şifa çalışması deneyimleriniz

AJA

Elit Üye
Evet devam ediyor her perşembe.Katılmak için üye olmanız ve daha fazla detay forumda şifa çalışmalarında bulabilirsiniz.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bu çalışmaya katılmak istiyorum, rica ediyorum katıla bilmem ve bilgi tazeleye bilmem için link paylaşırmısınız? Emeyi geçenlere şimdiden teşekkürler.

cherish

Kayıtlı Üye
Farklı bir iletkenlik hissettim. Etki altında kalmamak için deneyimleri okumamıştım, beklediğimden farklıydı, herhangi bir rahatsızlık için değilde ihtiyacı enerjinin bulmasını istemiştim. ilk yarım saatten sonra dalmışım ama dakikası dakikasına 1 saat sonra tam 12 de, 10 saat uyumuş gibi iyice dinlenmiş, zihnim netleşmiş olarak uyandım. Hissettiklerimi detaylı yazmayacağım. Daha önce üzerinde çalışmadığım ve farketmediğim birşeyi/biryeri işaret etti, benim için faydalı oldu. Merak ettim bu çalışmada melekler vasıtasıyla mı gönderim yapılıyor yoksa şifacı arkadaşların zihin kanalı açmasıyla mı gerçekleşiyor? O tür bir niyet yapmamıştım bazı yorumları okuyunca şaşırdım, her 2 durumda da şifa bende de yerini buldu. Şifa grubundaki tüm arkadaşlara çoook teşekkür ederim.

meaningofpain

Kayıtlı Üye
Gözüm kapalıydı sanki vücudumdan geçen enerjileri görüyor gibiydim, önce ayaklarımda karıncalanma oldu, kulaklarımda rahatsız etmeyen çınlama vardı daha sonra uğultuya dönüşen.
Başım yer yer ağrıdı sonra uyumuşum uykudayken ne olduğun şu an hatırlamıyorum uyandığımda belimden ayaklarıma kadar olan kısım ısınmış ve karıncalanma oralara yayılmıştı. ben de 30-45 dk uyumuşum ama kendimi çok hafif hissettim. Bir bölümde de kafam 2 derecelik açının içinde sağa sola hızlı sallanır gibi hissettim (fiziksel olarak sallanmıyordu) bir süreliğine de odadaki ışık arttı hatta ışık içimde de mevcuttu. Rahatsız edici hiç bir şey hissetmedim, sevgi ve rahatlık hissettim.
şifa grubuna ve ilgili arkadaşa teşekkür ederim.

dulce

Kayıtlı Üye
İlk kez çalışmanıza katıldım öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim.Beklediğim kadar yoğun bir şey hissetmedim ama özellikle sol elimde sanki birşeyler çekiliyormuş gibi oldu.Anlayamadım sol elimde bi sorun mu var demek olur bu?

Mithra

Kayıtlı Üye
İlk kez çalışmanıza katıldım öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim.Beklediğim kadar yoğun bir şey hissetmedim ama özellikle sol elimde sanki birşeyler çekiliyormuş gibi oldu.Anlayamadım sol elimde bi sorun mu var demek olur bu?
Orda yoğunluk hissetmeniz normal sizde bir problem yok şifa çalışmalarında en fazla yoğunluk ellerde ve ayaklarda hissedilir.Beklenti içinde olmak bazı şeyleri kaçırmanıza vesile olabilir herkesin deneyimi farklı olur deneyimleri okumamaya çalışın bilinçaltınızı etkilemesin.

brktryk

Kayıtlı Üye
Bu haftaki şifa calismasinin başlangıcında sirke kokusu aldım 😀, benzer durumu hisseden varmı arkadaşlar

origanum

Yönetici
Bu haftaki şifa calismasinin başlangıcında sirke kokusu aldım ������, benzer durumu hisseden varmı arkadaşlar

Deneyimler kişiye özeldir, sizin hissettiğinizi bir başkası hissetmez. Sizin neye ihtiyacınız varsa o sağlanır şifa çalışmalarında. Sirke arınma için kullanılır, belki bilinçaltınızda birşey vardı ve bu çalışma sayesinde arındınız, bunu da bu şekilde deneyimlediniz. Çok kişiye aynı anda çalışma yaptığım için tek tek hangi kişide ne olduğunu gözlemlemem imkansız olduğundan söyleyemiyorum.

brktryk

Kayıtlı Üye
Açıklama ve şifa gonderimlerin için teşekkürler origanum :)

raptorr254

Kayıtlı Üye
Ayaklarımdan sıcak bir enerji girişi oldu , en çok hoşuma giden karın bölgemde oldu , sanki birisi elini soktu ve tıkanıktı açıldı orası anlamadım garipti :D
ve sonra sanki biraz tansiyonum düşer gibi oldu ama geçti.bitiminde acayip uykum geldi resmen kolum kanadım kalkmıyordu.
Teşekkürler

origanum

Yönetici
Uyuyun çünkü şifa sonrası vücudun kendini toparlaması için uykuya ihtiyaç olmuştur. Kalkınca zinde ve sağlıklı kalkarsınız. Kişilerin şifası uykuda devam eder böyle durumlarda.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Panikatak ve ya ankisiyete bozukluğu olanlara özel ne tür bir şifa veriliyor? Toplu sifaya katılmadıkları kesin.

Mithra

Kayıtlı Üye
Şifa enerjisi niyete göre işler amacına göre şekillendirebilirsiniz enerjiyi.

origanum

Yönetici
Panikatak ve ya ankisiyete bozukluğu olanlara özel ne tür bir şifa veriliyor? Toplu sifaya katılmadıkları kesin.

Toplu şifadan yararlanabilirler. Önyargı olmuş boşuna. Şifada şu rahatsızlık denmiyor, şu kişiye şifa deniyor, enerji akıllıdır kişinin bilmediği rahatsızlıklarını da bilip düzenler. Bunun dışında kişiye özel şifa seansları ve NLP seansları ile iyileşme mümkün.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
Evet, Her perşembe yapılıyor. Bilgileri anlatıldıgı şekilde ve zamanda ulastırırsanız o haftaki seansa katılabilirsiniz.