Şeytan ile anlaşma yapmak...

striker

Kayıtlı Üye
konuya neden islami açıdan yorumlar yapılıyor, konuyu açan kişi, belkide başka bir dine mensup, veya başka başka düşüncelere sahip birisidir.
bu yorumlarla saygısızlık etmiş olmuyormuyuz.

ikbal1505

Guest
Sayın üyemiz,
Bu sitenin kural ve işleyişinden haberiniz olmadığı anlaşılıyor. Burada sadece konu başlığı altındaki konu hakkında yorum yapılır, eğer bu konu hakkında bildiğiniz birşey var ise yazarsınız ya da sormak istediğiniz bir soru varsa sorarsınız konu ile bilgisi olan varsa da cevaplar bu sorunuzu görünce.
Farklı konular, o konuya ait olmayan başlıklar altında konuşulmaz, hepsi yerli yerinde yazılmalıdır düzen adına.
Yorumlar da sadece konuya yapılmalıdır, kişilere ve görüşlerine değil.
Sitemizde kimsenin dini, inanışı uygulama şekli konuşulmaz. Herkesin inancı kendinedir. Saygı çerçevesinde herkesin inancına saygı gösteririz, hakaret veya küçümseyici bir imada bile bulunmayız. Bizimkinden farklı diye onları yargılamaz, kendimizinkine çevirmeye kalkmaz, en doğrusunun kendimizinki olduğunu söylemez, ya da kendi inancımıza göre o konunun günah ya da sevap olduğunu söylemeyiz, birisinin inanışına göre günah olan başkası için sevap olabilir, bu konuda kendi fikirlerimizi belirtmeyiz.
Hiç kimsenin kendi dinini yayma, tanıtma, kutsal kitabından alıntı yaparak cevap verme, günahlarını öğretme gibi tutumlarına izin vermeyiz, tıpkı bu konularda hakaret veya küçümseyici, aşağılayıcı, yargılayıcı davranışlarına izin vermediğimiz gibi. Bazıları bunu çok karıştırıyor, zannediyorlar ki her inanca saygımız var demek, bir dinin bilgilerini burda paylaşabiliriz, kutsal kitaplardan alıntı yapabilir ve dinimizin kurallarına göre uygun olup olmadığını söyleyebiliriz demektir. Buna izin vermediğimiz ya da hoşgörü ile bakmadığımız zaman da şaşırmaktadırlar. Oysa bilmeleri gereken buradaki dine hoşgörü sadece o dine hakaret edilmemesini sağlamaktır, yaymak, tanıtmak veya kurallarını söylemek ya da konunun o dine göre caiz olup olmadığını söylemek değildir.
Burası bir din sitesi değil, her inançtan üye var, müslüman, hristiyan, musevi, budist, satanist, wican, pagan, ateist vs gibi. Dolayısı ile herkesin inancı farklı ve kendine has olduğu gibi bu site dini soruların sorulduğu veya cevaplandığı dini bilgi edinme veya alo fetva hattı da değildir. Bu ayırıma varılmalıdır. İsteyen üyelerimiz kendi dinlerine ait sitelerde istedikleri kouları öğrenebilirler, bizde öğretilen konu farklıdır.
Din ile herhangi bir ilgimiz bulunmamaktadır. Paylaşımlarınızda buna dikkat edin. Üye olduğunuz zaman size gelen onay mailine dikkat ederseniz nasıl bir site olduğumuz açıkça görülmektedir. Semavi din mensuplarına göre büyü günahtır, burası da bir büyü okuludur, yani konu bazı dinlerin hoşgörü ile bakmadığı, bazılarının yasakladığı bir konudur. Nerede olduğunuzu unutmayıp ona göre davranmanızı bekliyoruz. Sitemize abes gelen yorumlarda bulunmayınız bir daha. Bu size ve sitemizin konseptini henüz anlayamamış olan tüm üyelerimize uyarımızdır.
Anlamadan veya yanlışlıkla üye olan üyelerimiz zaman zaman bulunmakta ve istedikleri zaman da kendilerine uymaz ise ayrılmaktadırlar. Bunu bize bildirdiklerinde silme işlemlerini yapmaktayız. Devam edenler ise kurallarımıza uyarak kalmaktadırlar.
Kalliteli ve iyi paylaşımlar dileriz.
Gizlimabet Yönetimi

