Şeytan ile anlaşma yapmak...

acarmert

Kayıtlı Üye
şeytanla anlaşma yapabilirsin ama o anlaşmayı bozamassın bikere

BattleFury

Kayıtlı Üye
Bu yazinizi pes pese bir kac defa okumanizi tavsiye ederim..
Zira bana öyle geliyorki Sizin kafaniz bayagi bir karismis ...

Gercekten zavalli bir mahlukatin Ilah! Alemlerin sahibini hatta Subhan olani..
(...Bu liste böyle sonsuza kadar uzar.) Öldürebilecegini yada yeltenebileceginemi inaniyorsunuz..
Eger cevabiniz evet ise Sizin Ilah kavrami altinda anladiginiz seyin Ilah'ligindan süphe ederim...

Bir tane İlah vardır ona karşı her türlü uygulama vasıtasıyla onun yardımından yararlanabilirsiniz.. Onun bir yenilmezligi vardır, içinde en ufak bir zararlı faaliyet yoktur. (olsaydı yasıyor olamazdınız) En sevdigi varlık turu insandır adam kayırmaktadır bakı ndikakt ederseniz cinler-meleklerden sonra yarattıgı ve onlardan one koydugu varlıklar oluruz. Sevgisinin farkında olsaydınız "cehenneme gitmek" gibi bir şey için kendinizi yormazdınız sakın bana "yanlış biliyorsun" demeyin cunku ben bunun dogrulugunu hayatımda bir kez tecrube ettim ve ikinci edişimde kesin bir şekilde ölmüş olacagım bu sefer kurtulma şansımda olmayacak. Bu az once bahsettigim sey aynı zamanda nefes almamı sağlayan ve düşünebilmemide saglayan sey olur. :cowboy: Çok şey biliyorum demiyorum bakın dikkatli okuyun ben bazı şeyler biliyorum diyorum ve geliştirmeyede devam ediyorum. Ancak gerçektende Yehweh'i yenebilmek gibi bir secenek yok, ancak Tanrının ayrdımı ile Allah kelimesinin ne oldugunu anlar ve aslında sadece bir kaynaga farklı yollardan gittiğinizinde farkına varırsınız tabi bilinçliyseniz. (Tanrının 3 dildeki isminide kullanabildim boylelikle. aradaki tek fark = dil )

desire

Kayıtlı Üye
Bence bu tarz siteler ve böyle konular açılıp konuşulmalı, anlatılmalıdır. Örnek vermek gerekirse;
Geceyarısı Ekspresi filmini seyretmeyeniniz varsa bile adını duymuşsunuzdur. O film direk Türk insanını ve Türkiye yi olmadığı şekilde göstermek için yapılmış popilist bir filmdir. Ve gösterime girdiği zaman Türkiye de yayınlanması, dağıtılması, izlenmesi yasaktı. Sebep? çok basit. Filmi izledikten sonra filmin içindeki karakterlerin Türk değil Yunan olduğunu, aslında o kadar zalim bir insan topluluğu olmadığımızı, Türklerin bıyık bırakma şekillerinin bile öyle olmadığını avrupalıya somut olarak söylediğimizde onlarda da ışık yanabilirdi de ondan. Tıpkı siyonistlerin Türkler hakkında BARBAR yakıştırması yapıp bunu yaymaları ve sonradan Rothshiller ın bunu itiraf etmesi gibi. Demekki neymiş, böyle sitelerde bu tarz konuları konuşmaktan çekinmeyip bilgiyi paylaşmalıyız. Bilmeliyiz ki iblise ruhumuzu istemeden de olsa satma ritüeline çekildiğimizde farkedebilelim. Kısacası böyle siteler illa okuduğunuzu uygulayın diye değil, bunu yaparsan başına bu gelir mantığıyla yaklaşılması gereken bilgi yayınevleridir. BİLGİ GÜÇTÜR. Saygılar.

