şifa çalışması deneyimleriniz

backwoods

Kayıtlı Üye
Avuç içlerimde yoğun bir yanma hissettim. Başımda 4 gün önce başımı çarpmamdan kaynaklanan, gündüz şiddetlenen bir ağrı şikayetim için yönlendirmiştim. Başımda özellikle ağrıyan bölgede önce ağrıda artış ve sızlama hissettim. Sonra başım hafiflemiş olarak kalktım. Tüm şifacılara sonsuz teşekkürler.

AJA

Elit Üye
BaşIadıktan 5 dk. sonra uykuya dalmışım. Gece muhakkak uyanan biriyim ve sabah uyandım.. Müthiş bir hafifilik hissi ve geçen pozitif güzel bir gündü :) Emegi geçen herkese binIerce kez teşekkür ediyorum..

darksense

Kayıtlı Üye
Bu Haftaki yani 10/03/2011 Şifa Çalışması Sırasındaki Deneyimlerimi paylaşmak istedim. Çünki o kadar gelişme olduki beklenenin üstünde bir yararı oldu diyebilirim.

Çalışmadan 2 saat önce meditasyon yaptım yaklaşık yarım saat sürdü, Yıldızlar ve okyanusun derin sularında mekik dokudum resmen. 15 yaşında iken okuduğum reiki teknikleri adlı bir kitabın sözlerini hala unutamıyorum.
''Enerjiyi evrende hissedin ve imaje edin. Onları yönlendirebilirsiniz eşinize dostunuza şifa arayan herkese''
O Günden bu güne bunu yapmaya çalıştım. Bugüne kadar birisi yada birileri bana bu konuda şifa göndermeye çalıştımı bilmiyorum. Taki Perşembe günü yapılan şifa enerjisi çalışma gününe kadar.
Bu Çalışmayı benim açımdan özel olarak kılan şey, bir kaç gündür vücudumda hissettiğim farklılıklardır.

Arkadaşlar ben işitme ile ilgili bazı problemler yaşıyorum. Çok hafif uğultuların olduğu yerlerde bile bir insanın konuşmasını duyamıyorum. Anlayamıyorum ve kendimi çok kötü hissediyodum. Bu sınıfta öğretmenleri dinlerkende geçerli olan bir durum o kadar kalabalık bir sınıfta birşeyler öğrenmeye gidiyorsunuz ve Hocanın dediklerini yarım yamalak anlıyorsunuz. Düşünsenize ne kadar zor bir durum.

Gel gelelim Şifa çalışmasının etkilerine.

Şifa sırasında özellikle sağ dirseğimin 2 parmak altında sürekli seğirmeler oldu. Enerjinin oradan vücuduma girdiğini fiziken hissettim. Çalışma Başlangıcından yaklaşık 5 dakika sonra sadece sağ kulağımda çınlama başladı ve tiz bir çınlama idi.
Çalışma benim açımdan 15 ila 20 dakika sürdü.
Çalışmadan bu yana gözlemlediğim şey sağ kulağımda duyma kabiliyetine yönelik tamamen bir iyileştirme olduğu.
Ana cadde üzerinde bulunan bir iş yerinde iken çalan bir telefonu açtım. Oradan vızır vızır geçen ve gürültülerine tahammül edilemeyen bir ses yoğunluğunda, bozuk telefonun diğer ucunda bulunan kişiyi o kadar net ve yüksek ses ile duydumki sanki şifa enerjisi verenler özellikle benim için çabalamışlardı, sanki sorunun ne olduğunu biliyorlardı. İşte o zaman farkettim sağ kulağımın neden çınladığını neden sağ kolumda seğirmeler olduğunu.
Sonuç olarak bu şifa enerjisi çalışmasından sonra kulağımın pasını tamamen attım arkadaşlar. Gerçek ve samimi olarak paylaşıyorum hissettiklerimi

Şifa gönderenlerin emeğine, yüreklerine ve enerjilerine sağlık. Allah sizden razı olsun.

Saygılarımla.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Eğer hasta gevşemiş ve alıcı olursa ya da güçlü bir direnç göstermezse, şifa çok daha kolay olacaktır.Sizin durumunuzda olduğu gibi.
Alıcı olunmaması durumunda hasta şalteri kapalı tutar ve şifa ne kadar kuvvetli olursa olsun ışık yanmaz.
Sizin adınıza çok sevindim.İşitme probleminiz uzun süredir varsa, en az iki şifa çalışmasına daha katılmanızı öneririm.
Sevgi,ışık ve sağlıkla kalın:)

darksense

Kayıtlı Üye
Tabiki..
Sol kulağımıda aradan çıkarırsam rahata kavuşurum. :)

Şu sıralar doktorların ilaç firmalarından sağladığı çıkarlar sonucunda verdikleri ilaçlara güvenmiyorum. Bitkisel şifa ve Enerji gönderimi ile yapılan şifalara her zaman inanmışımdır.
Sanırım şifa sırasında tam bir teslimiyet oldu etkisini bu yüzden iyi derecede hissettim.

