Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112
119 sonuçtan 111 ile 119 arası

Konu: Melekler Sayılarla Size Mesaj Yolluyor...

Rep Puanı : 17
    Ettiği Teşekkür
    5
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doreen Virtue Melek Sayıları kitabında 0-999 arası rakamların anlamları yazıyor.Daha büyük sayılarda ise tek sayı anlamları dikkate alınarak hepsinin kombinasyonu yapılıyor.
    Ama saatin başında beklersek her rakamda melekler bize bir şey söylemiş olur o zaman. Onlarla ne şekilde karşılaştığımızda anlam kazanıyor tam olarak?

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı Cthulhu001 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ama saatin başında beklersek her rakamda melekler bize bir şey söylemiş olur o zaman. Onlarla ne şekilde karşılaştığımızda anlam kazanıyor tam olarak?
    Sadece saat değil meleklerin mesajlarında takipte kaldığınızda,zorladığınızda,tetikte cevabı beklediğinizde gelen daha doğrusu geldiğini sandığınız melek mesajı değil zihnin oyunudur.Anlamlı olması yani melek mesajını anlamanız için farkında olmanız gerek ama bu mesajı aramak demek değil.O öyle birşey ki benliğiniz bilir zaten meleklerden olduğunu..Bir an da gözünüzün önünde olur cevap ya da çok net içinizde bilirsiniz.En belirgin ipucu ise;melek mesajı can sıkıcı,iç karartıcı değildir.Tüy gibi hafif,ferah ve yumuşaktır.Mabette melek konuları oldukça ayrıntılı mevcut.Okumanızı öneririm.

¡Gracías a Dios por todo!

Rep Puanı : 17
    Ettiği Teşekkür
    5
    7 mesaja 8 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Alıntı lviv angeles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece saat değil meleklerin mesajlarında takipte kaldığınızda,zorladığınızda,tetikte cevabı beklediğinizde gelen daha doğrusu geldiğini sandığınız melek mesajı değil zihnin oyunudur.Anlamlı olması yani melek mesajını anlamanız için farkında olmanız gerek ama bu mesajı aramak demek değil.O öyle birşey ki benliğiniz bilir zaten meleklerden olduğunu..Bir an da gözünüzün önünde olur cevap ya da çok net içinizde bilirsiniz.En belirgin ipucu ise;melek mesajı can sıkıcı,iç karartıcı değildir.Tüy gibi hafif,ferah ve yumuşaktır.Mabette melek konuları oldukça ayrıntılı mevcut.Okumanızı öneririm.
    Teşekkür ederim bilgi için. İnceleyeceğim. İyi forumlar dilerim

4. Cthulhu001 Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (21.08.2017)

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    9
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

666 - düşüncelerinin dengesi bozulmuş su anda, çok fazla materyalist dünyaya odaklanmışlar. Bu şayi dizimi cennet ve dünya arasındaki düşüncelerini dengelemeni istiyor. Unlu "Dağdaki Sermon" gibi melekler,ruh ve hizmete odaklanmanı ve maddesel ve duygusal ihtiyaçlarının otomatik olarak karşılanacağını bilmeni istiyorlar.

bunu anlami tam olarak ne? cüzemiyorum anlamini

bana bu mesaj geldi 100de100 eminim hatte "66" olarak
    önce sordum dogru yoldamiyim diye ardindan titreme geldi vücüdüma kafami kaldiridim ve direk önümde bir arac bu plaka ile

peki nedemek ?

diger konuda "66" hersey yolunda demek
    burda böyle yaziyo

Ettiği Teşekkür
    9
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

bende calisiyor !!!
    100de100 eminim calisiyor
    bi kaC GÜN daHa takip edip size bilgi vericem ama sunu bilin demin 33 cikti ve ufacik mucize oldu hayatimda !!!

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı brb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende calisiyor !!!
    100de100 eminim calisiyor
    bi kaC GÜN daHa takip edip size bilgi vericem ama sunu bilin demin 33 cikti ve ufacik mucize oldu hayatimda !!!
    Ne güzel.Tavsiyem çok anlatmamaya çalışın hatta detayıyla hiç anlatmayın.

¡Gracías a Dios por todo!

