Bakımlarınıza yardımcı olunacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Merhabalar;

Dün kendim için bir açılım (kelt) yaptım. "Aşk hayatımda beni neler bekliyor?" dedim.

Uzun zamandır açılımlarım böyle çıkmıyordu. Bana çok güzel geldi, yardımcı olursanız çok sevinirim.

1- Kılıç 3 :
2- Para as:
3- Kupa 3
4- Para 3
5- Kupa prensi
6- Para 8
7- Kupa 5
8- Yıldız
9- Değnek 3
10- Kupa 7

Şu an ki durum; bir bitiş yaşamışım. Bu kendi isteğim doğrultusunda olan bir bitiş. Bu bitişi benim için değerli bir şans olarak görmeliyim sanırım. Geçmişte bir kutlama yaşamışım. Bir gelişme olmuş gibi görünüyor. Bu bir evlilik teklifi olabilir. Geçmişte aldığım evlilik teklifi olabilir. Yakın gelecekte bir başlangıç yaşayacağım. Bu yeni bir ilişki olabilir ama. Ben kendimi kederli hissediyorum. Bu biten ilişkimle ilgili. Dışarıdakilerin fikri yıldız çıktı. Bunu yorumlayamadım. İyi şans anlamına geliyor ama. Umudum mutlu olmak, sağlam adımla ilerleyen bir ilişki. Sonuç ise, rüya gibi bir ilişki, aşık olacağım sanırım.

Bu açılım beni çok heyecanlandırdı, lütfen sizde yardımcı olun.

Şimdiden teşekkürler.

Birşey sormak istiyorum. İlişki açılımı yaptım diyelim. Geçmişte yaşanan bir sorun gözüktü ama ayrıntı vermiyor kartlar. bunun için 3 kart seçip, onun üzerine koyup, hepsini bir yorumlamam doğru olur mu?

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhabalar,

Uzun zamandır tarot bakıyorum ama sormak istediğim bir şeyler var.

Destemde tılsım dörtlüsü ve kupa altılısının anlamlarını bilmeme rağmen ne zaman fal baksam ve ne zaman bu ikisinden biri çıksa düzgün bir yorum yapamıyorum; her hangi bir şey hissettirmiyorlar çünkü. Desteden çıkarsam? Ama çıkarma amacım enerjime uymamaları değil sadece kartlarla bakışmam bu da biraz rahatsız ediyor.

Bir başka sorum da kelt haçı yöntemini kullanıyorum fakat 10 kartı yorumladıktan sonra aralarında tam olarak anlayamadığım kartların yanına bir kaç kart daha açıyorum. Ayrıca sonuç kartından sonra karşımdakinden birkaç kart daha istiyorum genelde bu gelecekte olacak bir olayın sırasını veriyor (bunu kendi kendime keşfettim, kendime bakmaya çalıştığım sıralarda denedim ve gördüğüm olay sırası her seferinde bire bir gerçekleşti) Bu doğru bir yöntem midir? Çünkü bir yerde okudum son kart sonuç kartı olduğundan dolayı fal baktığımız kişiye sormamız gerekiyormuş açayım mı açmayayım mı diye ben onu sormayı bırakın üzerine onlarca kart seçtiriyorum. Sorma olayı bana pek doğru gibi gelmedi ama merak ettim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Merhabalar,

Uzun zamandır tarot bakıyorum ama sormak istediğim bir şeyler var.

Destemde tılsım dörtlüsü ve kupa altılısının anlamlarını bilmeme rağmen ne zaman fal baksam ve ne zaman bu ikisinden biri çıksa düzgün bir yorum yapamıyorum; her hangi bir şey hissettirmiyorlar çünkü. Desteden çıkarsam? Ama çıkarma amacım enerjime uymamaları değil sadece kartlarla bakışmam bu da biraz rahatsız ediyor.

Bir başka sorum da kelt haçı yöntemini kullanıyorum fakat 10 kartı yorumladıktan sonra aralarında tam olarak anlayamadığım kartların yanına bir kaç kart daha açıyorum. Ayrıca sonuç kartından sonra karşımdakinden birkaç kart daha istiyorum genelde bu gelecekte olacak bir olayın sırasını veriyor (bunu kendi kendime keşfettim, kendime bakmaya çalıştığım sıralarda denedim ve gördüğüm olay sırası her seferinde bire bir gerçekleşti) Bu doğru bir yöntem midir? Çünkü bir yerde okudum son kart sonuç kartı olduğundan dolayı fal baktığımız kişiye sormamız gerekiyormuş açayım mı açmayayım mı diye ben onu sormayı bırakın üzerine onlarca kart seçtiriyorum. Sorma olayı bana pek doğru gibi gelmedi ama merak ettim.

