Şifa Çalışması İçin Sorularınız

nur_tanesi

Kayıtlı Üye
merhabalar..S.a
Yeni üyelerdenim.. Nedir bu şifa Çalışması bi tür büyü filan mı _? Ve neden şifacı olarak söylediğiniz kişilerin isimlerini söylemeliyiz..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
merhabalar..S.a
Yeni üyelerdenim.. Nedir bu şifa Çalışması bi tür büyü filan mı _? Ve neden şifacı olarak söylediğiniz kişilerin isimlerini söylemeliyiz..

Yeni çağ ve evrensel enerjiler forumlarını incelerseniz detaylı bilgiye ulaşırsınız.
Evrendeki her şey enerjiden oluşmaktadır, insan bedeni de fiziksel beden yanı sıra, duygusal, zihinsel ve ruhsal bedenimiz de vardır. Eterik bedenimizin kirlian fotoğraf tekniğiyle fotoğrafı da çekilmekte.
Yapılan evrende bulunan sevgi ve şifa enerjisine kanal olarak ( ara kablo gibi) hastaya iletmektir. Tamamen iyi niyet, dilek ve dualarla yapılan bir çalışmadır. Büyüyle alakası yoktur, hatta kara büyü ile uğraşan kişi şifa yapamaz!
Şifacıların ismi söylenir ki, evrenden sizin için o kişiler vasıtasıyla yollanan enerjiyi kendinize çekesiniz.

Şifa Enerjileri - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Şifacılık - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Evrensel Enerjiler - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Birde soruyu yanlış yerde sormuşsunuz, okumanız için belli süre bekleyip sonra taşıyacağım. Sormanız gereken bölümün linki aşağıda

Şifa Çalışması İçin Sorularınız - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sitemize hoşgeldiniz, öncelikle forum, site kurallarını ve imla kurallarını okumanızı öneririm:)

Gizlimabet Kuralları (Herkes okumalı.) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Daha fazla bilgi için site kuralları forumuna bakınız.

mersah

Kayıtlı Üye
İş
özel şirkette yoğun çalışıyor
Merhaba

1. Bu çalışmanın hiperaktivite tarzı rahatsızlıklara faydası var mıdır??
2.Katılacak kişi küçük cocuk olduğu için niyet sözlerini söyleyemiyor ne yapmalıyız?
saygılar

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhaba

1. Bu çalışmanın hiperaktivite tarzı rahatsızlıklara faydası var mıdır??
2.Katılacak kişi küçük cocuk olduğu için niyet sözlerini söyleyemiyor ne yapmalıyız?
saygılar

Zihinsel sebepli rahatsızlıklara da faydası vardır.
Katılımcı çocuk ise, ailesinin izni ve niyati yeterli olur. Sadece el ve ayaklar çapraz olmazsa iyi olur.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ama saate bakamıyorum.:S Geçen 20 dk yatıp kalkıcam demiştim 1 saat olmus :p nasıl oldu anlamadım

AJA

Elit Üye
Saate göre şartlandırmanız doğru değil,bırakın buna size geçen enerji karar versin :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bittiğinde zaten anlarsınız, en az 20 dk. yatmanızı öneriyoruz. Ancak daha uzun süre yatarsanız da fena olmaz, beden aldığı enerjiyi özümser. Demek ki geçen sefer, 1 saat yatmanız gerekiyormuş.
Teknolojik aletlerin açık olmaması gerekiyor, saatinize bakmanızı öneririm. Neden kendinizi 20 dk. şartlandırıyorsunuz, biz en az o kadar diyoruz. Bırakın zaman hesabı yapıp, kendinizi germeyi de rahat bir şekilde keyfinize bakın.

Bu arada artık elinizi yüzünüzü yıkayıp, hazırlanmaya başlayın derim. Bilgisayardan uzaklaşsanız fena olmaz vakit yaklaşıyor:)

simsim

Kayıtlı Üye
Sayın Urum ben bu şifa çalışmasının hâlâ devam edip etmediğini ve psikolojik bunalımlar için de geçerli olup olmadığını merak ediyorum... Hem ruhsal hem de bedensel rahatsızlıklar için tek seansta faydalanabilir miyim?
Ben dua ve enerjinin gücüne çok inanan biriyim açıkçası ama benim için bana dua eden herkes benim üzerimde bir ağırlık olduğunu ve bu sebeple dua etmekte zorlandıklarını söylüyorlar, şifa çalışmasının bu konuda bana yardımcı olup olmayacağını yada bu yönde bi' fayda beklememin doğru olup olmayacağını da bilmek isterim.

