Şifa Çalışması İçin Sorularınız

Elfangel

Kayıtlı Üye
Benim de kuzenim lösemi yani kan kanseri. Henüz 4 yaşında. Kemoterapi gördü.Bildiğim kadarıyla 3 aşamadan oluşuyor. 2 aşama sonuç vermedi. Ve 3. aşamanın yarısında şu an hala sonuç alınamadı.Bu aşama tamamlandığında ya hastalığı yenecek ya da ölecek.İlik bulunamadı. dankanqel'ın sorusu benim için de önemli. Bu çalışmayı anlayacak yaşta değil.Kemoterapi gördüğü için enerjiye çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum ve yarar sağlayacağını.

Öncelikle kuzeniniz için çok üzüldüm. Tez zamanda şifalanmasını bütün kalbimle dilerim. Çocukların hasta olmasına hiç dayanamam.
Şifa çalışması için annesiyle konuşun, o niyetlensin, çünkü kuzeniniz henüz niyetlenecek durumda değil. İnşallah niyetlenebilecek zamanları da gelir de şifa çalışmalarımıza katılır, ufak tefek ergenlik problemleri için :)

Tekrar geçmiş olsun, bütün şifa enerjileri onunla olsun...

darkkanqel

Kayıtlı Üye
Verdiğiniz bilgi için teşekkürler arkadaşımı ikna ederim umarım.

_evr_

Banlı Kullanıcı
Öncelikle kuzeniniz için çok üzüldüm. Tez zamanda şifalanmasını bütün kalbimle dilerim. Çocukların hasta olmasına hiç dayanamam.
Şifa çalışması için annesiyle konuşun, o niyetlensin, çünkü kuzeniniz henüz niyetlenecek durumda değil. İnşallah niyetlenebilecek zamanları da gelir de şifa çalışmalarımıza katılır, ufak tefek ergenlik problemleri için :)

Tekrar geçmiş olsun, bütün şifa enerjileri onunla olsun...

Annesi ile konuşayım o zaman. İnşallah söylediğiniz gibi olur çok teşekkür ederim ilginiz için...Sağolun

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
hayırlı geceler
lütfen kızım için şifa çalışması yapabilirmisiniz birde çakra öğrenmek istiyorum acaba öğrenebilirmiğim maddi gücüm yok sıkıntım ve derdim çok ALLAHIMIN rızasi için öğretirmisiniz
saygılarımla
no cevaplarsanız çok sevinirim

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
hayırlı geceler
lütfen kızım için şifa çalışması yapabilirmisiniz birde çakra öğrenmek istiyorum acaba öğrenebilirmiğim maddi gücüm yok sıkıntım ve derdim çok ALLAHIMIN rızasi için öğretirmisiniz
saygılarımla
no cevaplarsanız çok sevinirim

Merhaba, kızınızın ismini ve kendi isminizi dilberhala'ya mesaj olarak yollarsanız mutlaka şifa verilecekler listesine eklenecektir.
Yukardaki ilk mesajı okuyun ve şifa alacakların yapması gerekenler yazısına tıklayın.
Çakrayı öğrenmek istiyorsanız, konu hakkında sitede yazılanları öncelikle okumanızı öneririm. Forumları iyice bir araştırın, sadece çakraları öğrenmek istiyorsanız zaten sitede yeterince bilgi mevcut.
Ayrıca sitedeki çalışmalara (çakra,aura,vizyon ve şifa inisiyasyonları) üyelerimiz ücretsiz olarak katılıyor ancak rep puanı gerekli.Onun için de faydalı ve sitenin içeriğine uygun konular açmanız gerekli.Diğer üyelerimiz beğendikleri konuya +rep vererek puanınızı arttıracaklardır.Forum kullanımını okuyunuz, detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hiçbir şey bir anda olmaz, biraz emek ve zaman gerekli.
Ancak sizin isteğiniz bu yönde mi tam anlamış değilim.
Kızınız için acil şifalar dilerim.
İyi forumlar.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Ne kadar rep puanı gerekıyor Embrıyo?
Bende katılmak ıstıyorum şıfa almak ıçın.:)

origanum

Yönetici
Ne kadar rep puanı gerekıyor Embrıyo?
Bende katılmak ıstıyorum şıfa almak ıçın.:)

Şifa almak için puan gerekli değil. Her perşembe dilberhalaya bilgilerini yazdırana sorgusuz sualsiz şifa gönderiliyor. Puan inisiye isteyenler için. Tüm bunlarla ilgili daha önce yazı yazıldı ilgili bölümde esasında.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Şifa almak için puan gerekli değil. Her perşembe dilberhalaya bilgilerini yazdırana sorgusuz sualsiz şifa gönderiliyor. Puan inisiye isteyenler için. Tüm bunlarla ilgili daha önce yazı yazıldı ilgili bölümde esasında.
Anladim.Inisyasyonda lazim.Normal Şıfada lazım değıl.Teşekkürler.Ben bır deneyım.

