şifa çalışması deneyimleriniz

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu çalışmada hem şifa verdim hem değerli arkadaşlarımdan şifa istedim.

İki çakramda hafif bir sorun oluşmaya başladığını biliyorum. Çok çalışmaktan kendime vakit ayıramamıştım. Yaparım yaparım diye geçiştiriyordum. İkincisi hüzünlü şarkılar dinlemekte çakra kapatıyor. Çok sevdiğim bir sanatçının son albümünü biraz ağır olmuş onu dinledim. Buda ilgili çakramın yavaşlamasına neden oldu. Sonuçta iki çakram hafif sorunluydu.

Çalışma sırasında çakralarımda inanılmaz bir devinim başladı. İlgili bölgelerde sıkışma ve sonra gevşemeye başladı. Fiziksel olarak da sarsılmaya başladım. Blokaj kalktı ve akım başladı. Bedenimde enerji tatlı tatlı akmaya başladı.

Çalışmayı yapan arkadaşlarımın ne kadar severek isteyerek yaptıklarını biliyorum. Saf bir sevgi ile yapılıyorlar. Bu sevgi enerjisel boyutta beni sardı. ( şifa kalp çakrası ile verilir. Şifacı arkadaşlar benim öğrencilerim olduğu için iki kat sevindim. Kalp çakralarını güzel işlemişim) çalışma boyunca sürekli tebessüm ettim. Sanki biri dudaklarımı çekiyor gibi idi.

Şifaya katılan iki kişin yoğun sevgi sorunu vardı. Aşk ayrılığı ya da karşılıksız aşk olabilir. İki kişin baş ağrısı vardı. 1 kişin çocuğu olacak tarih bilmiyorum ama yumurtalıklarına enerji çekti.

Çalışma için sonsuz teşekkürler

sevgi ve ışıkla.

migliore

Kayıtlı Üye
Ben göremedim ama acaba şifa çalışmalarına katılabilmek için rep puanı, mesaj sayısı ya da başvuru sırası gibi bir kriter var mı acaba? Çünkü katılacakların listesi açıklanmış dün sanırım ama göremiyorum o mesajları, dolayısıyla bütün gece ne olur ne olmaz belki beni de alırlar diye yatar vaziyette bekledim de :D

Elfangel

Kayıtlı Üye
Ben göremedim ama acaba şifa çalışmalarına katılabilmek için rep puanı, mesaj sayısı ya da başvuru sırası gibi bir kriter var mı acaba? Çünkü katılacakların listesi açıklanmış dün sanırım ama göremiyorum o mesajları, dolayısıyla bütün gece ne olur ne olmaz belki beni de alırlar diye yatar vaziyette bekledim de :D

Hayır böyle şartlar aranmıyor şifa çalışmasına katılmak için. Katılacakların listesi şifa grubuna özel şifreli bölümde açıklanır. Herkese açık değildir, şifa verecekler görebilir sadece onları. Siz Dilberhala isimli üyeye özel mesajla gerekli bilgileri (isim, anne adı, şehir) gönderdiyseniz çalışmaya alınırsınız.

migliore

Kayıtlı Üye
Hayır böyle şartlar aranmıyor şifa çalışmasına katılmak için. Katılacakların listesi şifa grubuna özel şifreli bölümde açıklanır. Herkese açık değildir, şifa verecekler görebilir sadece onları. Siz Dilberhala isimli üyeye özel mesajla gerekli bilgileri (isim, anne adı, şehir) gönderdiyseniz çalışmaya alınırsınız.

Açıklama için teşekkür ederim Elfangel. O zaman dün geceki sıkıntılı ruh halim muhtelemen çalışmaya dahil olmamın bir yansıyamasıydı.

Sevgiyle..

bellator

Kayıtlı Üye
Merhaba.Bende annemle katıldım çalışmaya kendi adıma çok fazla birşey hissettiğimi söyleyemiyecem hissettiklerim şunlardı; ayaklarımda özelliklede sağ ayağımda hafif bir akım ,sağ diz kapağı civarımda iki kez ince bir sızı kalp bölgemde iki kez ince biri sızı yada hafif vurma tarzında bir duygu bir arada nefesim daraldı ve göğüs bölgemde yoğunluk hissettim (çok fazla değil dedim ama bu kadar şey yazdım :) bu duygular çok yoğun değildi o sebeble bu şekilde açıkladım )

şifalanma sağlayan arkadaşlara çok çok teşekkürler.

Denis

Kayıtlı Üye
Şifaya katılan iki kişin yoğun sevgi sorunu vardı. Aşk ayrılığı ya da karşılıksız aşk olabilir. İki kişin baş ağrısı vardı. 1 kişin çocuğu olacak tarih bilmiyorum ama yumurtalıklarına enerji çekti.