Yazmayı unuttuğum bir diğer konu ise Araba sürerken o kadar hassas oluyorumki motorda meydana gelen her türlü sesi algılayabiliyorum. Örneğin sigorta tablasındaki cızırtıları duymaya başladım belkide beni araçta oluşabilicek büyük bir sorundan kurtardı beni bu Sonuç.
Google'da bu konu ile ilgili araştırma yapıpda kendilerini bu konunun içinde yorum yapanlar olursa onlara sesleneyim.

Yazılarım tamamen samimi ve gerçektir.
Tekrar teşekkürler.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Sanıyorum ben çalışmaya alınmadım. :D Emeği geçen herkese teşekkürler :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Siz izteğinizi bildirdikten sonra mutlaka alınıyorsunuz,geri bildirim beklemeyiniz.
Ne yazık ki listede vardınız,şifa size de yollandı ,ancak siz anladığım kadarıyla yatmamışsınız. :) İstiyorsanız, haftaya yapılacak şifa çalışmasına katılmak için bilgilerinizi tekrar yollayınız.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Siz izteğinizi bildirdikten sonra mutlaka alınıyorsunuz,geri bildirim beklemeyiniz.
Ne yazık ki listede vardınız,şifa size de yollandı ,ancak siz anladığım kadarıyla yatmamışsınız. :) İstiyorsanız, haftaya yapılacak şifa çalışmasına katılmak için bilgilerinizi tekrar yollayınız.

2 dakika geç yatmıştım 22 dakika yatakta durdum ve niyet olarak da Evrenden gelecek olan tüm enerjileri kabul ediyorum dedim 3 defa lakin hiç bir şey hissetmedim. Geri bildirim için çok teşekkürler ;)
Daha çok meditasyon yapmalıyım -.-"

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
2 dakika geç yatmıştım 22 dakika yatakta durdum ve niyet olarak da Evrenden gelecek olan tüm enerjileri kabul ediyorum dedim 3 defa lakin hiç bir şey hissetmedim. Geri bildirim için çok teşekkürler ;)
Daha çok meditasyon yapmalıyım -.-"

Sayın Se4nh4x, şifa çalışmasında herkes bir şey hissetmek zorunda değil.Ancak bir şey hissedeceğim diye beklenti içinde olunursa hisler azalır.Zihninizi bedeniniz üzerine yoğunlaştırmak yerine, gevşeyip huzurla enerjinin keyfini çıkarmanızı öneririm.'Tüm enerjiler' yerine de ,'evrenden benim için yollanan şifa enerjisine izin veriyorum(kabul ediyorum)' demeniz daha doğru olur.
Yukarıda iletinizin ne zaman yollandığı yazıyor,zamana daha dikkatli bakmanızı öneririm.Zaten geç yattım diyorsunuz,bilgisayar başına geçme zamanınızı da göz önüne alırsak 10 dk. bile yatmamışsınız.Ayrıca şifa için yatacağınız odada elektronik herhangi bir alet açık olmamalı,hatırlatayım.
Eğer tekrar katılmayı istiyorsanız,size önerim kendinizi rahat bırakmanız.Zaten zihninizi susturabilirseniz,bedeninizin sesini daha kolay duyarsınız.Birde kendinizi zaman konusunda kısıtlamayın,20 dk. da 30 dk. da olabilir.Hatta çok fazla şifaya ihtiyacınız yoksa 10 dk.da yetebilir.Yeterki gevşeyin,bittiğini anlarsınız.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

darksense

Kayıtlı Üye
En sevdiğim kısım. Sonuç kısmı.

Ellerim sanki bir ateş topuna döndü, yada enerji topu demek daha doğru olur.
Bu sefer pek fazla konsantre olamadım çünki yaktığım mumun alevinin dalgalanması konsantrasyonumu bozdu. Ardından kalkıp mumu söndürmem çalışmanın bölünmesine sebebiyet verdi.

Bir süre sonra uzanırken omuz ve baş kısmının aşağıda, belden aşağısının ise yukarıda olduğunu hissettim sola doğru yan yatmış bir L harfinin üzerinde duruyordum sanki.

