''Ya Vedud'' Ismi Şerifi

selenim

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar beyninizde canlandırdığınız varlıklarla insanları korkutmayın.vedud ALLAHIN adlarınandır.okuyun arkadaşlar.içinizden ne hissediyorsanız ona okuyun inanın.

mavilim

Kayıtlı Üye
çok uzun zamandır çok sayıda allahın isimlerini okuyorum.ne garip bir varlık ne anlamsız bir hal şükürler olsunki olmadı.yavedud ismi şerifininde etkili olduğunu biliyorum ve inanarak okuyorum.birde selenim zikirlerin beyinde açılım yapması ne demek biyerde okumuştum böyle bir yazı.tşkler

selenim

Banlı Kullanıcı
zikir beyni açar demek istedin herhalde açılım değil. zikretmek tüm dünyevi işleri bir tarafa bırakıp bir şekilde arınmak rahatlamak ve ssevaba girmektir. zikreden istediğine hayırlısı ise ulaşır.ve mutlaka ödüllendirilir. zikr etmak derken aklınıza yozlaşmış insanların yaptığı türden şeyler gelmesin. kendi çapınızda içinizden hissederek yaptığınız bir çesit meditasyon ve enerji akımıdır aslında.

mavilim

Kayıtlı Üye
açıklaman için tşk ederim selenim.ben gün içerisinde gücüm ve zamanım yettiği kadar okuyorum hepimizin duaları kabul olur inşallah.

ruchan

Banlı Kullanıcı
gerçekten allahın güzel isimleri çok tesirli hepsi sanki bir anahtar ya fettah zikri de çok önemli buğdayın üzerine 7 kes okuyup evinde bulundurursanız okunmuş buğdayı eviniz rızıkla dolup taşacaktır

DNZ33

Kayıtlı Üye
bende bu siteyle tanışalı okuyorum yalnış bişey olmadı Allahın adını anmak ne güzel bence o görünenleri başka bişey yaparak çağırmış arkadaşımız
:)

kermit

Kayıtlı Üye
arkadaşlar.ya vedüdtten varlık gelmez.ALLAHIN İSMİLERİNDENDİR.BEYNİNİZDE VAR ETTİĞİNİZ SEYLERLE İNSANLARI ÜRKÜTMEYİN.ayrıca ya vedut 1001 kere okunmalıdır.niyet edilerek vekisnilikle süpheye düşmeden.
selenim artık öyle bir hale geldik ki, millet azcık bilgili görünmek için ezbere şunları söylüyor
aman ebced sayısınca çek,
aman sakın fazla çekme cinler seni korkutur,
yapabilmen için iman lazım
falan filan feşmekan :)

ya Vedud : hergün 20 kere çekerseniz etrafınıza şirin görünürsünüz
her gün 200 kere okursanız, aşkı kendinize çekersiniz,
bir kişinin niyetine 200 yada 400 kere her gece okursanız o kişiyi kendinize çekersiniz.
4 lü vefkini yapar ve teninize değecek şkilde asarsanız insanlar size ram olur.
Vedud ismini "allahumme ya vedud" diyerek bir kişiye okur ve çaktırmadan üflerseniz dediğinizi yapar
vedud isminin köleleştirme okumalarıda vardır, fakat hala daha rastlamadım

godlove

Banlı Kullanıcı
İş
survivor
vedud allahu tealanın isimlerinden benim için en manalı olanların başında gelir.
allahü teala insanları onu tanısın ve sevsin diye yaratmıştır. vedud bu sevginin simgesidir. herşeye kadir olan allah sevgiye ve sevilmeye en layık olandır.
zaten benim nickimde öyle söylüyor GOD + LOVE

DreaMLife

Kayıtlı Üye
bende farkettim ve yaşadım bir oturuşta çok fazla okursanız ya negatif varlık sizi huzursuz edebilir ya da aşırı enerji yoğunluğu olacağı için siz agresif bir hale gelebilirsiniz. korunma yapmadan yapılan okumalardan kaçınıyorum bu yüzden. zaten havas konusunda oldukça iyi yerlerde olan bilgileri hiçe sayılmayacak kişilere de sordum soruşturdum onlar bir kerede çok fazla okumanın kapıları negatiflere açabileceğini söylüyor.

kermit kimsenin ezbere konuştuğunu sanmıyorum ciddi konular bunlar usulunce uygulanmalı. kimse bilgili gibi görünmeye çalışmıyor herkes bildiğini paylaşıyor

kermit

Kayıtlı Üye
kermit kimsenin ezbere konuştuğunu sanmıyorum ciddi konular bunlar usulunce uygulanmalı. kimse bilgili gibi görünmeye çalışmıyor herkes bildiğini paylaşıyor

Bak Esmaların hepsinin ayrı işleyişleri vardır, basir ismi için dersen ki, varlıklar geldi amenna derim, yada latif ismini okursan, semi' ismi, fettah ismi şeriflerinde dediklerin olabilir, davetlerde kullanılan kapı açan isimlerdir, dahasıda var tabi, ama ya vedud ismini çokça zikredersen en olabilecek mesele dua nın kabulünde olan sıkıntı anları yaşamaktır.