Kaç kişi katıldı,kaçının aşk acısı vardı, bunlardan kaçı bayandı, hamile olan veya kalma ihtimali yüksek olan var mıydı bilemiyorum ama; ben uyuşarak doğrudan uyku moduna geçtim. Rüyamda hamileydim ve uyandığımda kasıklarımda bir ağrı vardı .Hani yukardaki açıklamayı, (şifaya katılanların niceklik ve niteliğini bilemediğim için ) doğrudan üzerime almadım( benim için bu aşamada uzak ihtimal zira) ama, sizin deneyiminizi okuyunca , ilginç geldiği için benimkini de paylaşmak istedim..

verilen emek için teşekkür ederim

AJA

Elit Üye
Bir ara rüyaya daldım ve başımın sol yanında bir bayan vardı 30-35 yaşlarında ve bir kapı açtı bana ve gel dedigi an da uyandım... Ne olduğunu anlayamadım URUM bunun için yorumunuz var mı ? Tekrar teşekkür ediyorum şifacı arkadaşlara...

AphraeL

Kayıtlı Üye
Öncelikler şifacı arkadaşlara çok teşekkür ederim. Deneyimlerime gelecek olursak, enerjiyi özellikle boğaz çakramda hissettim. Çalışma boyunca boğazımda bir türlü kurtulamadığım bir yumru var gibiydi. Sürekli yutkunma ihtiyacı hissettim. Hatta çalışmadan sonrada bir süre geçmedi. Ve çalışma boyunca kalbim ağzımda attı sanki. Kalbim attıkça bütün vücudum sarsılıyordu, sanki koşup koşup kendimi yatağa atmışım gibi. Nefesimle atışları ne kadar düzenlemeye çalışsam da başaramadım. Sanırım kalp çakram da problemliydi. Çünkü çalışmanın bittiğini anladığımda 25 dak boyunca düzelmeyen atışlar normale döndü. Tekrar teşekkürler sevgiyle...

AphraeL

berksu07

Kayıtlı Üye
çalışmanın sanırım ortalarında ayaklarımdan başıma soğuk dalga hareketi birkaç kez oldu, ellerimin yan yaraflarında seğirti-basınç karışımı birşey oldu, sağ avucumda da ısı artışı vardı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Çalışma boyunca sürekli bir yerlerime elektrik çarpmış gibi hissettim. Özellikle sol elimde bazen kolumda ve bacağımda. Hani bazen birisiyle ellerimiz değince elektrik çarptı deriz ya öyle. Bazıları acıdı hatta..

Sağ elim buz gibiydi, uyuştu hatta kocaman olmuş gibi hissettim. Sol elim karıncalandı ve bir ara elimde kalem gibi odundan yapılma ince bir şey vardı sanki, bu hissin farkına varınca kayboldu. Sağ göz kapağımda diğer çalışmalarda olduğu gibi rahatsız edici bir baskı vardı. Gözümün önüne şekiller geldi ama hiç bir tarflarını bir şeye benzetemedim. Sadece bir an için bir tanesini hilale benzettim.

Çalışma sonrası da baş ağrısı başladı. Ben öyle başı sık sık ağrıyan biri değilim nedense ilk kez şifa çalışması sonrası başım ağrıyor.

Son olarak çalışma 20 dakka sürdü. Önceden katıldığım çalışmalarda 30 dakikadan az sürmezken şimdilerde bazen kalktığımda 15 dakkika geçmiş oluyor ama bana çok daha uzun sürmüş gibi geliyor. Saati görüp şaşırıyorum. Bu kadar kısa sürmesi normal mi? Acaba bilinçaltım beni kandırıyor mu çalışma bitmemiş olmasına rağmen?

En önemli şeyi unuttum :( Şifacılarımıza gönülden teşekkürler.. Emeğinize enerjinize sağlık ;)

origanum

Yönetici
Çalışma boyunca sürekli bir yerlerime elektrik çarpmış gibi hissettim. Özellikle sol elimde bazen kolumda ve bacağımda. Hani bazen birisiyle ellerimiz değince elektrik çarptı deriz ya öyle. Bazıları acıdı hatta..

Sağ elim buz gibiydi, uyuştu hatta kocaman olmuş gibi hissettim. Sol elim karıncalandı ve bir ara elimde kalem gibi odundan yapılma ince bir şey vardı sanki, bu hissin farkına varınca kayboldu. Sağ göz kapağımda diğer çalışmalarda olduğu gibi rahatsız edici bir baskı vardı. Gözümün önüne şekiller geldi ama hiç bir tarflarını bir şeye benzetemedim. Sadece bir an için bir tanesini hilale benzettim.

Çalışma sonrası da baş ağrısı başladı. Ben öyle başı sık sık ağrıyan biri değilim nedense ilk kez şifa çalışması sonrası başım ağrıyor.

