde hayatımı etkileidğini düündüğüm rakamlar vardır.. :)) 3-13-31 bunlardna kısaca bahsedeyim..
bn 31-01- doğumluyum
annem 13-02
bnm aile çevremdekilrin çoğunda 3-13-31 geçer..
bunun dışında 22 nin bana uğur getirdiğine inanıorum..
erkek arkadaşım 22 temmuz doğumlu
senelrce önce rüyamda temmuz adını duymuştum.. çok çok osnra onla tanıştım..
erkek arkadaşımla ilk buluşmamız 13.03 tü,
nüfus kağıdığmızda aile sıra nomuz aynı 003
bi çok özelliğimiz zevklerimiz bwenziyor onunla
şimdi onu askere gönderdim askere ayın 22 sinde gitti araba saati 3 tü koltuk numarasınıda tahmin edersiniz ki 13 :)))
böyle işte ... bakalım daha nerelerde çıkacak bu rakamlar hayatıma.. :))) bunların hepsi bi tesadüf olamaz heralde :)))

Newinitial

Kayıtlı Üye
Ben nerdeyse hergun aksam saatlernde saate baksam 20:12 gelırdı halende öle tesadufen.. bakmam gerek sayı aralıgı;

002 veya 020 bumudur?

arap

Banlı Kullanıcı
müslümanları şirke düşürmek için yeni yöntem olarak melekler çıktı yok meleklerden yardım istemek yok meleklerin mesaj vermesi

meleki

Kayıtlı Üye
rakamlar haricinde yazıları okuyamıyorum renkler zeminle aynı yardımcı olurmusunuz