Esmalarda kabul edilme anında kalpte çarpıntı, içte huzursuzluk, agresiflik, yada sebepsiz mutluluk görebiliriz bunlardan korkmaya gerek yok, ama yukarıda saydığım isimlerde, korku, ensede uyuşma yüzün iki üç santim ötede hissedilmesi soğukluk hissetme huzursuzluk hissedersen dikkatli davranmak gereklidir

fuigo

Kayıtlı Üye
rus bilim adamlarının bu konuda yaptığı araştırmada aynı kelimeyi sürekli zikr eden kişilerin beyinlerinde hiç kullanılmayan hücrelerin acıldığı beyin kapasitesinin arttığını keşfetmişler. Tabiki içi boş bir kelimenin zikri aynı şekilde içi boş kapasiteler açar ve bunlara zararlı enerjiler üşüşür. Zikr yapılacak esmanın yüklendiği anlam dogrultusunda cokca yapılınca açılacak olan bu yeni hücreler o anlam dogrultusunda gelişir. Buda ALLAH ın insanogluna bir lütfudur.

samanyolu

Kayıtlı Üye
Ya Vedud zikrini, her gün 1000 kere yaptığım zamanlar oldu, olumsuzluk yaşamadım. Ama, kermit'in söyledikleri beni çok aydınlattı. İçinde fettah ve latif isimleri geçen çoklu zikir yaptım. 1300 okumam gerekiyordu ve 900'de kaldı. 15 gün boyunca, dayanılmaz ense ve baş ağrısı çektim. İlaçla biraz kesilip, tekrar başlıyordu. Aralıksız ağrıdı.

Bulduğum başka duaları da eklemiştim ama en çok yaptığım zikirdi. Ama ben bu konularda bilgili değilim. Kimseyi yanıltmak istemem. Bilgili insanlara karşı haddimi aşmak da istemem. Belki de imgeleme kafamı yormuştur. Rabbimizin isimleri sonuçta ama belki niyetimize göre etkiler alabiliyoruzdur bazılarında. Bunlar hakkında bilgilenmek için de bu sitede bulunuyoruz zaten. Sağolsun, yöneticiler aydınlatıyorlar bizi.

xesim

Kayıtlı Üye
ya vedud ismi celilini bn varlıklardan çok korkan büyüden kaçan insan yaptı.egerki bn yapabiliyorsam herkes yapar.bir ara bulduum çoooook! etkili dualrın hepsini yaptım ama bie kara ama iki kere.faydasını görmedim diil.!ama en güçlüsü sabah namazından sonra sade bir dille içten yapılan dua.şuna inanıyorum ki Allah kuluna yapmasını istemediği bir duayı yaptırmaz.bir hacetim var ve hiç yılmadan tam 4 aydır istiyorum.ve kabul olacak biliyorum ben sonuç almaya başladım duam kabul oldu!ben duama başlamadan kabul oldugunu en azından bir cevap geldiğini düşünerek ediyorum.bazılarına bu süre çok uzun gelebilir ama sabır herşeyy ya vedud ismini ya allah ismini ya mucib ismini ve nicesini gönül rahatlığı ile çektim.tabiki kimi zaman seccade başında umutsuzluğa kapılıp ağladım hüzünlendim düşünürken namazımda yanıldım!ama ertesi sabah içime bir huzur doluyordu ki anlatılmaz bir duygu.bir de duydunuz mu bilmiyorum Allah sevmediği kulunun duasını daha çabuk kabul ederde sevdiği kulunun duasını daha geç verir ona..bu sorulduğunda der ki:ben sevmediğimin duasını çabuk veririm ki bir daha dua etmesin!sevdiğimin duasını daha geç kabul ederim ki onun dua etmesi beni hoşnut eder!istediğim şey öyle olmaz uçuk kaçık bişi değil sıradan bişi!

bazı arkadaşlar 2 gün okuyup 3. gün olmadı diye vazgeçiyor.sen zaten baştan engeli koymuşsun kendine!önyargı!!!zaten baştan olmayacagına inandırdırsan kendini olmaz zaten!

