Benimle konuşmak istiyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RaV3N

Kayıtlı Üye
Sadece fikrimi söyleyeceğim, yanlış yönlendirmek istemem:
ama bir dinleyin bakalım, konuşmak istiyorlarsa konuşsunlar. Belki söylemek istedikleri bazı şeyler vardır ve önemlidir. Neden hemen korkuyorsunuz ki? Siz de onlara sorular sorarsınız, kim olduklarını öğrenmeye çalışırsınız. Eğer kötü varlıklarsa önleminizi ona göre alırsınız.

iyi forumlar

Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum.Bir bağlantıya geçmeyi deneyin size verdikleri tepkiye göre sizde tedbirinizi alırsınız ayrıca benim de başıma bu tür olaylar gelmişti ilk bu konulara ilgi duymaya ve çok araştırma yapmaya başladığım dönemde 2 veya 3 ay geceleri beni uyutmadılar 3ve 4 arası seslerle hep uyandım ünv. öğrencisi olduğumdan dolayı evde de yanlız kalıyorum daha da arttı bu olaylar.Daha sonra pozitif enerjilerle uğraşan bir arkadaşımdan yarım aldım.Belki şu sözü söylerseniz işe yarayabilir.(Kendimi bedenli ve bedensiz tüm negatif enerjilere kapatıyorum .Tüm pozitif olumlu gelişmelere açığım ) bende işe yaradı ve kendinizi gece yattığınızda mavi veya mor bir ışık kalkanı içindeymiş gibi hissederseniz ve güvende olduğunuzu düşünürseniz belki faydası olabilir sevgilerimle ... Unutmayın bu tür varlıklar korkudan beslenir siz nekadar korkarsanız okadar kendinize çekersiniz olumlu düşünün.

lost66

Banlı Kullanıcı
Ben bişey sorcam peki genelde bu yasaklananlar ne yapıyoda yasaklanıyo ?

origanum

Yönetici
Ben bişey sorcam peki genelde bu yasaklananlar ne yapıyoda yasaklanıyo ?

İlgisiz yere ilgisiz yazılar yazıyorlar mesela. Üyelere ya da yönetime saygısızca yazılar da yazanlar var aralarında. Veya dini, politik görüşlerini sitede yaymaya çalışanlar, ya da sitedeki saf mağdur üyeleri kandırmaya çalışıp onlara büyü yapacağını, dua edeceğini vs söyleyip özelden iletişime geçenler. Reklamlarını yapmaya çalışanlar, kuralları çiğneyenler vs gibi.

lost66

Banlı Kullanıcı
yetkilim benim bir konum vardı İfrit davetinin sakıncası diye havas bölümüne açmıştım o neden silindi ki ? onu geri getiremezmiyiz ?

whitedemon

Kayıtlı Üye
Belki hortlatıcam konuyu ama benimde başıma benzer bi olay geldi.Benimle konuşmak istediklerini zannetmiyorum ama 2 haftada 5 ampül patlattım ve hepside gece vaktinde sizce neden oluyor.Birde açmadan önce hiç bi ışık açık değildi evde yani her yer karanlıktı tek ampülü açtığım anda direk patlıyordu ampül bende çok korkuyordum tabi.Ama atlattım bi süre sonra en son geçen ay gene patlattım sizce neden oluyor?

gümüş

Kayıtlı Üye
Belki hortlatıcam konuyu ama benimde başıma benzer bi olay geldi.Benimle konuşmak istediklerini zannetmiyorum ama 2 haftada 5 ampül patlattım ve hepside gece vaktinde sizce neden oluyor.Birde açmadan önce hiç bi ışık açık değildi evde yani her yer karanlıktı tek ampülü açtığım anda direk patlıyordu ampül bende çok korkuyordum tabi.Ama atlattım bi süre sonra en son geçen ay gene patlattım sizce neden oluyor?

Bence müsterih olun, sayfaları takip ederseniz bir şekilde hepimizin başına aynı şeylerin geldiğini göreceksiniz . O an voltaj yüksek gelmiş olabilir, elektrik kurumu bir yüzden bir yerde ev sahiplerine bozulan elektronik aletleri için tazminat ödemek zorunda kaldı geçenlerde. Ampul gevşemişse yine patlıyor.
Kişisel düşüncem ayrıca kişinin o an ki gerginliğinin de bu tip olaylara sebep olabileceği yönünde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...