Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 41 Toplam 41 Sayfadan BirinciBirinci ... 31394041
Toplam 410 adet sonuctan sayfa basi 401 ile 410 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şifa çalışması deneyimleriniz

Nereden
    Ankara
    Rep Puanı : 13
    Ettii Teekkr
    1
    6 mesaja 6 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    8

Benimde bi sorum var ,Bu şifa çalışması anxiete ve okb tedavi eder mi

Rep Puanı : 40388
    Ettii Teekkr
    523
    990 mesaja 3.179 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    255

Alıntı baysal01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayın hocam çalışma için teşekkür ederim. Önceki çalışmada ses duymuştum ses bitince çalışmanın bittiğini anlamıştım. Bu sefer avuç içlerim ısındı. Daha sonra soğumaya başladığında bittiğini anladım. Zamanın nasıl geçtiğini hiç anlamadım 40-50 dk uzanmışım meğer. Maalesef işlerimden dolayı uyuyamadım bugün. Şuan yoğun baş ağrım var normal mi acaba
    Rica ederim. Baş ağrısı işleriniz yüzünden oluşan bir sinyal. Sorumluluk yüzünden kasmışsınız belli ve vücut tepki vermiş. ilk uykunuzdan sonra geçmiş olması lazım.

Alıntı empath. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba üçüncü kez katılmak için mesaj attım. Ilkinde bir iki dakika geç kaldım, daha hazırlanırken enerjinin üzerime geldiğini hissettim, ikincide uyuya kalmışım tam 23.20 de uyandım onun etkisi olmuş mudur merak ediyorum. Bu gün yani sonuncuda hazırlanırken baya geç kaldım, 6 dk kalmıştı uzanabildiğimde, daha sonra bittiğini hissettiğimde 23.28 di yani fazladan 8 dakika enerji geldiğini hissettim, acaba bana gönderilmiş enerji mı birikmişti, daha sonradan da vücuduma akmaya devam etti? Bir de acaba bu çalışma sinir zedelenmesi ve genetik sinir bozukluklarına iyi gelir mi acaba? Son olarak bu güzel yardımınız için size çok teşekkür ederim.
    Enerji akıllıdır, ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar sürer. Ayrıca ben sabaha kadar gitmesi için programlıyorum, uyusanız da farketmez, şifalanmaya devam edersiniz.
    Çalışmanın yararı olur, sıkıntılarınızı hafifletir ancak tam bir tedavi için size birebir çalışılması gerekir, oldukça fazla seans ve uğraş lazımdır. Bireysel çalışma yapmıyorum, buna vaktim de yok. Sadece genel bir fayda olsun diye haftada bir toplu şifa vermekteyim.
    Rica ederim.

Alıntı Leo_25_15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde bi sorum var ,Bu şifa çalışması anxiete ve okb tedavi eder mi
    Çok uzun çalışmalar sonucunda evet.

Rep Puanı : 25
    Ettii Teekkr
    442
    8 mesaja 12 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    5

7 yıl oldu sanırsam OKB başlayalı, bir geliyor bir gidiyor, bu rahatsızlık için özel bir şifa yöntemi var mı? Bireysel olarak yapabileceğimiz bir şey?

Nereden
    Ankara
    Rep Puanı : 13
    Ettii Teekkr
    1
    6 mesaja 6 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    8

Ne kadar uzun ,Ya da kaç kez perşembe günleri yapılan çalışmaya katılmak gerekir

Rep Puanı : 7
    Ettii Teekkr
    7
    3 mesaja 3 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    1

Bu çalışmaya nasıl katılıyoruz arkadaşlar? Bilgi verebilir misiniz?

