Garanti veriyorum Kaşığı Bükeceksin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

Forumda eminim ki kaşık bükmek isteyen çok arkadaşımız ve kardeşimiz vardır.

Kaşık Bükmek bu kadar zor mudur arkadaşlar?
Tabi ki de zor değildir. Aksine Kolaydır.
Kaşık nedir? Bir metal parçası, altı üstü bir metal parçasıdır.
Bunu bükmekte ne var ki? Bizler içimizde enerji akan bir tüp değiliz. Bunu anlayalım. Düşünerek haraket etme kabiliyetimiz vardır.
Artık gözümüzde ufak bir kağıt parçası dahi büyümüş durumda.

Şimdi kaşığı elinize alın çay kaşığı olmasın. Büyük yemek kaşığı olsun.

Elinize kaşığı aldınız ciddi ve inançlı bir şekilde kaşığa bakın ve dışınızdan şu sözleri tekrarlayın, sen bir kaşıksın, ufak bir metal parçasısın ve büküleceksin. Sana emrediyorum. bunu tekrarlayacaksınız sakin ve ciddi bir şekilde ve daha sonra kaşığın alt tarafından pamuk gibi hafifçe tutun ve enerjinizin üstten yani kafanızın üstünden içinizden omuzlarınıza aktığını oradan kollarınıza oradan bileklerinize aktığını ve oradan ise ellerinize aktığını düşünün ve oradan ise o enerjinin kaşığa aktığını ve kaşığın çukurlu olan bölgesine yerleştiğini düşünün ve dikkatinizi asla bozmayın ve enerjyi yerleştirmiş oluyoruz.

Şimdi oraya koyduğunuz enerjiği serbest bırakın, nasıl serbest bırakacağız diyceksiniz. Burada kendinizi biraz serbest bırakın, düşüncenizi serbest bırakın. Ama sakın kaşığa bakarken dikkatiniz dağılmasın o yerleştirdiğiniz enerji artık serbest. Düşünceyi serbest bıraktığınız zaman sorun yoktur. Burası önemli. Dikkatinizi bozmadan kaşığa 3 kere emrediyorum bükül, emrediyorum bükül, emrediyorum bükül deyin ve ne tarafa bükmek istiyorsanız onun eridiğini ve büküldüğünü düşünün ve buna inanın.

Kaşık bükülecektir. İlk denemenizde 2 cm bükülür. Daha sonra bu 3-4 e çıkar ve bu şekilde geliştirirsiniz. Bir anda tamamen bükebilirsiniz bu inanç ve arzunuza kalmış bir şeydir.

Bir çoğumuz düşünerek hayal edemiyorum diyecektir.

Bunun için de meditasyon öneririm ve yüz ve beyin kaslarınızı gevşetmeyi öneririm.

alıntıdır

NAZLI BEŞERİ

Kayıtlı Üye
Bunu şuanda deneyen ve başaran arkadaşlar varmı ? merak ediyorum.

ibriz

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar, en önemli noktası inançtır. Ama siz denemekten bahsediyorsunuz.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Kaşığı hamur vb. maddelere benzeterek denemekte fayda vardır. Ayrıca imajinasyon kuvveti de önemlidir...

Charmed

Kayıtlı Üye
Kolaylığı abartılmış biraz, öyle olsaydı, dünya telekinezlerle dolu olurdu. Fakat bir kaç aylık çalışma ile başarılabilir. Paylaşım için teşekkürler.

umraojaan

Kayıtlı Üye
Ben cok uğraştım ama konsantrasyon problemi yaşadım.:( Bir türlü dikkatimi kaşığa veremiyorum..

Niflheimm.

