Kıyamet belirtileri mi?

xalpx

Kayıtlı Üye
2012 yılı dünya için çok karmaşık bir yıl olacak.Hakkında filmler yapıldı,belgeseller çekildi amaç öyle düşünmenizi sağlamaktı.2012 İlluminatinin faaliyetlerine başlama yılı olacak.Merak edenler Blue Beam projesini araştırsın.Uzaydan yansıtılacak hologramlarla her ülkenin inanışına göre sahte peygamberler ve kutsal imajlar gösterilecek ve insanarın çoğu sahte mesihin peşinden sürüklenecekler.Evet biliyorum film gibi geliyor size ama sadece biraz okuyun araştırın.Bunu tarafsız olarak araştıran biri olarak söylüyorum.Önümüzde çok ilginç ve zor günler olacak...

Saprohil

Kayıtlı Üye
Bana göre Mayalılar kıyameti yada tufanı yada Dünya'nın sonunu biliyordu.İslami açıdan yaklaşırsak Mayalılar milattan önce yükselişlere geçmişler.Ve Mayalılarda bu bana göre milattan önceki tarihlerden ortaya atılmış bir fikir.Milatta da olabilir herşey olabilir.Şimdi milattan önce yada son peygamberin doğuşundan önce şeytanlar kahinlere haber uçuruyordu.Mayalılar da milattan önceki tarihlerde yükselişlere geçmiş bir topluluk.Mayalılar dada var kahinler tabii ya bu kahinler gökyüzü muhafızlarla kuşatılmadan önce şeytanlardan kıyamet haberini öğrendiyse.İşte şimdi bu iddia çürütülemez.Kıyamet Dünya'nın sonu.Tufan olabilir göktaşı felaketi olabilir.Ama bana en cazibeli gelen fikir yerlerin çatlaması suların kaynaması gibi fikirler.Yani Son gelen peygamberin fikirleri.Tabii herkes fikrinde özgürdür birisi der Dünya'yı dev yutacak birisi der Tanrılar savaşacak her fikir gerçekleşebilir insanoğlu gerçeği bilemediği için hiçbir fikri göz ardı etmemeli.