Eğer enerjiniz ile uyuşmadığını hissettiğiniz kartlar var ise kartları destenizden çıkartabilirsiniz. Bir problem teşkil etmez. Kelt haçı yönteminde isterseniz tüm kartların yanına bile kart açabilirisniz. ;Bu fal bakanın kendi tasarrufunda olan birşeydir. Kalıplara aynen bağlı kalmak güzel fal bakmaya sebep olmaz. Zamanla kendi sisteminizi kendiniz zaten oluşturmak zorundasınız. Son kart genelde kehanet demektir ve bir nevi büyü niteliğindedir. Sonuç kartı kötü de çıksa iyide çıksa onu bir kehanet olarak kabul edip ona göre hareket edebilirsiniz. İster sorun ister sormayn. Bu da bakım yapamın kendi tasarrufudur.

Atelia

Banlı Kullanıcı
Merhaba,

İş ile ilgili bir konuda kelt haçı açılımında bir fal baktım:

6. kart olan gelecek kartı imparator çıktı. Fakat son kart kılıçların onlusu çıktı. Açıkcası korktuğum için son kartı açmadım, sadece kartları toparlarken gözüme ilişti.

Gelecek ve muhtemel gelecek kartlarının olumlu olması son kart kılıçların onlusu olsa bile sonucu olumsuz kılar mı? Yani son kart kılıçların onlusu ama etrafındakiler olumlu kartlardan oluşuyorsa, bunu işteki sıkıntımızın sona ereceği şeklinde yorumlamak uygun mu? Teşekkürler şimdiden.

yule

Yönetici
İş
merhaba
iş ile ilgili bir konuda kelt haçı açılımında bir fal baktım.
6. kart olan gelecek kartı imparator çıktı. fakat son kart kılıçların onlusu çıktı.
açıkcası korktuğum için son kartı açmadım sadece toparlarken kartları gözüme ilişti.
gelecek ve muhtemel gelecek kartlarının olumlu olması son kart kılıçların onlusu olsa bile sonucu olumsuz kılarmı? yani son kart kılıçların onlusu ama etrafındakiler olumlu kartlardan oluşuyorsa bunu işteki sıkıntımızın sona ereceği şeklinde yorumlamak uygunmu?
teşekkürler şimdiden

Tabi bu yorumu tam yapmak için tam olarak bakımı görmem gerekirdi. Ama tüm bakım olarak yazmayınız dediğim için, sadece kartı yorumlayayım size. Bu kart, sizin yakın gelecekte olgun, sert mizaclı, iş disiplinine sahip ve altında birçok çalışanı bulunan bir kişi ile işle ilgili bir bağlantınızın olacağını söylüyor. Tabi olumlu ya da olumsuz bir bağlantı olduğunu malumunuz cevaplayamıyorum. Yani, 6. kart diğer kartlarında sizin söyleminizle olumlu olmasından dolayı size yeni bir iş bağlantısı geleceğinin müjdesini de veriyor olabilir. İş hayatınızda bazı sıkıntılar var ise bu sıkıntıları bahsedilen bu kişinin desteği ile de aşacağınızı müjdeliyor olabilir. Bu yasal sorunlarla ilgili gibi görünüyor. Bir alacak verecek durumu olabilir bu. Tabi sonuç kartınız kılıuçların 10 lusu ise bu yardım alacağınız kişi tarafından daha sonra beklentilerinizin boşa çıkacağını da söylüyor olabilir. Verilen sözlerin tutulmaması, ihanet ve olumsuzlukların devamı anlamına da gelir bu sonuç kartı.

