yıllardır unutamadım mutlaka okuyun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

neybe

Kayıtlı Üye
seneler önce17 ağustos depreminden 1 hafta sonra bir kız arkadaşımın ayrıldığı eşindenolan oğlunu urfaya görmeye gittik arkadaşım arabasını yeni almıştı ama kullanamıyordu dolayısıyla tek şöför bendim urfadan sonra van a gidelim dedi gelmişken ordaki akrabalarımıda görelim dedi nekadar yok dediysemde dinletemedim yorgundum ama nafile sabaha karşı muş yolundaydık hava daha tam olarak aydınlanmamıştı yavaş yavaş ilerliyorduk derken yolun ortasında bir köpek bembeyaz çakır gözleri vardı yolun ortasında duruyor kesinlikle kıpırdamıyordu kornaya basıyorum korkup çekilsin diye mümkün değil put kesilmişti sanki iyice dibine yaklaşınca gitti biz tekrar yola devam etmeye başladık ama içimde inanılmaz bir sıkıntı vardı derken bu sefer bir kedi yolun ortasında deli gibi dönmeye başladı biz şokolmuş kediye bakarken bir kuş geldi arabanın ön camına pat diye vurdu camda kanlar akmaya başladı kuş ölmüştü ben arkadaşıma döndüm allah bizim bu yola gitmemizi istemiyor dönelim dedim oda iyi ama zatenyaklaştık ahlattan sonra vana gelmiş oluruz dedi okorkuyla tekrar hareket ettik ahlata vardık orda kahvaltımızı yaptık elimizi yüzümüzü yıkadık şoku üstümüzden atmaya çalışıyorduk tekrar yola koyulduk yolda yaşlı bir adam ve çocuk bize el edip durmamızı istediler ben tam durup alacaktım arkadaşım karşı çıktı tanımadığımız kişileri almayalım dedi biraz geçmiştik onları içimden bir ses dön dön diyordu daya namadım döndüm aldım yaşlı amca dua edip duruyordu bana nereye gideceğini sordum ilerde ineceğini söyledi tamam amca deyip yola devam ediyordum yol dümdüz bir yoldu bende biraz basmaya başladım kara yollarıda yeni mucur taş dökmüş ama hiçbir işaret koymamıştı bende o hızla yola girince araba dönmeye başladı derken biryerden uçmaya ve takla atmaya başladık resmen saymaya başlamıştım bir iki üç derken sekizinci taklada araba ters bir şekşlde durmuştu çevrede çalışan köyllüler yetiştiler imdadımıza önce beni sonra arkadaşımı çıkardılar tam bir şoktaydık araba paramparçaydı ve burnumuz bile kanamamıştı ben hala yaşadığımızA İNAnamıyordum bir yudum su içince biraz kendime geldim biz iyiyiz arkada amcayla çocuk var dedik arkadaşımlaaynı anda köylülerde bize hayır arabada birtek siz vardınız kızım dedi köylü dedim olurmuya dedim yoldan aldık amcayla çocuğu belki biryere fırlamışlardır arabadan dedim deli gibi koşmaya başladık arkadaşımlaetrafı arıyorduk köylüler peşimizde tabi bize kızım arabada kimse yoktu sizden başka deselerde dinlemiyorduk en sonunda hem polisler hem jandarma gelmişti onlara anlatmaya çalışıyorduk ama şaşkın şaşkın bize bakıyorlardı herneyse derken hastane kontroller gerekli işlemler yapıldı arkadaşımın yakınları geldi bizi almaya eve gelmiştik ama yaşadıklarımız neydi o yaşlı amca kimdi belki onu arabaya almasak ölürdük diye binlerce düşünceyle başbaşa kaldık ve birdaha bu konu hakkında konuşmadık hayatımda bunu benzer olaylar yaşıyorun ama en korktığum buydu diğer olaylarsa yakınımda sevdiğim birilerini kaybedeceksem bunları rüyamda görüyorum ve aynısını yaşıyorum ilk zamanlar çok acı vericiydi sadece bana değil ailemede şimdi artık onlarada söylemiyorum en son dayımın kızının ölümünü gördüm gencecikti35 yaşında beyin kanamasından gitti gitmeden önce bana geldi vedalaştıkkkkkkkkk
:eek:fftopic:

svasli_

Banlı Kullanıcı
Gerçekten çok ilginç..O yaşlı adamı allah göndermis hızırdır işte.İyi ki almışsın arabaya.Bende bi kaç kere buna benzer olaylar yasadım.İnsan çok ürperiyo.Herneyse senin hislerin kuvvetli içindeki ses ne diyosa onu yap bence :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...