Bana cinlere gerçekten ulaşabileceğim bi yol verebilecek kimse yokmu bu sitede ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serpil123

Banlı Kullanıcı
Ben cin çağırıyorum ama gelmiyo bi türlü nedeni ne olabilir ? Bu sitede eminim bana yardımcı olacak insanlar vardır yardım edermisiniz ?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Ben cin çağırıyorum ama gelmiyo bi türlü nedeni ne olabilir ? Bu sitede eminim bana yardımcı olacak insanlar vardır yardım edermisiniz ?
Fazla ilim sahibi olmadan davet etme tekniklerini henüz araştırmamanızı öneririm.

Ori

Kayıtlı Üye
Bunlar ciddi işler gelipde gitmemesi var Pess e katılıyorum bilgi sahibi olmadan bu işlere kalkışmayın.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Nasıl cin çağırıyorsunuz da gelmiyor söyler misiniz ?

Ori

Kayıtlı Üye
Evet bende merak ettim kullandığınız teknik nedir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Rizayetten bir haber insanların nasıl cinleri çağıracağını bende merak ediyorum.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Sanki çok aceleniz var gibi konuşuyorsunuz, yanılıyor muyum? Hadi çabuk söyleyin ben de yapayım diyeceksiniz nerdeyse. Özellikle yapmak istediğiniz birşey var sanırım onlarla..

YasinLY

Kayıtlı Üye
Ben size nasıl çağırdığınız sordum. Siz yetmez mi sizce şeklinde cevap verdiniz. Nasıl bakarsanız öyle görürsünüz... ;)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
1. Zaten burda olan birşey çağrılmaz.
2. ya onları bu dünyada görebilmek için fizik bedeninizi ona göre ahzırlmaak gerek ya da onların dünyasına gitmek gerek.
3. ölmeden önce ölmek derler. onu yapmadan olmaz. eğer başka yapıyorsanız çocuk oyuncağı olur. alimler bir enrji varlığı ile görüşebilmek için belki 30 belki 50 seneelri harcıyorlardı. ve hu insanşarın enerji bedenleri kirli değildi. günümüzde ise çok zor. hiç uğraşmayın daha yaralı şeyler yapın.

serpil123

Banlı Kullanıcı
Sanki çok aceleniz var gibi konuşuyorsunuz, yanılıyor muyum? Hadi çabuk söyleyin ben de yapayım diyeceksiniz nerdeyse. Özellikle yapmak istediğiniz birşey var sanırım onlarla..
Özel bi isteğim bi arzum yok uzun zamandır çaba harcadığım için artık gelmesi gerektiğini düşünüyorum acele değil yani ..

serpil123

Banlı Kullanıcı
1. Zaten burda olan birşey çağrılmaz.
2. ya onları bu dünyada görebilmek için fizik bedeninizi ona göre ahzırlmaak gerek ya da onların dünyasına gitmek gerek.
3. ölmeden önce ölmek derler. onu yapmadan olmaz. eğer başka yapıyorsanız çocuk oyuncağı olur. alimler bir enrji varlığı ile görüşebilmek için belki 30 belki 50 seneelri harcıyorlardı. ve hu insanşarın enerji bedenleri kirli değildi. günümüzde ise çok zor. hiç uğraşmayın daha yaralı şeyler yapın.
Anlamadığımda bu zaten bu kadar zor görmüyorum ben çok fazla uğraşan ve iletişimde olan var hatta .Bu kadar zor diyosunuz o halde neden sitede yayınlanmasına izin veriyosunuz en iiyi yöntem başlığı altında açıyosunuz hatta bi nevi cahilleri kandırmak veya kendi bilginizin cahilliği olmuyormu bu o zaman ?

serpil123

Banlı Kullanıcı
Ben size nasıl çağırdığınız sordum. Siz yetmez mi sizce şeklinde cevap verdiniz. Nasıl bakarsanız öyle görürsünüz... ;)
bende en açık örneği en başta verdim sitedekiler diye .. Dediğinizide dogruladınız nasıl bakarsanız öyle görürsünüz evet :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bana bişey demeyin açanlara söyleyin. ben hiç bir şekidle sizin söylediğiniz gibi bir konu açmadım. Bana göster kim onlar. Hani nerdeler. kim iletişim halindeymiş kaç kişi. birakın onları 3-5 kiiyi geçmez.

Size göre zor değilse buyurun efendim yapın sizi tutan yok.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Cin çağırın yada çağırmaya çalışın, bence birinci basamağa basmadan diğer basamaklara ulaşmaya çalışmayın site de olabilir bununla ilgili bilgisi olan. Varsa şayet öncelikle neyi bilmeniz ve yapmanızı söyleyebilir...

serpil123

Banlı Kullanıcı
Bana bişey demeyin açanlara söyleyin. ben hiç bir şekidle sizin söylediğiniz gibi bir konu açmadım. Bana göster kim onlar. Hani nerdeler. kim iletişim halindeymiş kaç kişi. birakın onları 3-5 kiiyi geçmez.

Size göre zor değilse buyurun efendim yapın sizi tutan yok.
Bende onu diyorum 3 5 kişiyi geçmez ama herkes çabalıyor . bu sitenin sahibi olarak siz görünüyosunuz onları takip edip engellemek sizin elinizde . ve sizinde açtıgınız konu var hemde ilk sırada :)
ilim sahibi oldugunuzu düşünüp yardım istemiştim tutmuyosunuz evet zorda değil .
ama sitenin inanın amacı yok bu şekilde olursa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...