Rep Puanı : 755
    Ettii Teekkr
    722
    201 mesaja 375 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    26

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=27511
    Yukarıda ki linki okuyun, ardından bu aşşağıda linke yani dilberhalaya özel mesaj atın.
    http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1162

7. 2 kii Mithra yemize teekkr etti:
    demirabey (27.12.2017),origanum (27.12.2017)

Rep Puanı : 7
    Ettii Teekkr
    7
    3 mesaja 3 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    1

Alıntı Mithra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=27511
    Yukarıda ki linki okuyun, ardından bu aşşağıda linke yani dilberhalaya özel mesaj atın.
    http://www.gizlimabet.com/member.php?u=1162
    Çok teşekkür ederim. Her hafta perşembeden önce tekrar tekrar mesaj atmanıza gerek var mıdır? Bir de dilberhala nin linki hata veriyor tapatalk tan dolayı mı acaba?

Siteden giriş yapıp hallettim teşekkürler. Ad, anne adı, şehir, şifa tarihini sırasıyla mesaj başlığına ve içeriğine yazdım. İnşallah doğru yapmisimdir.

Konu origanum tarafından (27.12.2017 Saat 18:55 ) değiştirilmiştir. Sebep: arka arkaya yazılan mesajlar birleştirildi

Rep Puanı : 40388
    Ettii Teekkr
    523
    990 mesaja 3.179 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    255

Alıntı X6K3 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7 yıl oldu sanırsam OKB başlayalı, bir geliyor bir gidiyor, bu rahatsızlık için özel bir şifa yöntemi var mı? Bireysel olarak yapabileceğimiz bir şey?
    Özel bir yöntem var evet, alternatif bir terapi. Bir ara urum yapıyordu. Şifa enerjileri ile de iyileştirilebilir ancak belirli periyotlarda kişiyle çalışma yapılmalı.

Alıntı Leo_25_15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne kadar uzun ,Ya da kaç kez perşembe günleri yapılan çalışmaya katılmak gerekir
    Tamamen kişinin durumuna bağlı. Herkesin ihtiyaç duyduğu süre farklı olabiliyor.

Alıntı demirabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim. Her hafta perşembeden önce tekrar tekrar mesaj atmanıza gerek var mıdır? Bir de dilberhala nin linki hata veriyor tapatalk tan dolayı mı acaba?

Siteden giriş yapıp hallettim teşekkürler. Ad, anne adı, şehir, şifa tarihini sırasıyla mesaj başlığına ve içeriğine yazdım. İnşallah doğru yapmisimdir.
    Evet her hafta yeni mesaj atmanız gerekiyor. Veri tabanında tutmuyorum, şifa zamanında bakıp hemen siliyorum kişisel bilgileri.

Konu origanum tarafından (27.12.2017 Saat 19:03 ) değiştirilmiştir.

10. origanum yemize teekkr edenler:
    demirabey (27.12.2017)

Rep Puanı : 1
    Ettii Teekkr
    0
    0 mesaja 0 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    1

Bu akşamki şifa çalışmasına katıldım ve çok teşekkür ediyorum. Hiçbir şey düşünmeyip kendimi nefesime odaklayarak hissettiklerime verdim. En büyük etkiyi bacaklarımda hissettim diyebilirim. Karıncalanmalar ve bolca seğirmeler de hissettim. Bu karıncalanmalar daha sonra vücudumun muhtelif yerlerinde de oldu fakat aynı şiddette değil. Sağ kulağımda derin bir uğultu duydum, bir süre sonra kendini çınlamaya bıraktıktan sonra geçti. Pek çok kez derin nefes alma ihtiyacı duydum. Sıkışmadan ötürü ciğer dolusu hızlı nefesler aldım birkaç kez. Ayrıca kafamda da belirgin karıncalanmalar ve kafamın sol arka kısmında şiddetli ve anlık ağrılar oldu. Beni en çok şaşırtan şey ise vaktin nasıl geçtiğini anlayamamamdı. Kalktıktan sonra kendimi gülücük saçar halde buldum. Çok güzel bir deneyimdi, tekrardan teşekkürler.

Rep Puanı : 9
    Ettii Teekkr
    0
    4 mesaja 4 teekkr ald
    Tecrübe Puanı
    2

Bisey hissetmedim.biran once bitsin gibi his vardi icimde.☹

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)