Sayın anaksunamun, yukarıdaki kurallara göre yorum yapmanız gerekmektedir. Sevgi ve ışıkla.

hsncn154

Kayıtlı Üye
"Ruhunu Şeytana Satmak" terimi bu antlaşmadır. Bu çok basit fakat ebedi bir antlaşmadır.Şeytan büyücünün hizmetine girer ve her istediğini sorgusuz yerine getirir.Bunun bedeli olarak büyücünün Ruhu, beden hayatı bitince Şeytanın mevkiisine girer ve onun hizmetine geçer.Bu antlaşmadan çıkış yoktur. Eğer büyücü, bedeni hayatı sırasında bu antlaşmadan vazgeçerse, şeytan bedeni hayatının sona ermesini beklemek zorunda değildir ve Ruh`u istediği gibi yönlendirebilir.......

Şeytanla antlaşma

Korkunun Yemini

Gökyüzünün üstündeki yüce yükseklik

Sizin sevgiliniz olmaya yemin ederim

Dünyanın dibindeki cehennem cukuru, son derece sadık olacağıma yemin ederim

Ateşin sürekli değişen güzelliği adına

Denizlerin gücü ve dehşet mucizesi adına

Vaztizlikte bulduğum

Beni bütün güzelliklerden vazgeçirdi

Kanımla "SATAN" a birlik oluyorum

Bütün yalanlar ve kirler ellerimden silinerek

Size, hayvana ve kontrolünüze

Rehin bırakıyorum, vücudumu, aklımı, ve ruhumu.

________________________________________________________________________________

Demonolojinin en ilginç ama rahatsız eden yüzü, insanların şeytanla anlaşma yapmalarıdır. Faust miti bunların en bilinmişidir : Birisinin ruhu karşılığında Şeytan ona zenginlik ya da belli bir süre için güç ihsan eder. Hikayenin bir çok versiyonunda Faust şeytanı kandırır ve ödemeden kaçar. Orijinal hikayede ise şeytan kontratın sonunda Faust'u önce sakatlar sonra da öldürür. Faust'un beyni duvara yapışmış, gözleri ve dişleri yerde cesedi ise dışarda bir gübrelikte bulunur.

çoğu batıl inanca göre cadılar doğa üstü güçlerini şeytanla yaptıkları bir anlaşma sayesinde kazanmışlardır. Mahkemelerde somut deliller arayan savcılar, şeytanla yapılan yasal anlaşmaları araştırmaya 15.yüzyılda başlamışlardır.

Şeytanla anlaşma yapmanın bir çok yolu vardır.

işte ruhunuızu şeytana satmanın bir yolu şöyle:

El değmemiş bir parça parşömen al.

Kendi kanınla şöyle yaz: "YüCE iBLiSE yemin ederim ki, bana tüm verdiklerinin karşılığını yedi yıl içerisinde ödeyeceğim. Şahitliğinde, yemin ediyorum ve imzamı atıyorum."

Kanınla imzala.

Sonra büyülü bir daire içerisinde belgeyi elinde tutarak aşağıdaki duayı ezbere oku:

LUCIFER, imparator, Tüm isyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YüCE EFENDiYi çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum.

BEELZEBUB, Prens, Sana da dua ediyorum, teşebbüsümde beni koru.

ASTAROTH, Kont, bana merhametli davran ve YüCE iBLiSiN bana bu gece insan formunda kötü bir koku olmaksızın gözükmesine izin ver, anlaşmamı yapmama izin ver ve ihtiyacım olan hazineye kavuşayım.

YüCE iBLiS, huzurunda yalvarıyorum, ikamet ettiğin yeri bırak, dünyanın neresindeysen gelip benimle konuş, gelmezsen seni Solomon'un Yüce Anahtarı'nın kudretli sözleriyle zorlayacağım, benim anlaşmamı kabul et.

