Şifa Çalışması İçin Sorularınız

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sorumun görünmediğini düşündüğüm için güncelliyorum. Flood için özür dilerim. Sevgiyle :)

galip63

Kayıtlı Üye
sayın urum dabaz(kurdeşen) hastalığı için kesin sonuç verecek birşey arıyoruz. ne yapabiliriz ?

berylliuum

Kayıtlı Üye
1 aydır kimse sormamış çalışma hala yapılıyorsa bu perşembe ben de katılmak istiyorum bilgilerimi özel mesajla atacağım şimdi.

Sheriff

Kayıtlı Üye
İş
President of Big PimP AÅž
nasıl katılabiliriz hala devam ediyorsa bu çalışma ????

ipekila

Kayıtlı Üye
Merhaba, Regnesyon konusunda bana önerebileceğiniz bir kaynak var mı? Yada beni nasıl yönlendirebilirsiniz?

vivalavida

Kayıtlı Üye
Sorulmuş ve cevaplanmamış, başka bir konuda bilgi verildiyse kusura bakmayın. Çalışmalar devam ediyor mu hala? Ediyorsa katılmak isterim.

hashikio

Kayıtlı Üye
Ediyor bildiğim kadarıyla.Ben katılıyorum en azından ve gönderilen enerjiyi de hissediyorum.

Ü

Üye silindi 38107

Arkadaşlar çalışmaya katılmanız için dilberhala isimli profile bilgilerinizi mesaj atsanız yeterlidir. Dilberhala size cevap vermez sadece bilgileri almak için oluşturulmuş bir profildir.Çalışmalar devam ediyor bildiğim kadarıyla

origanum

Yönetici
Yeni üyelerimiz ve şimdiye kadar şifaya ihtiyaç duymamış üyelerimiz her perşembe yapılan şifa çalışması hakkında pek fazla bilgi sahibi değiller anlaşıldığı üzere.
Aşağıdaki linki okuyun, şifa başvurusu vs tüm açıklamalar var. Aklınıza soru takıldığında tüm detaylı bilgi için sitemizdeki Enerji Okulu bölümünü okumanızı tavsiye ederim.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=18312
Tüm katılanlara şifa olsun.
Not: Bazen dilberhala nickini gerçek insan sananlar olabiliyor, dertlerini anlatıyorlar ya da okundu onayı istiyorlar. Unutmayın ki o bir insan değil sadece bir mesaj kutusu, bir veri tabanı. Lütfen denilen şekilde ve sırada bilgilerinizi yazın, başka birşey yazmayın biz de (genellikle de ben oluyorum o) ayıklamak zorunda kalmadan bilgileri rahatça ve hızlıca alıp kullanabilelim.

Oenomaus

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Bu perşembe yapılacak olan şifa çalışmasına katılmak istiyorum. Bununlla ilgili birkaç soru sormak istiyorum ben de. Müsaadeniz olursa şu sorularıma yanıt aramaktayım:

1)Şifa çalışması daha yapıldığı ilk geceden enerji yükseltici etkiye sahip mi? Daha ilk seansta enerjimin yükseldiğini hissetmem mümkün mü?

2)Şifa çalışmasının enerjetik etkisi ne kadar sürüyor? 1 gecelik mi yoksa daha mı uzun? Uzunsa tahmini ne kadar?

3)Çalışmayı alırken çakralarımın ya da belirli bir çakramın açılmasına niyet ederek katıldığımda çalışma çakraya olumlu katkı sağlar mı?

4)Şifa çalışmasına çakramın çalışması için niyet ettiğimde ilk seanstan itibaren olumlu etkisi tarafımdan hissedilebilir mi?

5)Çalışmaya katıldığım gün, çalışma bittikten sonra telekinetik çalışmalarda ne kadar başarılı olurum? Şifanın o gece yapılacak telekinezi,psi wheel gibi çalışmalara katkısı ne düzeyde olur?

6)Çalışmanın etki düzeyi ve süresini inanç mı belirliyor?

Uzun olduysa kusuruma bakmayın lütfen. İlk deneyimim olacak inşallah,heyecanlıyım. Uygun görülürsem ben de bu hizmetinizden faydalanmayı çok isterim.

Sevgi ve saygılarımla...

origanum

Yönetici
Bir önceki mesajımda detayların sitede yazdığını belirtmiştim zaten, lütfen okuyun herşey yazıyor.
Eğer okumuş olsaydınız;
1. Enerjiyi hissetmenin kiminde olup kiminde olmadığını, yani herkesin hislerinin farklı olduğunu
2. Şifanın kişiye gerektiği kadar aktığını çünkü enerjinin akıllı olduğunu, kişinin kaldırabileceği kadar gittiğini, ağır durumlarda çalışmanın birden fazla seans uygulanması gerektiğini
3. Çakraların sadece ölülerde kapalı olduğunu, bu kanallarda tıkanıklık olmasının hastalık belirtisi olduğunu
4. Şifa enerjisinin zaten anında aktığını ve işini olması gerektiği gibi yaptığını, hastalık belirtilerinin düzelmesinin kişinin hastalığının durumuna göre süreç gerektirdiğini
5. Şifa ile psişik yetenek arasında hiçbir ilişkinin olmadığını
6. Enerjinin hiçbir inanç sistemi ile alakalı olmadığını sadece gelecek enerjinin şifa vereceğine dair inanmanın gerektiğini

Bu sitede şifa çalışmasına başvuran tüm üyelere şifa enerjisi gönderildiği ve bunun uygun görülme ya da görülmeme ile hiçbir alakası olmadığını
bilirdiniz.

taroh

Kayıtlı Üye
şifa elde etmek için sağ el şifa istenen uzuva mı temas etmeli.neden sağ el acaba?

origanum

Yönetici
Hayır öyle birşey yok. Dümdüz uzanın ve avuçlar tavana bakacak. Nasıl durmanız gerektiği ile ilgili detaylar forumda yazıyor.

eliphcroft

Kayıtlı Üye
Merhabalar, yeni bir başlık açmak istemedim umarım buradan sormam uygundur. Perşembe günü için kayıt oldum, ancak benim merak ettiğim, internette de rastlayabildiğimiz kişiye özel ücretli uzaktan şifa seansları, biyoenerji yöntemleri gibi desteğiniz olabiliyor mu? Öyle ise kiminle iletişime geçmeliyim ya da bu konu hakkında bilgi edinebileceğim bir site veya konu var mıdır arayarak göremedim. Tabi internette yer alan sitelerden bahsetmiyorum forum yöneticileri içerisinden güvenebileceğim isimlerden bahsediyorum. Elbet yardımcı olmak isteyen güvenilir olduğunu düşündüğü isimler var ise onları da ÖM ile söyleyebilir.

origanum

Yönetici
Tüm enerji çalışmalarımı ücretsiz yaparım, para almak prensibim değildir. Eskiden vaktim varken birebir üyelere dediğiniz şifa çalışmalarından yapıyordum gönüllü olarak ancak yıllardır işlerimin yoğunluğundan bu mümkün olmuyor. Uyumlama bile yapmıyorum yoğun talep olmasına karşın. Sadece her perşembe toplu şifa gönderiyorum.
İsterseniz site sahiplerinden yule'ye mesaj yazın belki ücretli şifa seansı yapabilir size. Temelde enerji için para alınmaz ancak harcadığı zaman için bedel isteyebilir. Sitede bizden başkasının işlem yapmasına müsade etmiyoruz zaten, tanımadığımız kişilere aracı olmayız, üyelere zarar verme ihtimaline karşı sitemizi buna alet edecek olası durumlara toptan izin vermiyoruz.