Son olarak çalışma 20 dakka sürdü. Önceden katıldığım çalışmalarda 30 dakikadan az sürmezken şimdilerde bazen kalktığımda 15 dakkika geçmiş oluyor ama bana çok daha uzun sürmüş gibi geliyor. Saati görüp şaşırıyorum. Bu kadar kısa sürmesi normal mi? Acaba bilinçaltım beni kandırıyor mu çalışma bitmemiş olmasına rağmen?

En önemli şeyi unuttum :( Şifacılarımıza gönülden teşekkürler.. Emeğinize enerjinize sağlık ;)

Süre sizin enerjiye adaptasyonunuz ile ilgilidir. Ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar olur. Herkesin alma süresi de deneyimleri de bünyelerinin farklı oluşundan ve verdiği tepkilerin farklı olacağından kaynaklanır.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Süre sizin enerjiye adaptasyonunuz ile ilgilidir. Ne kadar ihtiyacınız varsa o kadar olur. Herkesin alma süresi de deneyimleri de bünyelerinin farklı oluşundan ve verdiği tepkilerin farklı olacağından kaynaklanır.

:) Teşekkürler içim rahatladı cidden. Bir keresinde hatta başucumdaki saati görüp henüz bitmiş olamaz diyip tekrar yattım ama enerjiyi hissedememiştim demekki bu yüzdenmiş :) Böylelikle bitince anlarsınızın mantığını anlamış oldum :)

İyi akşamlar

AphraeL

berksu07

Kayıtlı Üye
17.02.2011 Şifa çalışmasında alnımı kaplayan basınç, avuçlarımda belli belirsiz iğne batar gibi his oluştu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

bellator

Kayıtlı Üye
Bu haftaki şifalandırma için emek harcayan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.Özellikle sol kolumla omzum arasında kalp atışana benzeyen ilginç bir his vardı daha önceki gibi ayalarımda elektrik akışı gibi bir akım oldu.

AphraeL

Kayıtlı Üye
Şifacılarımıza çok teşekkür ederim. İlk hissettiğim şey sol ayak tabanıma sanki biri parmağını koymuş bastırıyor gibi bir histi. Bir süre sonra kesildi. Sol elim ısınırken, sağ elim karıncalandı, uyuştu. Sağ elimin ayasında ayak tabanımdaki baskının aynısını hissettim. Çalışmanın sonunda yine sol ayak tabanımda baskı oluştu..

Sevgiyle

berksu07

Kayıtlı Üye
Alnımdaki baskı bu haftada oldu, alnımın her tarafı kaplanmıştı. Yalnız bu haftaki basınç dalgalar halinde gelişti. Başka bir şey hissetmedim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhaba arkadaşlar,öncelikle şifa çalışmasına katılan herkesin biran önce sağlığına kavuşması dileğiyle,
İlginç bir deneyim olduğu için,son şifa çalışmasına katılan bir yakınımın hissettiklerini sizlerle paylaşmak istedim.

Avuç içlerinde karıncalanma,küçük parmak yanında atmalar,
Sırtının sol tarafında,daha önce zona geçirdiği bölgede iğne batması gibi atmalar,
Ayrıca göz tansiyonu var, özellikle sol gözünde problem yaşıyor.Kendi ifadesiyle sadece sol gözü varmış gibi hissetmiş,bu gözde bir noktadan büyüyen, üçgen şeklinde beyaz ışık,sonra beyaz ışık yuvarlak şeklini almış.

Bence enerji akıllıdır,nereye gideceğini bilire iyi bir örnek.

Sevgi ve ışıkla kalın.

mally

Kayıtlı Üye
Bu hafta ben hem aldım hem ilettim enerjiyi. Sanırım başladıktan 5 - 10 dk sonra uyuya kaldım. Süper deliksiz bir uykuydu. Sabah çok mutlu uyandım. Göğsümde ağrı vardı, şimdi çok az. Hatta geçti gibi.

Evrene ve emek harcayan arkadaşlara sonsuz teşekkürler.

migliore

Kayıtlı Üye
Ben de sol elimin parmaklarından başlayarak sol avucuma yayılan bir yanma hissettim, hatta öyle bi hal aldı ki avucumu ateşte tutuyormuşum gibi şiddetlendi. Tüm şifacılara teşekkürler..

Sevgiyle..

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Bugün bir çalışma oldu. Muhteşem bir histi. 15. yaş günüme gireceğim. Lakin iyi bir deneyim oldu. Gerilim hattı vardı sanki enerji geçince rahatlamalar başlamıştı. Lakiin ilginçtir duvarılarda sarı ve yeşil karışımı bir renk benimle oynuyordu resmen. Çok güzeldi. Çalışanların ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletir ve bu teşekkürlerimin az bile olduğunu bildirmek isterim.