Atelia

Banlı Kullanıcı
Peki rica etsem siz bana bir bakım yapabilirmisiniz? Çünkü ben bu fala tam olarak bakmadım. Yani bakım sırasında onuncu kartı açmadım, tesadüfen gördüm. Şu anki işimle ilgili sıkıntım var. İş yerinde sorunlar yaşıyorum. Bunu aşıp aşamayacağımla ilgili bakım yapabilirseniz çok sevinirim.

yule

Yönetici
İş
Üzgünüm. Bu başlık altında, bakım yapan ve yardıma ihtiyaç duyan kişilere yardımcı olmak adına kısa ve belirli yorumlar yapıyorum. Bakımlarım ücretlidir. Eğer ücretli bakım talep ederseniz duyurulardan ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

Atelia

Banlı Kullanıcı
Merhaba Yule,
Öncelikle yardımların için sana çok teşekkür ederim. Gerçekten çok isabetli yorumların var ve bunu daha önce ce sana söylemiştim.
Bir deneme yaptım, bu sefer tüm kartları yazıyorum. Uygun bir anında yardımcı olabilirsen sevinirim.
Bir erkekle ilgili. Hala benim için birşeyler hissedip hissetmediğine cevap aradım (duygusal anlamda). İyi şeyler hissetmesinin ileride belki bana yardımı olurmu diye içimden geçirdim. Kelt haçı yöntemini kullandım.
Başlıyorum:
İlk kart: Tılsımların altılısı
İkinci kart: Tılsımların Şövalyesi
Ücüncü Kart: Asaların Üçlüsü
Dördüncü Kart: Tılsımların Uşağı
Beşinci Kart:Kılıçların Dokuzlusu
Altıncı Kart: Şeytan (amanın:)
Yedinci Kart: Asaların Ası
Sekizinci kart: Dünya
Dokuzuncu Kart: Asaların Kraliçesi
Onuncu Kart: Asaların Altılısı

NOT: Belirleyici kart Kupaların Şövalyesi.

Hepsi bu kadar. Yorumun için şimdiden teşekkürler...

nelli

Kayıtlı Üye
arkadaşlar belitleyici kart nsıl seçiliyor ve işilki açılım orneği verebilir misiniz?

Atelia

Banlı Kullanıcı
Merhaba Yule,
Öncelikle yardımların için sana çok teşekkür ederim. Gerçekten çok isabetli yorumların var ve bunu daha önce ce sana söylemiştim.
Bir deneme yaptım, bu sefer tüm kartları yazıyorum. Uygun bir anında yardımcı olabilirsen sevinirim.
Bir erkekle ilgili. Hala benim için birşeyler hissedip hissetmediğine cevap aradım (duygusal anlamda). İyi şeyler hissetmesinin ileride belki bana yardımı olurmu diye içimden geçirdim. Kelt haçı yöntemini kullandım.
Başlıyorum:
Belirleyici kart : Kupaların Şövalyesi
İlk kart: Tılsımların altılısı
İkinci kart: Tılsımların Şövalyesi
Ücüncü Kart: Asaların Üçlüsü
Dördüncü Kart: Tılsımların Uşağı
Beşinci Kart:Kılıçların Dokuzlusu
Altıncı Kart: Şeytan (amanın:)
Yedinci Kart: Asaların Ası
Sekizinci kart: Dünya
Dokuzuncu Kart: Asaların Kraliçesi
Onuncu Kart: Asaların Altılısı

Hepsi bu kadar. Yorumun için şimdiden teşekkürler...

Yule ne zaman vaktin olacak :(

Atelia

Banlı Kullanıcı
Şimdi de yeni evli bir arkadaşımın evliliğinin akıbeti üzerine bir bakım yaptım. Çok enteresan çünkü kartlar sanki biraz olumsuz gibi geldi bana karar veremedim. Çünkü yeni evli ve mutlu olmalı şuan mantıken. Uzatmadan kartlara geçiyorum.
Belirleyici kart: Asaların Kraliçesi
1. Kart: Kılıçların beşlisi
2. Kart: Asaların yedilisi
3. Kart: Kılıçların kralı
4. Kart: Tılsımların yedilisi
5. Kart: Asaların sekizlisi
6. Kart: Kılıçların kraliçesi
7. Kart: Kılıçların altılısı
8. Kart: Kılıçların şövalyesi
9. Kart: Ay kartı
10. Kart: Asılı adam TERS

Yule sen zaman ayırmıyorsun ama ben ümit etmeye devam ediyorum. Umarım en kısa zamanda açtığın başlıkla ve bizlerle ilgilenirsin :)
Sevgiler...