Allah'ın isimleriyle dua etmekten daha güzel birşey yok ki..varlıklardan korkarak düşünerek kendine çekersen duayıda vesile edersin.şu kısa 4 ayda öyle tecrübeler yaşadım ki bu konular hakkında bana bir iki şey söyleme hakkı verir.siz YA VEDUD okuyun iç rahatlığı ile

saygılar(çok mu uzun oldu ne?:))

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Bir şeyin olup olmaması ne demektir?
Siz bir dilek için dua edersiniz veya bir ritüel yaparsınız sonucunda bu sizin için hayırlı olacaksa ve sizin tekamülünüz için gerekliyse sizin istediğiniz şekilde gerçekleşebilir ya da bu isteğinizin sizin istediğiniz şekliyle gerçekleşmesi halinde sizin hayrınıza olmayacaksa gerçekleşmez gerçekleşmemesi bunun olmaması demek değildir bu süre içerisinde sizin konuya bakış açısı değişebilir bu da aslında yine duanın ve ritüelin karşılığının alınması anlamına gelir. Sizin dileğinize bakış açınız sizin hayrınıza olacak şekilde değişmiştir.
Syg.

kermit

Kayıtlı Üye
Olup olmaması, o işlevin tam olarak yapılması yada yapılamaması, uygulamadan sonuç alınıp alınmamasını ifade eder, zaten kuranda açıkça "Allah dilemezse olmaz" diye belirtiyor, O istememişse, bizler istediğimiz kadar çırpınalım olmayacaksa olmaz, ama O dilemiş ve ol emrini vermişse bizim anlık düşünmemiz yıllık ritüelleri geçer.

Osiris

Kayıtlı Üye
Dua etmeden bir kağıda dileğini yazarsan ve çok inanırsan bile dileğin gerçekleşir.Bir nevi çekim yasası.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
...bir de duydunuz mu bilmiyorum Allah sevmediği kulunun duasını daha çabuk kabul eder de sevdiği kulunun duasını daha geç verir ona..bu sorulduğunda der ki:ben sevmediğimin duasını çabuk veririm ki bir daha dua etmesin!sevdiğimin duasını daha geç kabul ederim ki onun dua etmesi beni hoşnut eder!istediğim şey öyle olmaz uçuk kaçık bişi değil sıradan bişi!

"Allah"ın sevmediği kulu" diye bir kavram yok. Allah tüm yarattıklarını sever aynı ölçüde bunu kabul etmek zor görünebilir ama bu böyle.
Ve birbirimizi sevmemizin ve her yaratılanı sevmemiz gereğinin temel prensibi de budur. Çünkü tüm yaratılanlarda ondan parça vardır. O her yerde ve her şeydedir. Seni severim yaradandan ötürü sözü sadece bazı şeylere uygulanıp bazılarına uygulanamaz değildir. Ve her eşyayı, her maddeyi, nesneyi de yine Tanrısal zeka sayesinde yapıldığı için severiz. Bir şeyin iyi veya kötü olmasını biz ona yükleriz.

Herkesin yaşamında bir tekamülü var. Düzenleme bu şekilde evrende. Bazan ne yaparsanız yapın ne yaşamak isterseniz isteyin tekamülünüzün gereği neyse ancak onu yaşayabilirsiniz. Yaşayabileceklerimizden ne fazlasını ne eksiğini yaşayabiliriz diye düşünüyorum. Kader diye bir şey de var yanii.
Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Syg. ve Svg.

A$ik

Kayıtlı Üye
Selamlar
Ben baska sitelerde de YA VEDUD zikrinin cok etkili oldugunu okudum. Ben sizler kadar bilgili degilim, ama kisisel dusuncem insanin temiz kalple icten gelerek bu duayi etmesinin yeterli oldugudur. Ayrica Allah'in adlarindan birinin zikredilmesinin insanin basina dert acacagi fikri bana oldukca sacma geliyor.

kermit

Kayıtlı Üye
Şimdi enerji seviyen düşükse, o zikir sana ağırlık yapar ve haddinden fazla enerji verir bunun sonucu sana musallat olan yabancı varlıklar olabilir, ama vedud zikrini çekenlerde böyle birşey hiç duymadım da yaşamadım da. Basir, Halık gibi zikirlerde ise musallata denk düşeni çok gördüm.

simlaa

Kayıtlı Üye
ıkı rekat allah rızası için namaz kılıp namaz bıttıkten sonra niyetinizi belirtip oturdugunuz yerden hiç kalkmadan kımseyle konusmadan 3003 kere tekrar ederseniz dileğiniz olur

bunu yaptıktan sonra banada dua edin :Angel_anim:
inş. dualarınız kabul olur