Şimdiden teşekkür ederim. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Urum ben bu şifa çalışmasının hâlâ devam edip etmediğini ve psikolojik bunalımlar için de geçerli olup olmadığını merak ediyorum... Hem ruhsal hem de bedensel rahatsızlıklar için tek seansta faydalanabilir miyim?
Ben dua ve enerjinin gücüne çok inanan biriyim açıkçası ama benim için bana dua eden herkes benim üzerimde bir ağırlık olduğunu ve bu sebeple dua etmekte zorlandıklarını söylüyorlar, şifa çalışmasının bu konuda bana yardımcı olup olmayacağını yada bu yönde bi' fayda beklememin doğru olup olmayacağını da bilmek isterim.

Şimdiden teşekkür ederim. :)

Şifa çalışmaları her perşembe saat 23:00 te yapılmaktadır.
Şifa enerjisi, fiziksel, eter beden ( enerji beden), ruhsal- zihinsel rahatsızlıklar ve hastalıklarda işe yarar. Ancak önemli problemler ve rahatsızlıklarda tek sefer yeterli olmayabilir. Normalde birebir seanslarda bile en az 3 çalışma yapılır. uzaktan olduğu için seans sayısı biraz daha arta bilir.
Çalışmalara katılmak için ön şartımız yoktur, istemeniz ve başvurmanız yeterlidir. İstediğiniz sayıda katılabilirsiniz.
Başvuruda istenilen bilgiler dilberhala' ya gönderilecek. Sadece isim, anne ismi ve yaşanılan şehir.
Vereceğim linklerden gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=18312&highlight=şifa+çalışması

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16457&highlight=şifa+çalışması

simsim

Kayıtlı Üye
Ben bugünkü çalışma için ismimi yazdırdım sanırım kabul edilmişimdir ama şifa çalışması başlığı güncellenmiş ve ileri bi tarih yazıyor yani bugün çalışma yok mu?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çalışma bu akşam saat 23 te. Güncellemenin son iletisini okuduysanız, bu akşam yazıyor.

gerçekdua

Kayıtlı Üye
Selamlar.Şifa alırken ortamda hiçbir elektronik cihaz bulunmamalı denilmişti.Kalorifer yada soba sistemimiz yok.Klima ve ufo tipi ısıtıcı kullanıyoruz.Bir sakıncası olurmu?.Teşekkürler ve sevgiler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Selamlar.Şifa alırken ortamda hiçbir elektronik cihaz bulunmamalı denilmişti.Kalorifer yada soba sistemimiz yok.Klima ve ufo tipi ısıtıcı kullanıyoruz.Bir sakıncası olurmu?.Teşekkürler ve sevgiler.

Sakıncası olmaz, ancak bilgisayar ve cep telefonu açık olmasın.

ikbal1505

Guest
Sayın embriyo hep unutuyorum başvuruyu göndermeyi. Her zaman katılırım ama unutuyorum. :( Son anda aklıma geldi. 3-4 dakika önce gönderdim. Alınırmıyım çalışmalara ?

sinirbenimgöbekadım

Kayıtlı Üye
Sn. embriyo yarın şifa çalışması yapılacak mı? Ben biraz önce dilberhala'ya mesajla başvurumu yolladım ama, sanırım başvurunun perşembe günü yapılması gerekiyormuş. bu konularda beni aydınlatır mısınız?

teşekkürler,sevgiler...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sn. embriyo yarın şifa çalışması yapılacak mı? Ben biraz önce dilberhala'ya mesajla başvurumu yolladım ama, sanırım başvurunun perşembe günü yapılması gerekiyormuş. bu konularda beni aydınlatır mısınız?

teşekkürler,sevgiler...

Başvuru Perşembe günü saat 21:30 a kadar yapılmalı, her gün yapabilirsiniz. Yani istenirse şifadan hemen sonra bile, bir hafta sonra ki şifa için başvuru yapılabilir.