8. lviv angeles Üyemize teşekkür edenler:
    brb (08.03.2018)

Ettiği Teşekkür
    9
    6 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

tskler
    bugün yine mesajlar aldim

10. brb Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (09.03.2018)

Yer
    Gaziantep
    Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    30
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

Alıntı mecbur_focus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eger fark etmenizi isterlerse emin olun ediyorsunuz.

ama temel nokta şu, arınmak, inanmak, inanmak, inanmak, dogru şekilde dogru miktarda istemek, aldıgınızı hayrınıza olacak şekilde istemek, en sonunda teşekkür etmek.

ama en önemlisi Allahım demeyi Rabbim demeyi en başta söyleyin yoksa ters tepebilir.

bir meditasyon çalışmasında sade ve dogru cümleler ile ihtiyacınızı dile getirin imajine edin ve samimi olun en az 3 dakika ne istiyorsanız bunu zihninizde canlandırın ve isteyin. Ör: Başmelek Uriel benim sıkıntılarımdan kurtulmak için paraya ihtiyacım var hayrıma olacak şekilde ve en hızlı biçimde bunu elde etmemde bana yardım etmenizi istiyorum lütfen." diye en az 3 dakika paraya ve nerden nasıl geldiğini düşünmeden, sadece sıkıntınızın çözülmüş haliyle kendinizi imaje edin yani hayalleyin ve hayal ederken yardım talebinizi söyleyin. sonra teşekkür edin.

emin olun cevap geliyor. sayılarda favorim 9 mesela kaç buılursanız bulun toplamı 18:18 1+8+1+8=18....>1+8=9 bu mucizeyi bekle demek ve gerçekten oluyor.

inanın sadece çaresizliğinizi ve talebinizi söyleyin eger olacak sa mesaj geliyor. ve Hz.Pir Mevlanın sözü gibi

olmayacaksa ya gerçekten olmayacagından yada daha hayırlısı olacagındandır.

saglıcakla.
    Falan baba ,Filan dede, -Bilmemne efendi hazretleri-'nin türbesine gidip dilek dilemek bir şey istemek adak adamak ibadetvari şeyler yapmak ne kadar şirk ise falanca melek Uriel, Gabriel vs gibi dua ederek melekleri bir nevi efendiniz edinen faaliyetlerde dualar da o kadar şirk tir...Siz tanrıdan istersiniz o size hayatın içinde denk getirir, bu insan vasıtasıyla melek vasıtasıyla olmuş onu Allah bilir. Siz araç kullanırken frene bastığınız zaman iki elinizi birleştirip "şimdi bu fren pedalı mekanızması sayesinde hidrolik sisteminden tüm balatalara hidrolik sıvısını eşit dağılarak güç verip güvenli bir duruş sağlamasını istiyorum ey balata hazretleri ey baş mekanizma vs der misiniz?" Otomobil kullanırken sistemin nasıl çalıştığına ayrıyeten kafa yormanıza gerek var mıdır? sadece frene basarsınız durur anahtarı çevirirsiniz çalışır...

İslam inancına göre meleklerle bağlantı kurabilmemiz ne kadar bizim kontrolümüzdedir net bilgim yok ancak tek bildiğim Kuranda 4 büyük melek sorgu melekleri ve yazıcı melekler olduğudur bir de harut ve marut'un adı geçer. Koruyuculuk mevzuuna gelince eğer size bir musibet kesin yazılmışsa korunmak yerine (ki defalarca korunmuş da olabilirsiniz) o yazılan kadere de çekilebirsiniz....

Konu başlığıyla alakalı kısma gelince ben de çok sahip olmayı istediğim aracımı aldığım da ortası sıfır olan simetrik bir rakam istemiştim denk gelen rakam için güzel bir yorum olduğu gibi, aracı aldıktan sonra da 8:08 de veya 18:08 de hep gözüm saate kaydı, ne zaman telefonumu falan elime alsam bu rakama denk geldim...Sonra Üniversite diploma tarihimin de 8-10-2008 olduğunu fark ettim... Ehliyet, pasaport hesap numaralarım da bir dönem 92 ye en son 2 rakam olarak sık denk geldim, anlamını şimdilik bilmiyorum.

Rep Puanı : 117
    Ettiği Teşekkür
    91
    50 mesaja 58 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

arkadaşın yorumuyla alakasız olacak ama benim gördüğüm rakamı buradaki anlamının dışında -bir kitapta- şeytani bir rakam olarak dile getiriliyordu. 777 rakamı...

Bu ne demek oluyor?

She said 'Im listening you' and after said 'Huh... Forget it! İt's bullshit...'

Sayfa 12/12 İlkİlk ... 2101112

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 konuk)