Günes2

Banlı Kullanıcı
Selamlar Ben kendime bi ilişki açılımı yaptm yule umarım yardımcı olursun :)

1: Aşıklar kartı
2: Kılıç Şovalyesi
3: Adalet
4: Ters İmparotiçe ( bunu pek anlayamadım )
5: Kılıç Dokuzlusu
6: Kupa Altılısı
7: Kupa Prensi
8: Ters Değnek Prensi
9: Ters Tılsım Dokuzlusu
10: Kupa Üçlüsü
11: Kılıç Yedilisi ve son olarak
12: MAHKEME

Sevgili yule umarım zaman ayırırsın ben bi sonuca varamadım yorumunu dört gözle bekliyorum :) sevgi ve ışıkla

merakl-ı

Kayıtlı Üye
MATAHARİ
Sen güçlü birisin bu özelliği senin yöneldiğin hedeflerde sana başarılı olma gücü veriyor eğer bir hedefi sorduysan başaracaksın çünkü sen zor işlerin kadınısın veya erkeğisin bu senin kendine güvendiğin anlamınada gelişrbu güven ve azim seni başarıya taşıyacak iki unsurdur senin sorunu yaşını gibi küçük detayları bilsem daha iyi yorumlayabilirim aslında çünkü herşede kartlar farklı yorumlanır.

merakl-ı

Kayıtlı Üye
ben ilk olarak özürdilemek istiyorum büyük harfle yazmak bağırmak sayılıyordu unuttum tekrar özür diliyorum.
ben kartlarımı alalı 2 3 ay falan oldu ilk başlarda her şey çok iyidi sonra yardımcı olması için kitap aldım ondanda kart hediye ettiler ve sonra kartlarımın yorumları biraz zayıfladı bu nedendir.

merakl-ı

Kayıtlı Üye
atelia
ben bir kaç kartına bakarak yorum yapıyorum karşındaki insana anlayışlı davranmayıp onu kasmışsın bu ilişkiyi yaşamışsınız ve bitmiş sonuçta kendizi yalnızlığa itersenizki eğilimlisiniz karşınıza ilk çıkan kişye bağlanıp onun şehveti altın girip kötü şeyler yapabilirsiniz ama canlı ve içten bir kişiliğe sahipsiniz bırakın takmayın bu kişiyi kafanıza, yeni ilşkiler sizi bekliyor güzel bir çevreye sahipsiniz ve yeni ilişkilere adım atacaksınız sonunda doğruyu bulup başarıyı elde edeceksiniz.

Günes2

Banlı Kullanıcı
Selamlar Ben kendime bi ilişki açılımı yaptm yule umarım yardımcı olursun :)

1: Aşıklar kartı
2: Kılıç Şovalyesi
3: Adalet
4: Ters İmparotiçe ( bunu pek anlayamadım )
5: Kılıç Dokuzlusu
6: Kupa Altılısı
7: Kupa Prensi
8: Ters Değnek Prensi
9: Ters Tılsım Dokuzlusu
10: Kupa Üçlüsü
11: Kılıç Yedilisi ve son olarak
12: MAHKEME

Sevgili yule umarım zaman ayırırsın ben bi sonuca varamadım yorumunu dört gözle bekliyorum :) sevgi ve ışıkla
ama yardımcı olacakmısınız :((( kimse yokmu burda?

Atelia

Banlı Kullanıcı
atelia
ben bir kaç kartına bakarak yorum yapıyorum karşındaki insana anlayışlı davranmayıp onu kasmışsın bu ilişkiyi yaşamışsınız ve bitmiş sonuçta kendizi yalnızlığa itersenizki eğilimlisiniz karşınıza ilk çıkan kişye bağlanıp onun şehveti altın girip kötü şeyler yapabilirsiniz ama canlı ve içten bir kişiliğe sahipsiniz bırakın takmayın bu kişiyi kafanıza, yeni ilşkiler sizi bekliyor güzel bir çevreye sahipsiniz ve yeni ilişkilere adım atacaksınız sonunda doğruyu bulup başarıyı elde edeceksiniz.
Öncelikle teşekkür ederim. Yalnız ben fala bakarken kartları kendi niywtime değil onun niyetine çekmiştim. Yani onun ne düşündüğü, ne yaptığı gibi. Yani falı ona açtım kendime değil. Yine de teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...