şifa çalışması deneyimleriniz

origanum

Yönetici
Sayın hocam çalışma için teşekkür ederim. Önceki çalışmada ses duymuştum ses bitince çalışmanın bittiğini anlamıştım. Bu sefer avuç içlerim ısındı. Daha sonra soğumaya başladığında bittiğini anladım. Zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım 40-50 dk uzanmışım meğer. Maalesef işlerimden dolayı uyuyamadım bugün. Şuan yoğun baş ağrım var normal mi acaba

Rica ederim. Baş ağrısı işleriniz yüzünden oluşan bir sinyal. Sorumluluk yüzünden kasmışsınız belli ve vücut tepki vermiş. ilk uykunuzdan sonra geçmiş olması lazım.

Merhaba üçüncü kez katılmak için mesaj attım. Ilkinde bir iki dakika geç kaldım, daha hazırlanırken enerjinin üzerime geldiğini hissettim, ikincide uyuya kalmışım tam 23.20 de uyandım onun etkisi olmuş mudur merak ediyorum. Bu gün yani sonuncuda hazırlanırken baya geç kaldım, 6 dk kalmıştı uzanabildiğimde, daha sonra bittiğini hissettiğimde 23.28 di yani fazladan 8 dakika enerji geldiğini hissettim, acaba bana gönderilmiş enerji mı birikmişti, daha sonradan da vücuduma akmaya devam etti? Bir de acaba bu çalışma sinir zedelenmesi ve genetik sinir bozukluklarına iyi gelir mi acaba? Son olarak bu güzel yardımınız için size çok teşekkür ederim.

Enerji akıllıdır, ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar sürer. Ayrıca ben sabaha kadar gitmesi için programlıyorum, uyusanız da farketmez, şifalanmaya devam edersiniz.
Çalışmanın yararı olur, sıkıntılarınızı hafifletir ancak tam bir tedavi için size birebir çalışılması gerekir, oldukça fazla seans ve uğraş lazımdır. Bireysel çalışma yapmıyorum, buna vaktim de yok. Sadece genel bir fayda olsun diye haftada bir toplu şifa vermekteyim.
Rica ederim.

Benimde bi sorum var ,Bu şifa çalışması anxiete ve okb tedavi eder mi

Çok uzun çalışmalar sonucunda evet.

X6K3

Kayıtlı Üye
7 yıl oldu sanırsam OKB başlayalı, bir geliyor bir gidiyor, bu rahatsızlık için özel bir şifa yöntemi var mı? Bireysel olarak yapabileceğimiz bir şey?

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Ne kadar uzun ,Ya da kaç kez perşembe günleri yapılan çalışmaya katılmak gerekir

demirabey

Kayıtlı Üye
Bu çalışmaya nasıl katılıyoruz arkadaşlar? Bilgi verebilir misiniz?

demirabey

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=27511
Yukarıda ki linki okuyun, ardından bu aşşağıda linke yani dilberhalaya özel mesaj atın.
http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1162
Çok teşekkür ederim. Her hafta perşembeden önce tekrar tekrar mesaj atmanıza gerek var mıdır? Bir de dilberhala nin linki hata veriyor tapatalk tan dolayı mı acaba?

Siteden giriş yapıp hallettim teşekkürler. Ad, anne adı, şehir, şifa tarihini sırasıyla mesaj başlığına ve içeriğine yazdım. İnşallah doğru yapmisimdir.

origanum

Yönetici
7 yıl oldu sanırsam OKB başlayalı, bir geliyor bir gidiyor, bu rahatsızlık için özel bir şifa yöntemi var mı? Bireysel olarak yapabileceğimiz bir şey?

Özel bir yöntem var evet, alternatif bir terapi. Bir ara urum yapıyordu. Şifa enerjileri ile de iyileştirilebilir ancak belirli periyotlarda kişiyle çalışma yapılmalı.

Ne kadar uzun ,Ya da kaç kez perşembe günleri yapılan çalışmaya katılmak gerekir

Tamamen kişinin durumuna bağlı. Herkesin ihtiyaç duyduğu süre farklı olabiliyor.

Çok teşekkür ederim. Her hafta perşembeden önce tekrar tekrar mesaj atmanıza gerek var mıdır? Bir de dilberhala nin linki hata veriyor tapatalk tan dolayı mı acaba?

Siteden giriş yapıp hallettim teşekkürler. Ad, anne adı, şehir, şifa tarihini sırasıyla mesaj başlığına ve içeriğine yazdım. İnşallah doğru yapmisimdir.

