Melekler Sayılarla Size Mesaj Yolluyor...

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Bende bu aralar ne zaman saate baksam (ki bu aralar çok sık oluyor bu ) 11:11 14:14 gibi.. Rakamlar hep böyle oluyor. Sizce bu nedir ?

schutze07

Kayıtlı Üye
13 rakamı her yerde hatta tam buraya yazacakken yine rastladım.:) Koluma yazdırdığım dövmenin bir yerini düzelttirmeye gittiğimde, yanınada 13 rakamını istiyorum dedim. Birden ve yazdırdımda böyle başladı. Herkes uğursuz sayıyorken, sevdiğim rakamlarım değişti. Mesela artık benim 13 ve 66 ama ben mesajını tam anlayamıyorum.

gümüş

Kayıtlı Üye
11: 11 de benim karşıma çok çıkıyor bu dönemler. Anlamı da gelir yakında diye düşünüyorum

yağmur82

Kayıtlı Üye
Rüyada Lys sınavında 306 puan aldığını görmek ne demek olur? Ayrıca üniversiteyi bitirip çalışma hayatına atılmış biri için ne anlama gelir?

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Sürekli 11:11 görüyorum, saati bu aralar, ki saate bakmak için değil, tesadüfen telefon çaldığında filan. Çok sık olmaya başladı bu aralar, bir anlam veremedim. Sanki her gün saat 11:11'de telefonumun saatine bakmam gerekliymiş gibi, bişiyler var ama çözemedim. Bana yardımcı olabilir misiniz? Nedir anlamı bunun? Şimdiden teşekkür ederim.

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Benim karşıma fena halde 596 sayısı çıkıyor,sürekli...

Kupa Valesi~

Kayıtlı Üye
Size bunu çok kısa bir özetle anlatmaya çalışacağım.

''Adam fısıldadı “Tanrım konuş benimle”
Ve bir kuş cıvıldadı ağaçta.
Ama adam duymadı
Sonra adam bağırdı “Tanrım Konuş Benimle”
Ve gökyüzünde bir şimşek çaktı..
Ve adam dinlemedi onu.
Adam etrafına bakındı ve “Tanrım seni görmeme izin ver” dedi.
Ve bir yıldız parladı gökyüzünde.
Ama adam farkına varmadı.
Ve adam bağırdı “Tanrım bana bir mucize göster”
Ve bir bebek doğdu bir yerlerde.
Ama adam bunu bilemedi.
Sonra adam çaresizlik içinde sızlandı “Dokun bana Tanrım ve burada olduğunu anlamamı sağla”
Bunun üzerine Tanrı aşağı doğru süzüldü ve adama dokundu.
Adam kelebeği elinin tersiyle uzaklaştırdı ve yürüyüp gitti.''

Melekler ve insanlar arasındaki ilişkide böyledir. Onlar hep bize birşeyler anlatmaya çalışırlar belli başlı işaretler yollarlar fakat biz farketmeyiz. Ama dikkatlice izler ve incelersek onları görebilirizz..

Etkileyici teşekkürler. :)

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Bunun İslamla bir ilgisi var mı acaba? İslami kaynaklarda (Kuran ve sünnette uyuyor mu)göremedim? Rica etsem, yardımcı olabilir misiniz?

nniihhaann

Kayıtlı Üye
bunun islamla bir ilgisi var mı acaba islami kaynaklarda (kuran ve sünnette uyuyormu)göremedim yardımcı olabilirmisiniz rica etsem

Sevgili arkadaşım, Kur'an da meleklerin varlığından bahsediliyor. Peygamber Efendimize Kur'an'ı indiren de bir melek değil miydi? Sayılar işaretler hepsi birer araç. Sen neyin şüphesinde kaldın ki, böyle bir soru yöneltiyorsun?

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bende rüyamda 26 haziran tarihini görmüstüm.Not aldım o tarihi. Bekliyorum,bakalım ne olacak?:)

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
26 sayısının bir anlamı var mıdır acaba?

perihan

Banlı Kullanıcı
Rüyamda sürekli 3 rakamını görüyorum. Beni ve birkaç kişiyi camdan bir odaya alıyorlar, önümüzde sayılar. Yanımdakiler işlem yapıyor, bir türlü sonucu bulamıyor. Bense sadece bakıyorum ve 3 diyorum. Camdan odanın dışında oturup izleyen yaşlılar var, beni yanlarına alıyorlar. Sende artık bizdensin diyorlar. Orada bir genç kız var. Ona dönüyorum, sadece tahmindi diyorum. Sonra da uyanıyorum. Bir diğer rüyamda içine kötü bir ruh girmiş genç bir kız var. Bir adam işlemler yapıyor. Sonucu bulursa kızı kurtaracak. Ne yazık ki sayılar içinde 3 olmadığı için kızı kurtaramıyor. Kız benim üstüme yürüyüp 3 bulunmadı kalbindeki günahı kabullen diyor. Bayılıyorum kendime geldiğimde, kız gitmiş güneş doğmuş. Uyanınca baktım nedir, bu üç her rüyamda çıkıyor diye? Ne yazık ki birşey bulamadım. Yardımcı olurmusunuz lütfen?

ufulij

Kayıtlı Üye
Sayın Logi, Bende de hep 19:03 olur saat akşama doğru hep ilgimi çekti psişik faaliyetlerle uğraştığım içindir diye geçiştiriyordum hala genelde böyle olur saati biri sorar dışarıda saat 19:03 dür.Saat olunca nasıl bakıcaz sayılarına?

Synergy

Kayıtlı Üye
İş
ogrenci
Bende gecen yaz tatilinde, her gece aralıksız 3te uyanırdım ama her gece ve savas ucagı sesleri duyardım. Arkadasla denedık bir gün 3te uyandım, yıne kaldırdım ucak seslerı duymamıstı.

JuMPeR

Kayıtlı Üye
Bir ara saate ne zaman baksam hep 1:31,3:31 gibi görüyordum ama herzaman böyleydi. Dalga vari bir konuşma yapmamdan sonra kendi kendime bir dahada rastlamıyorum. :)

Beraris

Banlı Kullanıcı
İş
Üniversite Araştırma Görevlisi
Geceleri saat 02:11 de uyanıyorum 1 aydır . Dakika şaşmaz, demek ki huzur topum bana mesaj yolluyormuş. :)

Salick

Kayıtlı Üye
Cok ilgimi cekti ben senelerdir hep ayni sayiyi goruyorum 1221 . Hayatimdaki en onemli olaylar da hep 7- 11- 22 sayilarina denk gelen gunlerde olmustur. Sayilarin hayatimizda cok onemli olduguna inaniyorum.Guzel bir paylasim cok tesekkurler.

Seçilmiş

Kayıtlı Üye
Rüyamda hiç rakam görmedim şu ana kadar ama gördüğüm zaman kesinlikle bakacağım. Çok sağolun. :D