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Bugün sifa çalısması var değil mi ?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
En geç saat 21:30 a kadar şifa isteğiniz için bilgilerinizi göndermiş olmanız gerekmektedir. Katılmak istiyorsanız haftaya olacak çalışma için bilgilerinizi yollayabilirsiniz.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

dertlipınar

Kayıtlı Üye
İş
emekliÄŸim
Hayırlı geceler Urum,
Şifa çalışmasını öğrenmeye çok ihtiyacım var. Bildiğiniz gibi kızım için, kendim ve eşim için. Öncelik kızımın şifa bulması, acaba öğrenmeme vesile olur musunuz? Özelimi burada anlatamam, gerçi sayın Yule sanırım beni hatırlayacak. Sıkıntım ve rahatsızlığım henüz çözülmeden boşluktayım, hüzünlüyüm. Fakat nedenini bilmiyorum. Bu çalışmaları öğrenip, şifa bekleyenlere ben de vesile olmak istiyorum. Cahilliğimi mazur görün, fırsat bulduça girdiğimden sizlerin yazılarını takip edemiyorum. Belki de okuduğum bu bildiri zaman aşımına uğramışta olabilir,
bağışlayın. Bu siteden çok istifade ediyorum, sizleri bıktırırım diye de korkuyor, çekiniyorum. Daha önce nedenini bilmediğimden dolayı üyeliğim kapandı, tekrar kapanmasını istemiyorum.
saygılarımla

origanum

Yönetici
hayırlı geceler urum
şifa çalışmasını öğrenmeye çok ihtiyacım var bildiğiniz gibi kızım için kendim ve eşim için öncelik kızımın şifa bulması acaba öğrenmemi vesile olurmusunuz. özelimi burada anlatamam gerçi sayın yula sanırım beni hatırlayacak sıkıntım ve rahatsızlığım henüz çözülmeden boşluktayım hüzünlüyüm fakat nedenini bilmiyorum bu çalışmaları öğrenim şifa bekleyenlere bende vesile olmak istiyorum cahilliğimi mazur görün fırsat bulduça girdiğimden sizlerin yazılarını takip edemiyorum belkide okuduğum bu bldiri zaman aşımına uğramışta olabilir bağışlayın.bu siteden çok istifade ediyorum sizleri bıktırırım diyede korkuyor çekiniyorum daha önce nedenini bilmediğim den dolayı üyeliğim kapandı tekrar kapanmasını istemiyorum
saygılarımla

Öbür üyeliğiniz kapanmadı, hala duruyor. Bunu size daha önce de söylemiştim neden bu üyeliği aldığınızı sorduğumda, ama bunu kullanmak istediğiniz için bir şey demedim.
Şifacı olmak uzun bir süreçtir. Sizin başkalarına şifa verebilmeniz için önce kendinizdeki bir takım problemlerin tamamıyla çözülmüş olması gerekmektedir. Bu da uzun bir zaman gerektirir tabi. Siz her hafta şifa çalışması için kendi adınızı ve kızınızın adını yazdırmaya devam edin dilberhalaya. Oraya isim anne adı ve şehirden başka hiçbir şey de yazmayın lütfen.

hasan06

Kayıtlı Üye
ala hastanışığına ten cilt hastalığına iyi gelcek bişi var mı arkadaslar

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ala hastanışığına ten cilt hastalığına iyi gelcek bişi var mı arkadaslar

Kelimelerinizi daha özenli yazarsanız, anlamamız ve cevap vermemiz daha kolay olur.

Şifa çalışmasına düzenli olarak katılırsanız belli bir süre sonra sonuçlarını görebilirsiniz. Fiziksel hastalıklar, cilt problemleri ve zihinsel rahatsızlıklarda da şifa enerjisi etkilidir.
Siz şifa almak için yatarken, evrenden benim için yollanan şifa enerjisiyle iyileşiyorum, cildim pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor olumlamasını da 3 defa tekrarlayın, katkısı olacaktır. Kendinize komutla şifaya katkı sağlarsınız.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

deska

Kayıtlı Üye
"Cookiesler" ne demek ve nası aktif edebilirim şifa çalışması için ismime bakacağım zaman bunu görüyorum ?

cibabu

Kayıtlı Üye
"Cookiesler" ne demek ve nası aktif edebilirim şifa çalışması için ismime bakacağım zaman bunu görüyorum ?

Şifa çalışması bölümüne siz bakamazsınız ve dolayısıyla isminizi göremezsiniz.21:30'dan önce gerekli bilgileriniz gönderdiyseniz rahat olun ve çalışmaya gönül rahatlığı ile katılın.Oradaki isimleri sadece şifayı verecek olan şifacılar görebilir şifreli bölümdür.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bir kaç sorum var, şifa çalışması hakkında.
İlki kardeşim anlattı; Bir zaman önce iyi hissetmediği için bir yere gitmiş ve kadının elinde bıçak varmış ve bir şeyler okuyarak bıçağı vücut alt bölgelerden başının üstüne dek çıkarmış ama temassız. Başın üstüne geldiğinde kendisini iyi hissettiğini söyledi, sanki üstünden bir şey dışarı akmış gibi. Başka birisi de benzer çalışmayı elleriyle yapmış, baska bir yerde. Bu ne? Enerji çalışmasının bir başka versiyonu mu acaba ? Reikiye benzettim, ama çok bilmiyorum.