Kayıtlı Üye
1,5 haftadır deniyorum ve sonunda bu gece başarabildim. inanmak başarmanın yarısıdır gerçekten de

telekinezilevitasyon

Banlı Kullanıcı
Ben yaptım ve oldu. Siz inanırsanız değil kaşığı, bilgisayarı bile bükebilirsiniz, parçalarsınız. Bazı kişiler böyle şeylere saçmalık der doğru çünkü bunu yapanlar beyni olandır, onlar demek ki ********* :D

Foras

Kayıtlı Üye
Bir süre sonra ilerlediğinizde ışıkları bile açıp kapayabilirsiniz :)

andrah

Kayıtlı Üye
Işık alıştırması için para lazım valla :D ampuller pek dayanmıyor.

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
Bir süre sonra ilerlediğinizde ışıkları bile açıp kapayabilirsiniz :)

:D bunu deneyen var mı peki?

Kaşığı ben de bükmeye çalışacağım ve eminim ki kaşığı büken beyin gücüyle nesneleri de istediği gibi kontol edebilir.

andrah

Kayıtlı Üye
Bükersin inşallah. Ben de bayağıdır antrenman yapmıyordum, ben de yapmayı deneyeceğim inşallah.:D

andrah

Kayıtlı Üye
İlk denemede başarısız oldum bu iş uzayacak galiba ama bükmeden vazgeçmem :)

silverwings

Banlı Kullanıcı
İş
grafik tasarım
İlk denemede olmayabilir :) kafanıza koyduysanız yılmayın.

arzuhal

Kayıtlı Üye
İş
su an evdeyim maalesef
Forumda eminim ki kaşık bükmek isteyen çok arkadaşımız ve kardeşimiz vardır.

Kaşık Bükmek bu kadar zor mudur arkadaşlar?
Tabi ki de zor değildir. Aksine Kolaydır.
Kaşık nedir? Bir metal parçası, altı üstü bir metal parçasıdır.
Bunu bükmekte ne var ki? Bizler içimizde enerji akan bir tüp değiliz. Bunu anlayalım. Düşünerek haraket etme kabiliyetimiz vardır.
Artık gözümüzde ufak bir kağıt parçası dahi büyümüş durumda.

Şimdi kaşığı elinize alın çay kaşığı olmasın. Büyük yemek kaşığı olsun.

Elinize kaşığı aldınız ciddi ve inançlı bir şekilde kaşığa bakın ve dışınızdan şu sözleri tekrarlayın, sen bir kaşıksın, ufak bir metal parçasısın ve büküleceksin. Sana emrediyorum. bunu tekrarlayacaksınız sakin ve ciddi bir şekilde ve daha sonra kaşığın alt tarafından pamuk gibi hafifçe tutun ve enerjinizin üstten yani kafanızın üstünden içinizden omuzlarınıza aktığını oradan kollarınıza oradan bileklerinize aktığını ve oradan ise ellerinize aktığını düşünün ve oradan ise o enerjinin kaşığa aktığını ve kaşığın çukurlu olan bölgesine yerleştiğini düşünün ve dikkatinizi asla bozmayın ve enerjyi yerleştirmiş oluyoruz.

Şimdi oraya koyduğunuz enerjiği serbest bırakın, nasıl serbest bırakacağız diyceksiniz. Burada kendinizi biraz serbest bırakın, düşüncenizi serbest bırakın. Ama sakın kaşığa bakarken dikkatiniz dağılmasın o yerleştirdiğiniz enerji artık serbest. Düşünceyi serbest bıraktığınız zaman sorun yoktur. Burası önemli. Dikkatinizi bozmadan kaşığa 3 kere emrediyorum bükül, emrediyorum bükül, emrediyorum bükül deyin ve ne tarafa bükmek istiyorsanız onun eridiğini ve büküldüğünü düşünün ve buna inanın.

Kaşık bükülecektir. İlk denemenizde 2 cm bükülür. Daha sonra bu 3-4 e çıkar ve bu şekilde geliştirirsiniz. Bir anda tamamen bükebilirsiniz bu inanç ve arzunuza kalmış bir şeydir.

Bir çoğumuz düşünerek hayal edemiyorum diyecektir.

Bunun için de meditasyon öneririm ve yüz ve beyin kaslarınızı gevşetmeyi öneririm.

alıntıdır

Kasik elimde:D