uygunsuz Mesajlar silinecek.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sitede alakasız yere mesaj yazan uygun mesaj yazmayan kişilerin cevapları silinecek. Laf anlatıp boş yere siteyide tartışmalarla doldurmak istemiyorum.

Neden mesajım silindi diye sormayın. Uygun yere uygun şekilde mesaj yazmaya özen gösterin.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
Geçmişde kim olduğumuzu nasıl anlarız? - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" uygun ve aydınlatıcı cevap yazdığım halde ve hataları düzelttiğim halde burdaki cevabımın silinmesine bir anlam veremiyorum...

Forum bir tartışma platformudur ve salt bilgiler deposu değildir... Seviyeli ve doğru şekilde tartışmalar yapmazsak burda sadece bilgi vermenin ne anlamı kalıyor anlamış değilim... Forum'un anlamı unutuluyor galiba ya da sadece bizlerin istediği bilgilere göre mesaj mı yazılsın isteniyor anlamak mümkün değil?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sizce verdiğiniz cevap konuya uygunmu hayır değil. Eğer Önceki yaşamlar ve İslamiyet olsaydı evet uygun olurdu. Eğer fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız Reelkarnasyon ve islam dininindeki yeri bir konu açın ve yazılarınızı paylaşın. Sizin için açtım ben.