Bunların dışında. Kök çakrasından enerjinin girdiğini baya bi hissettim ne yalan söyleyim. karıncalanmalar oldu o bölgede. Birde kalp atışlarımın sesi tüm vücudumda yankılandı resmen. Her bir atışda pompalanan kanın vücudumda gittiği yerleri takip etmeye başladım.
En güzel kısmı ise ellerimdi. Ellerimde bulunan enerji ile dünyaya şifa dağıtabilirim gibi geldi.
Tam konsantrasyon ile daha farklı deneyimler yaşayacağıma inaniyorum. Kısmet bir dahaki sefere.

Enerjinize Yüreğinize Sağlık.
Teşekkür Ediyorum.

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Haftaya persembe icin kime ve hangi bilgikeri iletmem gerekli acaba..?

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
DreamCatcher merhaba, daha önce sitede bilgi verilmişti . Herhangi bir değişiklik olursa zaten siteden bildirirler.
Her perşembe Türkiye saati ile 23.00 de şifa çalışmaları yapılacaktır. Şifa çalışmalarına daha önce katılmış yada katılmamış herkes katılabilir. Şifa çalışmalarına katılacak kişilerin dilberhala nickli üye ye aşağıda belirttiğim bilgileri bildirmeniz dahilinde sizde çalışmalara katılabilirsiniz.
İsminiz, anne isminiz ve yaşadığınız şehir. dilberhala ya bu bilgileri mesaj atarken, başlık bölümüne perşembeye gelen tarihi yazıp, şifa çalışmasına katılacağım diye belirtirseniz yeterli olacaktır.

Sevgi ve ışıkla kalın

darksense

Kayıtlı Üye
31/03/2011 Tarihinde yapılan şifa çalışması sırasında.

Sanki bir iki cerrah geldi sol kulağımda cerrahi bir operasyon'a girişerek kulağımda iyileştirme yapti. Bu mesajım farklı olarak algılanabilir, inanmayabilirsiniz, saçma diyebilirsiniz. Özgür iradem bana aitdir neye istersem ona inanmakta özgürüm ve bu yazıları tüm samimiyetim ile yazıyorum işitme problemine sahip olan kulaklarım daha duyarlı hale geldi.

Şifa Çalışması sırasında nemi hissettim. Şah damarım bir ara öyle bir seğirdiki bir an korku kapladı içimi ancak çok kısa süreli bir panikti bu. Şuna inaniyorumki şifa çalışması sırasında kendinizi tamamen serbest bırakıp odaklanmanız gerekiyor, bunu yaptığınızda ise akliniza binbir düşünce geliyor ilkokulda yediğiniz elmalı şekerin tadını bile hatırlar oluyorsunuz. Bununla başa çıkmadan, çalışmadan iyi sonuç almanız mümkün değildir.

Ellerim enerji topuna döndü resmen bir önceki çalışmada olduğu gibi.

Şifa çalışmasına başlamadan önce soğuk olan ayaklarım çalışma başladıkdan bir süre sonra ısınmaya başladı.

Bu seferde çalışmanın bittiğini hissetmeden kalkmak zorunda kaldım sebebini açıklayamadığım bir şeyler beni bitirmek zorunda bıraktı sanki. Bu deneyimler bile insanın yaşayabileceği çok güzel duygulardan birisidir.

En önemli kısım ise şudurki. Kesin bir bilgiye sahip değilim lütfen iyi anlaşılsın.

Sayın Origanum'un çalışmaya katılıp katılmadığını bilmiyorum ama içimden bir ses onun çalışmaya katıldığını söyledi ve bir ara gözüm kapalı olduğu halde sanki sol tarafımda durduğunu hissettim. Üzerinde uzun siyah bir kıyafet vardı saçları düz siyah omuzlarından biraz daha aşağıda idi. Dediğim gibi sadece hissettim, yoğun bir enerji idi.

Çalışmaya katılan herkese teşekkür ediyorum.
Emeğinize, yüreğinize sağlık.

gerçekdua

Kayıtlı Üye
Ben birkez katıldım bu çalışmaya ve inanılmaz heyecanlandım.Kalbim yerinden çıkacak gibi oldu.Kendimi aşırı kastım.Sol bacağım kasıldı.Sonrasında bölükpörçük bir uyku uyudum.

darksense

Kayıtlı Üye
Sayn gerçekdua. Sanırım siz bilinçaltında tetiklemişsiniz böyle bir durum olmasını.
Çünki ilk defa katılıyorum demişsiniz, daha önceden böyle bir deneyim yaşamadıysanız kafanıza takılan bazı sorular böyle bir deneyim yaşamanıza sebebiyet vermiş olabilir.
Korkulacak hiçbirşey yok. Aklınızdaki kötü düşünceleri silin onları birer zararlı haşerat gibi düşünün ve kafanızdan üfleyerek kurtulun bunu imgeleyin. Şahsi görüşümdür. Umarım bir dahaki sefere daha uygun bir şekilde şifa bulursunuz.
Zira çok yararını gördüğüm ve minnettar olduğum bir uygulamadır. Sorunlar dert ise buda şifasıdır. Psikolojik olarakda faydası olduğuna inaniyorum Çünki forumda okuduğum bir yazışma sırasında ( Enerji akıllıdır nereye gideceğini bilir) dendi. Öyleyse çekinilmesi gereken bir durum yok.