Hemen gel yoksa sana anahtarın kudretli sözleriyle işkence edeceğim!:AGLON, TETRAGRAMMATON, VAYCHEON, STIMULAMATHON, EROHARES, RETRASAMATHON, CLYORAN, ICION, ESITION, EXISTIEN, ERYONA, ONERA, ERASYN, MOYN, MEFFIAS, SOTER, EMMANUEL, SABAOTH, ADONAI. Seni çağırıyorum. AMEN.

iblis geldiği zaman anlaşmayı ona fırlat ve sakın sihirli çemberin içinden ne olursa olsun çıkma.

ünlü Anlaşmalar

ilk şeytanla anlaşma olayı 538de pozisyonu korumak için Theophile'in ruhunu satmasıyla oldu. Efsaneye göre Bakire Meryem anlaşmayı bozması için ona yardım etmiş.

Urban Grandier tarafından imzalanan birkaç anlaşma da yargılanması sırasında kanıt olarak gösterilmiştir. Cornelius Agrippa ve Paracelse, the Papa Leon Le Grand, Honorius ve Sylvestre III, Krallar Marcomir and Henri III.
Şeytanla Yapılan Anlaşmayı Bozmak

St Alphonso Maria de Ligouri'ye göre (1696-1787) şeytanla yapılan bir anlaşmayı kanla imzalanmış olsa bile bozmak mümkündür. Aşağıdaki işlemler yapılmalıdır:

* Bir daha şeytanla anlaşma yapmamaya tövbe et.
* Karanlık sanatlarla ilgili tüm yazıları,tılsımları v.s yok et.
* Yazılı kontrato yak ya da vazgeçtiğini ve pişman olduğunu beyan et.
* Yapabildiğin kadar verilen zararı geri öde.

focus

Kayıtlı Üye
merakımı bagışlayın lütfen ruh kime ait acaba yada ruh iyiye yönelmek yerine niye kötüye yönelir, şeytanı yaratan Allah ruhu bunları yapalım diye mi bize emanet etmiştir?

koskoca Arşı yaratıp bir denge ve düzen koyan rab onu oyuncak eden nefsin sahibine neyi göstermiştir.

Ben hiçbir şeyin bu kadar basite alınıp boşa çıkarılmasının ve haddi zorlamnın insana fayda getirecegine kanaat etmiyorum.

Genede yolu seçmek insana bırakılmış ne güzel değil mi? uyarıda kitapta peygamberde gelmiş daha neyi görmeyi ister insan anlamıyorum.

saglıcakla.

semih_tigin

Kayıtlı Üye
merakımı bagışlayın lütfen ruh kime ait acaba yada ruh iyiye yönelmek yerine niye kötüye yönelir, şeytanı yaratan Allah ruhu bunları yapalım diye mi bize emanet etmiştir?

koskoca Arşı yaratıp bir denge ve düzen koyan rab onu oyuncak eden nefsin sahibine neyi göstermiştir.

Ben hiçbir şeyin bu kadar basite alınıp boşa çıkarılmasının ve haddi zorlamnın insana fayda getirecegine kanaat etmiyorum.

Genede yolu seçmek insana bırakılmış ne güzel değil mi? uyarıda kitapta peygamberde gelmiş daha neyi görmeyi ister insan anlamıyorum.

saglıcakla.

bitmediniz arkadaş, şu forumda aklı çok olupta dağıtan adamlar bir türlü bitmedi tükenmedi ,ne okusam altında böyle bir yorum var. her insanın inancı kendisi içindir tanrı ve ahiret gerçekse bile her insan bireysel hesap verecek.

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Merhaba gayet guzel bir paylasim olmus ama aklima takilan bir konu var okudugum ve anladigim kadariyla yukarida iki yontem verilmis ikinci yontem gayet acik ama ilk yontemde sadece sozler yaziyor yani sadece o sozleri okuyunca mi gerceklesiyor bu olay cunku bu kadar kolay olacagina ihtimal vermiyorum aciklamanizi bekliyorum tesekkurler :)

hsncn154

Kayıtlı Üye
Bu sadece bilgilendirici bir paylaşım ritüelin hepsini burada paylaşamam

