Şifa Çalışması

Elfangel

Kayıtlı Üye
Evet, her hafta için mesaj atmanız gerekiyor. Başlık olarak Şifa Çalışması .../..../2011 yazıp o haftanın tarihiyle birlikte dilberhalaya mesaj atınız. İyi forumlar.

gümüş

Kayıtlı Üye
Bu haftaki çalışma için hem kendi adıma hem de kendi mesaj kutumdan bir başka mesajla üye olmayan arkadasım adına 2 basvuru yapabilir miyim acaba ?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bu haftaki çalışma için hem kendi adıma hem de kendi mesaj kutumdan bir başka mesajla üye olmayan arkadasım adına 2 basvuru yapabilir miyim acaba ?

Başka bir mesajla başvuru yapmanıza gerek yok, aynı mesajda arkadaşınızın da bilgilerini verebilirsiniz.
İyi forumlar...

tırıvırı

Kayıtlı Üye
Merhaba ben yeni bir üyeyim, hala siteyi keşfetme aşamasındayım. Şifa çalışmasına katılmak istedim ama bu haftaki grup için geç mi kaldım acaba?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhaba ben yeni bir üyeyim, hala siteyi keşfetme aşamasındayım. Şifa çalışmasına katılmak istedim ama bu haftaki grup için geç mi kaldım acaba?

Ancak haftaya katılabilirsiniz.
İstenilen bilgileri içeren mesajlar en geç 21:30 a kadar iletilmeli.
Çalışma her perşembe saat: 23:00 te yapılmaktadır.
Detaylı bilgi için verdiğim linklere bakınız.

Şifa Çalışması - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Şifa Çalışması sırasında siz ne Yapacaksınız. - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgi ve ışıkla kalın:)

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Bugun yapilacak SIFA calismasi icin kayitta yasadigim sehri yazmayi unutmusum, simdi gerci yeni bir mesaj attim umarim gecikmemisimdir?
Sehir cok önemlimi?

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bugun yapilacak SIFA calismasi icin kayitta yasadigim sehri yazmayi unutmusum, simdi gerci yeni bir mesaj attim umarim gecikmemisimdir?
Sehir cok önemlimi?

Sayın Urum isim, anne ismi ve şehir bilgilerini göndermenizi istemiş. Şifa çalışmasıyla ilgili gönderilen tüm mesajlar okunuyor ve dikkate alınıyor, kimsenin şüphesi olmasın.

desire

Kayıtlı Üye
1/7/2011 şifa alacakların listesini şifreden ötürü göremiyorum. Gören biri varsa acaba listede adım varmı söyleyebilir mi? Bekliyorum şu an çalışma için.

cibabu

Kayıtlı Üye
Listeyi siz göremesiniz.İsminizi gönderdiyseniz isminiz vardır merak etmeyin.

demonic

Kayıtlı Üye
Bu forumun en sevdiğim tarafı bu:
Çaba :)
Ben başka yerde bu kadar ilgili yöneticiler görmedim, göremeyeceğimde sanırım.
şimdiden kolay gelsin herkese...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben dilberhala'ya atıldığını bilmiyodum yanlışlıkla şifacı mod lara attım msjı :D :D :D öğrendim ama ben artık :D :D bu perşembe bende varım :D

AJA

Elit Üye
Bir arkadaşımın buna çok ihtiyacı vardı ve mesaj attım yani kendi ve onun adına .Farklı şehirIerdeyiz onunIa.Umuyorum kabuI oIur?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bir arkadaşımın buna çok ihtiyacı vardı ve mesaj attım yani kendi ve onun adına .Farklı şehirIerdeyiz onunIa.Umuyorum kabuI oIur?

Cevap biraz geç geldi, kusura bakmayın. Arkadaşınıza da şifa enerjisi yollandı:)
Başka şehirlerde olmanız fark etmez.

Perşembe günü yapılacak olan şifa çalışması için isteyen üyelerimiz kendi ve yakınları - arkadaşları için başvuru yapabilirler. Sizin yapmanız gerekenler için ilk sayfadan itibaren verilen linklere bakabilir, enerji okulundan şifa çalışması bölümünden ilgili başlıklara da bakabilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

cibabu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlarınız çalışmaya katılmak istiyorlarsa ve şifa saatinde hazır olacaklarsa onların adına bilgileri siz gönderebilirsiniz.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Tabi tabi hepsi benim evimde olacak o gün :) Teşekkür ederim

Telepatik

Kayıtlı Üye
banada 5 6 tane enerji yolllayın cok yoruldum ya :D:D:D:D:D:D::D:D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Telepatik, şifa enerjisini ciddi olarak almak istiyorsanız, perşembe günü yapılacak şifa çalışması için bilgilerinizi dilberhala' ya gönderiniz. Detaylar için ilk sayfadan itibaren okuyunuz.

Katarina

Kayıtlı Üye
banada 5 6 tane enerji yolllayın cok yoruldum ya :D:D:D:D:D:D::D:D
Sevgili telepati;

Gerek fal olsun; gerek şifa çalışması konusunda alay ettiğin şeylerde gerçekten çok komik mi olduğunu düşünüyorsun.

Farkındaysan insanlar sana inanılmaz bir sabırla cevap veriyorlar.Bu yüzden bu saygısızlıkları başka sitelerde yapmanı öneririm.

AJA

Elit Üye
Mesaj attım ve bugun gerçekten çok ihtiyacım var,resmen döküIüyorum gripten 2 gündür.Faydası oIacagına inanıyorum tam zamanında denk geIdi, çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız,daha büyük rahatsızIıgı oIanIara Allah şifa versin.