Teşekkür ederim.

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Ben 3 haftadır bir şey hissedemiyorum. Lakin her zaman tavanda parlak kırmızı şeyler görüyorum. Bu hafta ise daha değişik bir şey gördüm. Kırmızıydı ama elinde bir kalın asası olan bir varlıktı. Eğer çalışmayı yürüten birisi ise çok heybetli birisi olduğunu belirtmek isterim.
Çalışmalar için herkese teşekkürler.

DreamCatcher

Kayıtlı Üye
İş
Ä°thalat ihracat
Oncelikle emegi gecen herkese sonsuz tesekkur ederim cok degisik bir deneyimdi benim icin.
Ben yarim saat oncesinden ilik bir dus aldim.Onbire 2 kala uzandim.Ve niyet ettim uc kez ustuste olmak uzere niyetimi tekrarladim.3-4 dakika sonra once avuc iclerimde baslayan bir sicaklik ve yanma hissi daha sonra yukari kollarima dogru yogun karincalanmaya donuserek devam etti.Bu karincalanma gogsume bacaklarima yayilarak devam etti.Zaman zaman kalp atislarim cok belirginlesip bir sure sonra normale dondu.En son basimin ustunde hissettim enerjiyi.Bu arada hep Allah ismini zikrettim.
Calismadan sonra belimin sag tarafinda bir agri olustu ve 3 4 saat devam etti.Ben bunu enerji calisiyor oradaki bir sorunu gideriyor olarak yorumladim bilmiyorum dogrumudur..Bunun yani sira cok ihtiyaci olan bir arkadasim da katildi.Inanilmazdi yorumunu yapti ama detaylarini lamadim henuz kendisi rahatsiz oldugundan.Alir almaz bildirecegim.
Emegi gecen herkese cok cok tesekkurler..Emeginize enerjinize kalbinize saglik ..

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ben birkez katıldım bu çalışmaya ve inanılmaz heyecanlandım.Kalbim yerinden çıkacak gibi oldu.Kendimi aşırı kastım.Sol bacağım kasıldı.Sonrasında bölükpörçük bir uyku uyudum.

Şifa alacak kişiler şifa almaya ne kadar isteklilerse şifacılarla aralarında o kadar kuvvetli bir bağ kurulur ve şifa çalışması da bu bağlamda amacına ulaşır. Sonuçta insan sevgisine dayalı bir çalışmadır, kişilerin karşılıklı olarak sevgiyi hissetmeleri gerekir. Eğer heyecanlı, huzursuz ya da şüpheli bir şekilde yatarsanız, istediğiniz verimi alamamanız doğaldır. Her şey inançta biter sonuçta...

Ayrıca her şifalananın gönderilen enerjiye vereceği tepki farklıdır, çünkü her birey ve sorunu farklıdır.

lightworker

Kayıtlı Üye
Öncelikle şifa çalışmasında bize yardımcı olan şifacı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hissettiklerime gelince;
Önce ayaklarımdan yukarıya doğru büyük bir enerji akışı hissettim. Tüm kaslarım seğirdi. Vücut ısım artıyormuş gibi geldi, heyecanlandım. Çalışmanın sonunda hafiflediğimi hissettim. Emeği olan herkese tekrar teşekkür ediyorum..

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Şifa çalışması çok güzel bir etki bıraktı. Beynim daha taze. Bilgisayarın etkisi üzerimden kalktı resmen. Dün kendimi motive ederek girdim çalışmaya. Çok daha fazla enerji aldım sanırım. Çünkü pamuk gibiyim :) Enerjinin akış esnasında kalbim aşırı şekilde hızlanmaya başladı. Ben de hızına göre oksijen almaya başladım. Devamında ise ayaklarım soğudu. Gözlerimdeki yaşlar arttı birden. Ellerim morardı azıcık. Her zamanki gibi sonuç muhteşem. Urum ve diğer tüm şifacılara teşekkür ediyorum ^_^ :) Enerjileri bol olsun.
Bu arada benim gibi bilgisayar başında çok oturanlar için çok güzel bir çalışma açıkça. Tavsiye ederim. Bilgisayarın etkileri vücudunuzdan kalkıyor resmen. Yine herkese teşekkür ederim :)