''Ya Vedud'' Ismi Şerifi

ruthlessness

Kayıtlı Üye
vedut zikrini bi aralar her gün çektim. çok güzel gözle görülür farkedilir sonuçlar aldım. insanların yaklaşımı değişti. itibar ve heybet sahibi oluyorsun. ne dediysem o oldu. belli bi sayıya saate filan uymadım içimden geçtiği gibi zikrettim. zikir o ara enerjime bana uydu olumlu oldu. ama sonra birden bire bıçak gibi kestim içimden zikretmek gelmedi. 3 kere zikretsem dördüncüyü söyleyemiyorum nedense. hatta bunun için bir başlık açmıştım. bu isme aşkla bağlı olmama rağmen neden bilemedim. elbet bi gün çekebilicem.
Aynısını ben de yaşadım. Aylarca her gece okudum ama tıkandım bi yerde huzur olmaya başladım. Bıraktım bende uzun bi süre okumadım. Geçenlerde okudum gene rahatsız oldum. Nedendir ben de bilmiyorum :/

sibella

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ya Vedud ism-i şerifi acaba başkasına niyet ederek çekersek o kişi çekmiş gibi olur mu acaba? mesela ben "falancanın niyetine "diyerek başlasam o kişi çekmiş gibi mi, olur acaba..bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Neysee

Kayıtlı Üye
Merhaba - Ben dün 2 rekat namazdan sonra tavsiye edilen sekilde 3003 defa Ya Vedud ismini zikrettim.
Benimkisi ters tepmis olabilir mi ? O kisi tam da dün beni yeniden engelledi

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
vefkler ve ismi şerifler hakkında genel bilgilerin forumdaki linkini paylaşabilecek biri var mı ?

yiğda

Kayıtlı Üye
Bende ''Allahümme Vedut, ağzını bağla, dilini tut '' şeklinde söylüyorum.:cowboy:

yiğda

Kayıtlı Üye
Bu arada yeni farkediyorum yanlış yazmışım Vedut değil Vedud olcaktı.

Ağzını bağla dilini tut derken, beni sevsin kalbi ısınsın ki bir şey diyemesin amacıyla söylüyordum.

madasin

Kayıtlı Üye
Bu Esma nın amacı sevgi ve aşk mı_ o amaç için mi okuyorlar acaba ?

DylanObrien

Banlı Kullanıcı
Allah'ın her ismi kuşkusuz hem güzeldir hem de gizemlidir. Ya Vedud ismini bizimle paylaştığın için teşekkürler...

La-edri

Kayıtlı Üye
Merhaba. Ya Vedud ism-i şerifi acaba başkasına niyet ederek çekersek o kişi çekmiş gibi olur mu acaba? mesela ben "falancanın niyetine "diyerek başlasam o kişi çekmiş gibi mi, olur acaba..bilemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

Hayir o kisi cekmis gibi olmaz.Kisinin kendisinin yapmasi lazim.

Canısımmmm

Kayıtlı Üye
Merhaba yavududul kaviul cami şeklide okunması gerekiyormuş kavi kuvvetlendirici cami birleştirici

mavibere

Kayıtlı Üye
selenim artık öyle bir hale geldik ki, millet azcık bilgili görünmek için ezbere şunları söylüyor
aman ebced sayısınca çek,
aman sakın fazla çekme cinler seni korkutur,
yapabilmen için iman lazım
falan filan feşmekan :)

ya Vedud : hergün 20 kere çekerseniz etrafınıza şirin görünürsünüz
her gün 200 kere okursanız, aşkı kendinize çekersiniz,
bir kişinin niyetine 200 yada 400 kere her gece okursanız o kişiyi kendinize çekersiniz.
4 lü vefkini yapar ve teninize değecek şkilde asarsanız insanlar size ram olur.
Vedud ismini "allahumme ya vedud" diyerek bir kişiye okur ve çaktırmadan üflerseniz dediğinizi yapar
vedud isminin köleleştirme okumalarıda vardır, fakat hala daha rastlamadım

Ismin ebced değeri nasıl açıklanıyor.

brb

Kayıtlı Üye
Ben iki hafta boyunca
ya allah ya vedud ya cami zikrettim sabah aksam
ve ewet baya bi yumusama görünür oldu hayatim daha güzellesti ama esim ile halen sohbet muhabett yok ama en azindan kizginlik gitti

dün ya vedudül kaviül cami ile basladim

GoldenLand

Kayıtlı Üye
Özel faziletleri hakkında tam bilgi sahibi değilim ancak 400 defa okunacağı konusunda bilgim var . Ayrıca Kuranı Kerim sure , hadis şerifler vs musallat yaşatmaz ,musallat yaşayan başka birşeyler yapmıştır ki okumasını engelliyor olabilir .

Ekstra not : Okunulan zikirleri bırakmanız halinde âh edilir , herşey tersine döner yani herşey düzeldi diyip bırakmamak lazım elinizdekileri kaybedersiniz,hergün devam edilmelidir.

Elam

Kayıtlı Üye
İki gundur okuyorum sayısına dikkat ederek. Bugün icimde inanılmaz bir sıkıntı var. Nefes alamıyorum. Bunu yasayan var mi ? Psikolojik mi acaba. Okuduklarımdan mi etkilendim ki

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İki gundur okuyorum sayısına dikkat ederek. Bugün icimde inanılmaz bir sıkıntı var. Nefes alamıyorum. Bunu yasayan var mi ? Psikolojik mi acaba. Okuduklarımdan mi etkilendim ki
Olmaması gerek aslında.Nefes alamayacak kadar sıkıntı vermez diye düşünüyorum.Bunun yanında oluduğunuz başka esmalar varsa belki o etkileşimdir ya da psikolojiktir.Yıllardır esmalardan oluduklarım var hiç sıkıntı yaratmadı.Yinede kişinin enerjisine göre sonucu etkisi farklı olabilir.Bana olmadı size de olmaz demek yanlış olur.

Elam

Kayıtlı Üye
Olmaması gerek aslında.Nefes alamayacak kadar sıkıntı vermez diye düşünüyorum.Bunun yanında oluduğunuz başka esmalar varsa belki o etkileşimdir ya da psikolojiktir.Yıllardır esmalardan oluduklarım var hiç sıkıntı yaratmadı.Yinede kişinin enerjisine göre sonucu etkisi farklı olabilir.Bana olmadı size de olmaz demek yanlış olur.

teşekkürler cevabınız için. Burada yazılanlardan etkilendim belki de simdi daha iyiyim. İnsallah esmalarla. İlgisi yoktur . Burada yazdigi şekilde okuyorum. Okurken bas ağrısı oldu ama sıkıntı sabah başladı.