Cileklibisey

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayinda siz boyle yarim paylasinca bende merak edip arama motoruna yazdim ve normal siteleri bile gectim ergenlik caginin dozunda olan emo sitelerinde bile paylasilmis tek yapilmasi gerekende yatsi namazi vaktinden sonra karanlik bir yerde bu sozleri soylemekmis kimse kimseyi cocuk yerine koymasin bu rituelin gercek olmadigi belli insanlarin vakti oldurmeyin. (ikinci yonteme lafim yok bu arada, yanlis anlasilmaya sebebiyet vermiyeyim)

Katarina

Kayıtlı Üye
Öncelerden bir paylaşım geldi aklıma yine bu tarz bir paylaşımdı.''Salıverdim kanımı''diye başlıyordu.Çok üzgünüm ama gerçekten gülünç.Yapılan bu antlaşmaların hiç biri ayni ritüele sahip olamaz.Olsa da bunu yapanlar emin olun bunları paylaşmaz.

O yüzden artık 1.Şeytan antlaşmalarından;2.Vampirlikten lütfen vazgeçelim.

Bunlar sizin sandığınız gibi 2 mısra okumakla;kanla yazı yazmakla inanın olmuyor.

hsncn154

Kayıtlı Üye
Tabi ki söyledikleriniz doğrudur ve buradaki herkes bilmetedik ki şeytanla anlaşma mümkünatın çok dışarısındadır çok zor teknikler ve uzun uğraşlar sonunda şeytanı görmeniz bile şüphelidir ki anlaşma yapmak gibi bişey olması çok zordur benim paylaşımda ki amacım böyle anlaşmaların dünya üzerinde olduğunu göstermekti yanlış anlaşılmış bu gerçek değil bilgilendirici bir paylaşımdır.

striker

Kayıtlı Üye
bu kadar teferruata ve emeğe ne hacet , dışarı çıkın etrafınıza bakın , her taraf şeytan dolu,
karşılıklı anlaşın :)
ne gereği var uğraşmaya değil mi :)

codzombi

Kayıtlı Üye
Şeytan la antlaşma böyle olmaz. Şeytanla anlaşma olabilmesi için, şeytanın yardımcıları önünde antlaşma olur . Bu da sol el yoluyla demon çağırıp öyle antlaşma yaparsın. Şu da var, şeytana ruhunu sattın karşılığında da senin isteyeceğin bir şey olur o da belirtilir ve karşılıklı anlaşılır. Daha sonra şeytanın hakimiyeti senin üzerinde olur . Ve onun her dediğini yapmak durumundasınız, eğer ki kızdırırsanız yapmazsanız çok ciddi zarar verirler , ruh satıldı mı bir daha geri alınamaz.
Bunu iyi düşünün. Öbür yaşamda lejyonları olarak devam edersiniz. Sizi kontrol ederek isteklerinizi gerçekleştirmeye yardımcı olur. Zaman zaman size gözükerek, işitsel yoluyla da emirler verir. Yapmanızı ister. Kimlerle dans edeceğinizi iyi düşünün..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Bu tarz filmlerde kullanılan semboller, ritüeller veya diğer majikal unsurlar tamamen izleyici kitlesini etkilemek ve ilgi çekerek reyting artırma amaçlı yapılmaktadır. Supernatural dizisindeki bazı sembollerin gerçekliği olsa bile çoğu bilgi geçersizdir.

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar ben düşünüyorum yapsammı yapmasammı şimdi yapcam inş. bişi olmaz herşey tamam kanımla yazdım falan şimdi duayı okucam eğer olursa bişey bana arkamdan fatiha okuyun ciddiyim şaka deqill

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
deadly enes öldünmü ordamısın adam galiba dayanamadı

kadirrrr

Kayıtlı Üye
1.Çemberi çizerken bi dua gibi bir şey okuyacakmıyız yoksa direk bir çember mi çizeceğiz ?
2.Öldükten sonra ruhumuz şeytanın emrinde mi olacak ? Yani şeytana hizmet mi edecek yoksa diğer insanlar gibi ceza mı çekeceğiz ?
3.İblise ne kadar güvenebiliriz ki ? Yani isteğimizi yerine getirmeme olasılığı var mı ?