musashi

Banlı Kullanıcı
şeytanla anlaşma yapak ozaman zenginlikleri alalım sonra kandırdım seni vazgeçtim hadi kaybol suratsız desek birde aşağılasak mort etsek ikilede ense traşını görelim gibisinden nasıl olur :)

Chery

Kayıtlı Üye
şeytanla anlaşma yapak ozaman zenginlikleri alalım sonra kandırdım seni vazgeçtim hadi kaybol suratsız desek birde aşağılasak mort etsek ikilede ense traşını görelim gibisinden nasıl olur :)

muhtemelen aklınızı kaçırmanıza yardımcı olur.

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Sevgili La edri,
Sorunuzun cevabını p.m ile anlatıyım;
konu tamamen amacından çıkımaması için.

Şeytanla anlaşma konusuna dönersek;
Vaftiz törenine benzeyen, ileri seviye bir rahibin ve yardımcılarının
yönettiği şeklinin etkili olduğunu biliyorum.

Tek başına bir anlaşma yapılacaksa;
Törenin temel kurallarını bilmeli, ritüelin adımlarını doğru şekilde yerine getirmeli.
Hata yapılır veya korkudan yarıda kesilirse başa gelicek belaların haddi hesabı yoktur.

Anlaşma yapacaklara tavsiyeler;
1. Satanic Bible ı okuyun (mabet arşivinden indirebilirsiniz).
2. Bunun bir heves olmadığını bilip, daha da çok araştırın.
3. Kayıplarınız kazançlarınız neler olabilir etraflıca düşünün.
4. Ruhunuzu sattıktan sonra bundan geri dönüş olmadığı fikrine alışın.
5. Herşeyi göze alıcak kadar cesursanız anlaşma fikrini düşünün.

DreamDuality ben de merak ediyorum aslında şuanki durumunuzdan memnun musunuz ve yaşamınıza ne gibi artılar kattı, bir de şunu merak ediyorum hani siz dediniz ya meditasyon tarzı şeylerle ilgilenmiyordum diye, ben çeşitli kozmik enerjilerle ilgileniyorum ve kendimde uygulamaya çalışıyorum, benim de başıma sizin başınıza gelen şeyler gelebilir mi acaba özelden bütün bu sorularımı aydınlatırsanız memnun olurum.

crazywitch

Kayıtlı Üye
Eskiden beyaz bez ustune yapılırmış, yapmak isteyen beyaz bezle de deneyebilir.

neden

Kayıtlı Üye
peki bunu yapmanın başka yolu yok mu ??

DreamDuality

Kayıtlı Üye
DreamDuality ben de merak ediyorum aslında şuanki durumunuzdan memnun musunuz ve yaşamınıza ne gibi artılar kattı, bir de şunu merak ediyorum hani siz dediniz ya meditasyon tarzı şeylerle ilgilenmiyordum diye, ben çeşitli kozmik enerjilerle ilgileniyorum ve kendimde uygulamaya çalışıyorum, benim de başıma sizin başınıza gelen şeyler gelebilir mi acaba özelden bütün bu sorularımı aydınlatırsanız memnun olurum.

Özür dilerim; şimdi gördüm mesajınızı.
Anlaşma bana birşey katmaktan çok; beni tamamen değiştirdi.
Burda birkaç kelimeyle anlatılamıcak bir süreç.

Sizin başınıza birşey gelir mi diye sormuşsunuz.
Bunu ben bilemem. Hayatta heran herşey olabilir.

Marissa

Kayıtlı Üye
Şeytanla anlaşma konusunu bir zamanlar baya araştırmıştım. Yapılan anlaşma sonrasında pişman olup geri dönmek istediğinizde bunun imkansız olduğu ve bu durumda şeytanın o kişinin ölümünü beklemeden dünyada ruhuna sahip olduğu belirtiliyordu. yani bunun tövbesi yokmuş.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Fikir vermek adına fikir verebilirim bozmanız için.
Ama uygulamada işe yarayıp yaramaması size kalmış.