Evet her hafta yeni mesaj atmanız gerekiyor. Veri tabanında tutmuyorum, şifa zamanında bakıp hemen siliyorum kişisel bilgileri.

xprs

Kayıtlı Üye
Bu akşamki şifa çalışmasına katıldım ve çok teşekkür ediyorum. Hiçbir şey düşünmeyip kendimi nefesime odaklayarak hissettiklerime verdim. En büyük etkiyi bacaklarımda hissettim diyebilirim. Karıncalanmalar ve bolca seğirmeler de hissettim. Bu karıncalanmalar daha sonra vücudumun muhtelif yerlerinde de oldu fakat aynı şiddette değil. Sağ kulağımda derin bir uğultu duydum, bir süre sonra kendini çınlamaya bıraktıktan sonra geçti. Pek çok kez derin nefes alma ihtiyacı duydum. Sıkışmadan ötürü ciğer dolusu hızlı nefesler aldım birkaç kez. Ayrıca kafamda da belirgin karıncalanmalar ve kafamın sol arka kısmında şiddetli ve anlık ağrılar oldu. Beni en çok şaşırtan şey ise vaktin nasıl geçtiğini anlayamamamdı. Kalktıktan sonra kendimi gülücük saçar halde buldum. Çok güzel bir deneyimdi, tekrardan teşekkürler.

Slbye.

Kayıtlı Üye
Bisey hissetmedim.biran once bitsin gibi his vardi icimde.☹

brotherhood

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir deneyim geçirdim öncelikle teşekkür ederim ,şifa sırasında ansızın karnımı gıdıklayan bir el hissettim birazda ürktüm açıkçası :)

Cole

Kayıtlı Üye
Ben de denemek istiyorum ama yurtdisindayim. Sizlerin gecesi, ben de gunun tam ortasi oluyor dogal olarak o karanlik los ortami saglamam imkansiz. Ona ragmen bu calismaya katilabilir miyim?

Mithra

Kayıtlı Üye
Ben de denemek istiyorum ama yurtdisindayim. Sizlerin gecesi, ben de gunun tam ortasi oluyor dogal olarak o karanlik los ortami saglamam imkansiz. Ona ragmen bu calismaya katilabilir miyim?

Evet katılabilirsiniz, bu gibi şartlar bildiğim kadarıyla deneyimi artırmak, maximum başarım veya hissiyatı artırmak olarak görülebilir.

Cole

Kayıtlı Üye
Evet katılabilirsiniz, bu gibi şartlar bildiğim kadarıyla deneyimi artırmak, maximum başarım veya hissiyatı artırmak olarak görülebilir.

Tesekkur ederim yanitiniz icin. Sanas eserim bakmasam goremeyecektim yanitinizi, bildirim falan gelmiyor ya da ben ayarlari bilmiyorum:S

brb

Kayıtlı Üye
siralama varmi? yoksa tam 23 de mi basliyor?

Mithra

Kayıtlı Üye
siralama varmi? yoksa tam 23 de mi basliyor?

Türkiye saatiyle 23.00'te başlıyor, nerde olursanız olun Amerika, Yeni Zelan' da, Kazakistan gibi.Sıralama kastınız size geliş sırasıysa eğer isimler veritabanın da alındıktan sonra toplu olarak gönderilir.Bir nevi oksijenin aynı anda içimize çekmek gibi şu an bende de var, bulunduğunuz konumda da gönderilen enerji de size bu şekilde geliyor.

Farwein

Kayıtlı Üye
Öncelikle tüm şifacı arkadaşlara teşekkür ediyorum. 11'e çeyrek kala elimi yüzümü yıkayıp yatağıma uzandım gözlerim kapalı rahatlamaya çalıştım fakat pek beceremedim kafamda alakasız düşünceler gelip geçiyordu acaba 11 oldu mu başladı mı diye düşünürken birden tüm vücudumda enerji akışını hissettim sanki hafif bir şekilde havalandım tüm vücudum şişmiş gibiydi bir anlıkta olsa iç huzuru mutluluğu yakalamış gibi oldum istemsizce bir tebessüm yayıldı dudaklarıma gerçekten tarif edilmesi zor bir histi tekrar çok teşekkür ediyorum tüm şifacı arkadaşlara müsait olduğum her perşembe sizlerleyim artık.

baysal01

Kayıtlı Üye
Dün çok fazla şey deneyimledim arkasına uyuya kalmışım. Çakralarımdaki blokajların kalkmasına ve temizlenmesine niyet etmiştim. Sanki enerji sadece kafamın içinde çalışmış gibi hissettim. Sesini duydum ve hep kafamın içindeydi. Farklı seslerde geldi anlık olarak. Birbirinden çok alakasız görüntüler ve seslerde anlık olarak geldi. Teşekkür ederim sevgili origanum.

Arthieon

Kayıtlı Üye
Selamlar bu tür olaylarla yeni ilgilenmeye başladım da eğer bir sakıncası yoksa neyi istediğimi veyahut araştırdığımı öğrenmek için size katılabilir miyim? Eğer yanlış anladıysam kusura bakmayın :D

Ji Ning

Kayıtlı Üye
Öncelikle şifacılara teşekkürler,
Güzel bir deneyimdi, aslında bir anda şiddetli bir enerji hissetmeyi bekliyordum ama enerji usul usul geldi. Ve enerji akıllıdır dedirtecek kadar vardı

Farwein

Kayıtlı Üye
Geçen sefer ki gibi açık bir şekilde hissedemedim nedense ama kalktığım da kuş gibi hafiflemiştim. Gerçi bir türlü rahatlayamadım dışardan sürekli ses geliyordu kontsantrasyonumu tam sağlayamadım. Şifacı arkadaşlara çok teşekkürler ankara da olan varsa cidden tanışmayı isterim.