Rüya yardımıyla astral seyahat nasıl yapılır ?

logii

Kayıtlı Üye
Rüya yardımıyla astral seyahat nasıl yapılır ?

Astral seyahat yapmanın kolay bir yolu da rüyada astral seyahat yapmaktır.Rüyada astral seyahat yapabilmek için önce zihni şartlandırmak gerekir.Şöyleki kişi kendi kendine telkin de bulunur ; " ben mutlaka rüya gördüğüm zaman bunun farkında olacağım rüya anında evet şu anda rüya görüyorum diyebilecek yeterliliğe sahibim bunu başarabilirim ilk rüyamda bu gerçekleşecek."Bu tarz bir telkin işleri kolaylaştırır fakat bir kere böyle bir düşünceyi zihninizden geçirip sonra bir daha düşünmezseniz sonuç alamazsınız.En akıllıca ve doğru olan yapılacak şey her akşam yattığınızda uykuya dalmadan önce mutlaka rüya içinde zihnen uyanıp bu uyanıklığınızı devam ettireceğinize zihninizi şartlandırın.
Şayet bunu başarabilirseniz işin en can alıcı kısmını başarmışsınız demektir.Kişiler bazen rüyanın içinde rüya gördüklerinin farkında olsalarda bu farkındalıkları bir saniye sürer ya da sürmez tekrar rüyaya kapılıp giderler.Rüya gördüğünüzün farkında olarak zihnen uyandığınızda ilk yapılacak iş evet işte başardım demek olmalı bu size mutluluk verecek,zihninizi daha canlı ve uyanık tutacaktır.
Şimdi yapılacak iş rüyada nerede nasıl bir durumla karşılamış olduğunuzu fark etmeye geliyor.Genellikle kişiler rüya içinde rüya gördüklerinin farkına vardıklarında dış mekanlarda geçen rüyalar görmektedirler mesela bilmediğiniz bir arazidesiniz dir bu çok da iyi bir fırsattır.Böyle bir ortamda yanınızda kimseyi de görmüyor olabilirsiniz.Yani yalnız başınasınızdır.Burada yapılacak nereye gideyim hangi yöne gitmeliyim olmamalıdır.Böyle bir düşünce kişiyi tekrar rüyanın içine çeker zihni uyutur ilk başlayanlar daha kolay yöntemlerle zihni uyanık tutmalıdırlar.
Kişi zihninde bir rehber şahıs oluşturabilir.Eşini veya arakadaşını o ortama çağırabilir istediğiniz kişinin görüntüsünü zihninizde canlandırarak düşünmek ve düşlemek bir anda o kişinin yanınızda olmasını sağlar.Üzerinde hiç görmediğiniz bir giysi veye çok da değişik acayip takılar vs. olabilir hatta çıplak da olabilir bu tür görüntülere fazla zihninizi yormadan onunla konuşun, burası neresi diye sorabilirsiniz.Bazen birden başka kişilerde yanınıza gelebilir bunlarda düşünce formlarının meydana getirdiği kişilerdir veya bir arslan,bir boğa,bir köpek aniden üzerinize saldırabilir.Böyle bir durumda panikler korkarsanız uyanır ve deneyimi tamamlayamazsınız böyle bir durum ilk rüyada astral seyahat deneyimlerinde herkesin başına gelebilir.Bunun bir dahaki seferi var unutmayın ve moralinizi bozmayın.Evet böyle bir durumda bir anda karşınıza çıkan tehlike veya korkutucu görüntü karşısında ben rüyanı içindeyim ve bu gördüklerimden bana bir zarar gelemez deyin.Hatta karşınıza çıkan arslanın üzerine gidebilirsiniz. Aslında o bir görüntüdür ve size hiçbir kötülük yapamayacaktır.Arslana bir bisiklet ol derseniz biraz şaşıracaksınız ama gerçektende arslanın bir bisiklete dönüştüğünü göreceksiniz.
Bulunduğunuz yer gerçekle gerçek üstünün geçmişle bu günün ve yarının vede geleceğin rüya alemiyle astral alemin sınırlarının içiçe geçtiği bir yerdir burası sizin hükümdarlığınıza aittir ve burada siz ne dilerseniz yapabilirsiniz.

Önemli olan burada çıkacağınızı bilinçaltınıza yerleştirmektir. Gerisi gelir zaten :)