Soru 2
Ona bizim şifa çalışmalarına katılmasını önerdiğimde, bir arkadaşı şifa enerjsini uzaktan yolluyormuş. Ama ne zaman yapsalar, kendisini ağırlaşmış ve kötü hissettiğini ve o yüzden enerji verenle kendi enerjisinin uyuşmadığını düşündüğünü söyledi. Enerji uyumsuzluğu diye bir şey, mümkün mü acaba ?

Soru 3
Bu aklımda çok zamandır. Kendi katıldığım çalışmalarda sorunum yok, gayet mutluyum. Ama bir şey var, belki bana öyle geliyor. Bunu nasıl kelimeye dökerim emin değilim, ama organ naklinde derler ya kalbi beyni nakletti onun hafizasını ya da bazi alışkanlıklarını kazandı diye. Enerji çalışmalarında ki akışta böyle bir alış veriş mümkün mü ?

Soru 4
Ben doğru anladı isem her çalışmada kişiye odaklanmak var, bir yerde okudum ama hangi sayfa hatırlamıyorum. Enerji yollayanı verici olarak düşünürsek, katılımcı ben isem alıcı durumundayım. Alıcı, verici değişikliğini algılayabilir mi ?

Teşekkürler

Klavyem çok kötü harfleri atlıyor, ya da kayıyor. Anlam karıştıysa kusura bakmayin :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çok çeşitli şifa yöntemleri var, bıçakla yapılan hakkında çok bilgim yok. Enerji çalışmaları genelde araç kullanmadan ya da kristallerle yapılır. Bıçak gibi aletler şaman geleneklerinde, yada cinle uğraşanlarda negatif enerji varlıkları korkutmak için kullanılır diye biliyorum.

Reiki de bedenin genel temizlenmesi sırasında vücuda temas olmadan süpürme denilen teknik kullanılır ancak yukardan aşağı uygulanır. Buna benzer bir yöntem pranik şifada da vardır. Yukardan aşağıya süpürülür, hastalıklı enerji önce ayaklara oradanda toprağa ya da pranik şifada tuzlu su olan bir kaba gönderilir veya tuzlu suya gönderildiği ya da ateşte yakıldığı hayal edilir.

2- Kardeşiniz belki hazır değildi, yani kendisini belki de rahat bir şekilde akışa bırakamıyordu. Kişi kabul etmeyi gönülden istemez, tereddütleri olursa gelecek enerjiye karşı kendisini kapatır. Yoğun enerji akışlarından sonra ğırlaşma normaldir, alışık olmadığı için belki de kendisini kötü hissetmiş olabilir. Bu arada kardeşinizin kişiliği de bence önemli, yollanan sevgi enerjisidir. Eğer yapı olarak çok negatif bir kişiliği varsa ondan dolayı da gelen pozitif enerjiye de direnç göstermiş olabilir. Etkiye tepki şeklinde. Yollayan kişileri tanımadığım için onlar adına bir şey demem zor, ancak burada şifacılar grubu olarak tüm kalbimizle sevgi enerjisiyle çalıştığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Ancak zaten başka türlü kişiler şifa yollayamaz, yollamamalı.
2 ve 3 için; Enerji uyumsuzluğu önemli değildir, her zihniyette kişiye yapılır ancak kişinin şifalanmayı gönülden istemesi gereklidir. Eğer şifayı yapan işinin ehliyse her hangi bir nakil de söz konusu değildir. Söz konusu sadece hastalığın şifacıya bulaşma riskidir ki şifacı zaten korunma ve arınma yöntemlerini bilir.
Nakledilen şey, şifa enerjisi yanı sıra sözel komutla hastanın zihinsel, fiziksel, eterik olarak iyileşmesi için oluşturulan niyettir. Şifacı bundan başka bir şey alıp vermeye kendisini kapatır, hastaya odaklanır.
4- Bu sorunuzu tam olarak anlamadım, ama kastettiğiniz şifacıların değişmesi ise;
Enerjisi yoğun olan kişilerin yolladığı enerji daha az seansta etkisini gösterir. Ve daha yoğundur. Ancak alıcının algıları da önemlidir. Bazen hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz, ama bu enerjiyi almadığınız anlamına gelmez.

En önemlisi alıcı konumundaki kişinin şifalanmayı tüm kalbiyle isteyip, razı olması. Verenden çok alan kişinin niyeti önemlidir, çünkü asıl şifayı gerçekleştiren alıcı olan kişinin şifa niyetidir.

Bence kardeşiniz birde buradaki şifa çalışmalarını deneyimlesin, sonra varsa problemi cevaplamaya çalışırım.

gümüş

Kayıtlı Üye
Kardesımın direnc gostermıs olabılıcegı olasılıgına sıcak bakıyorum aslında. Tesekkur ederım