Muhabbet için-2

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Tesiri güçlü Muhabbet Duası

Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah.Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH.

Bolca okunmasi gereken cok kuvvetli etkili bir muhabbet duasidir .kendinizi vererek tum kalbinizle niyet ederek okuyun...

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
bunun belli bir sayısı varmı sevgili zeyna? istediğimiz kişi için okunabilirmi

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Kul in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah.Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH

buradaki Kul kelimesi yazan yere muhabbetini istediğiniz arkadaşınızın ismini yazın ( filan ibni-binti filane gibi)
örneğin:
zeynep oğlu ahmet(vs..) in kuntum tuhibbunellah fettebiuni yuhbibkumullah.Ya vedut ya beduh ya cemil ya celil ya ALLAH

benim bildiğim kadarıylada okunma sayısıda 262 dir.

sevgiyle kalın

secretmabet

Kayıtlı Üye
Bu muhabbet duasını niyet ederek Babamla aramızın düzelmesi için okusam da olurmu acaba..yoksa sadece ayrılanlar için gönül işleri için mi okunur bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar !!

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Bu muhabbet duasını niyet ederek Babamla aramızın düzelmesi için okusam da olurmu acaba..yoksa sadece ayrılanlar için gönül işleri için mi okunur bilgi verirseniz çok sevinirim saygılar !!

muhabbet duasından ziyade allahın izniyle bu okumanın daha hayırlı olacağını düşünüyorum. En kısa zamanda inşallah babanızla aranız düzelir.

KÜSLERİ BARIŞTIRAN ESMA 114 kere 'Ya cami 'u İSMİ ŞERİFİ hergün okumaya devam edilir.Evde huzur için Salatı TÜNCİNA' da eklenir.

"Rabbim, bana, anne ve babama verdiğin nimete şükretmemi ve senin razı olacağın salih bir amelde bulunmamı bana ilham et; benim için soyumda salahı ver. Gerçekten ben tevbe edip Sana yöneldim ve gerçekten ben müslümanlardanım." (Ahkaf Suresi, 15)

origanum

Yönetici
Kaynağı da belirtirseniz mesajın altına ekleyeceğim.

denzkdnz

Kayıtlı Üye
kul=De ki , in kuntum tuhibbune Allah=Allah 'i (cc) severseniz..... yuhbibkum Allah=Allah da sizi sever.... kul (de ki ) kelimesi yerine filan kişi filan demek biraz tuhaf sevgili Zeyna kaynak belirtirsen sevinirim

antika

Kayıtlı Üye
İş
ilahiyatçı
bende bi çok yerde rastladım bu duaya mana bakımındanda oldukca etkılı zaten belırtılen esmalar muhabbet ve sevgı ıcın kullanılıyor ama kaynak belırtmek guvenılırlıgı acısından fazlasıyla gereklı

matahari

Kayıtlı Üye
İş
halkla iliÅŸkiler
sayısı ve okunması gereken bir gün varmı peki

Ruzbihan66

Kayıtlı Üye
Ben bu duayi iki degisik zamanda denedim ve gercektende cok hizli bi sekilde tesir ediyor. Yanliz okurken hic kimseye niyet etmedim sadece en kisa zamanda bana uygun bir kimseyle karsilasmak istedigimi söyledim ve sabah namazindan sonra 1 kere okudum. Ilk okudugumda bu senenin Mart ayiydi, 1 hafta icinde iki hanimla tanistim ki ikincisi benden tam 830 Km uzaklikta oturan bi hanimdi, tanisma seklimiz yanlis bi telefon numarasi ve arkasindan 4 ay süren bi iliski. Bu duayi gene gectigimiz Eylül ayinda tekrar okudum ve gene okuduktan iki gün sonra bi hanimla tanistim su an cok hos bi beraberligimiz var ve ne zaman onun yüzünü hayal ederek bu duayi okusam en gec yarim saat icinde ya bi mesaj atiyo yada beni cepten ariyo.
Beduh ismini merak ediyorum. Esmalarin arasinda geciyo ama esma degil bildigim kadariyla, ama o ismi söylemek nedense cok hosuma gidiyo söylerken resmen tat aliyorum.

Perina

Banlı Kullanıcı
Bu duayı not aldım.Okuyacağım.Çünkü bugün için çok iyi olabilir.Akşama kadar birçok işim var.Ve akşama bitmeleri lazım..İnşallah yardımı olur bu duanın.Ve hemen eve gitmem ve işlere sarılmamında bu dua kadar etkisi olacağı kesin:( Hemen eve gitsem iyi olur:(

beyaz_melek

Kayıtlı Üye
bu dua yı birine kenidini sevdirmek ve sevimli görünmek için de okuyabilir miyiz?

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
Kul in küntüm tuhibbünellah fettebiuni yuhbibkümüllah.Ya Vedûd Ya Beduh Ya Cemíl Ya Celíl Ya Allâh"

Bolca okunmasi gereken cok kuvvetli etkili bir muhabbet duasidir defalarca denedim her seferinde etkisini yasadim.kendinizi vererek tum kalbinizle niyet ederek okuyun...

Kaynak nedir?

elinsa

Kayıtlı Üye
ev işlerinin çabuk bitmesi için mi?yoksa eşler arasındaki muhabbet içinmi?anlamadım ki ben:(

alara26

Kayıtlı Üye
bende hergün okuyorum gerçekten çok etkili paylaşımınız için çok teşekkürederim

rümeysa

Kayıtlı Üye
peygamber efendimize söylenen bir ayet allahı sevdiğini söyleyenler seni sevmedikce gerçekten sevmiş olamazlar.allahı seviyorsak bütün hayatımızı peygamberimizin sünnetine uyarak geçirmeliyiz

anık

Kayıtlı Üye
Müslümanım islam dininde caizmidir yanı yasakmıdır

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı akşamlar acaba yurdum insanlarının birbirlerine sevmeleri kaynaşmaları için okunabilirmi çünki vatanımın böyle duaya gerçekten çok ihtiyacı var kimsede güven duygusu saygı kalmadı herkes birbirinden şüphe eder oldu bunu hep beraber okuyup ALLAHIMDAN dileyebilirmim acaba
olayları duydukça içim acıyor gerçekten
saygılarımla