1. Tarihte Lusiferle yapılan bir anlaşmayı Meryem Ana
bozduğu söylenir. O yüzden bir Meryem Ana ya ihtiyaç var.

2. Bir yükselmiş üstat lazım. Bu açıdan mesih en güzel
seçeneklerden biri.

3. Bu işte size yardımcı olabilecek bir majisyen.

4. Bu majisyene destek amaçlı saf iyilik barındıran
bir insan. (kötülüğü def etmk için yardımcı).

Bu şartları bir araya bir şekilde getirebilirseniz,
zaten bu imkansız kadar olmasa da zor olacak.
Belki işe yarayabilir.

En azından denemenizde faydası olur diye yazdım.

tyrone526

Kayıtlı Üye
Ben şeytanla anlaşma yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum bir türlü cesaret etsem bile nerden bulucam o kadar malzeme :=)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben bu yoruma katılıyorum..neden insanlar böyle birşey ister ki..o varlıktan üstün iken neden O'na hizmet etmek ister ki..Allah O'nu bir hikmetle yaratmış..amacı bizi iyilikten uzaklaştırmak..ve yolda eline imkanlar verilmiş...yani şeytanın imkanları tahmin ettiğimizden büyük olabilir..bu mümkün evet..yani O'na verilen bu geçici ve aldatıcı güç sanıyorum bazı insanları etkileyebiliyor..oysa hepsi hepsi geçici ve kandırıcı..Allah hepimizi kötü olan herşeyden korusun..ve böyle konuların konuşulmasına gelince bileceksin ama yapmayacaksın:).Tamam İslam'da büyü yasak yada bu tarz konular..ama bu konular varsa bilinecek..bileceğiz ki korunalım ve koruyalım..yada bu tarz şeylerle illaki ilgilenen birileri olmalı..yani bu yapılmalı demiyorum..bilinmeli inanılmasa da..

Neden bir insan şeytanla anlaşma ister ki?

Cevap; para hırsı, yüksek ego, şan- şöhret hırsı.
büyük kırgınlıklar; intikam duygusu, can yakma isteği.

Veya başka başka türlü türlü nedenler.
Aslında herkesin şeytanla anlaşma yapmak için bir nedeni vardır.

Dilekleri kabul eden bir noel baba gibi düşünün.
Ne isterdiniz? O fırsatı bulunca herkes birşeyler istemez mi?

DreamDuality Rica Etsem burdan yada p.m yolu ile banada anlata bilirmisiniz merak ettim de.

Aylar sonra cevap yazdığım için özür dilerim.
Şimdi konu üste taşınınce mesajınızı gördüm.

Ona ne anlattığımı hatırlamıyorum.Epeyce zaman olmuş.
Ama işe yarar birşey anlattığımı hiç sanmıyorum :D
O yüzden birşey kaçırmadınız.

amadeusxx

Kayıtlı Üye
Olaya farklı bir açıdan baktığımızda her nekadar iblis, O'na isyan eden olsa da yine de onun yarattığı meleklerden birisi değil mi?
Dolayısı ile iblisle anlaşma yapılsa bile Tanrı'nın izni ve O'nun iblise verdiği güçle olmayacak mı her ne olacaksa?
Ayrıca iblis Allah' a karşı gelip meydan okuduğunda, Allah ona sen süre verilenlerdensin demişti..(Kur-an' da yazıyor.) ben sadece mantık yürütüyorum... yani benim anladığım yine de her ne olacaksa Allah'tan olacak... Onun iradesi çerçevesi içerisinde olacak. biliyoruz ki bir külli irade var bir de cüzi irade var. Dolayısı ile külli irade sahibi O'dur. ve O'nun izin vermediği hiç birşey olmaz.

fthbl

Kayıtlı Üye
Olaya farklı bir açıdan baktığımızda her nekadar iblis, O'na isyan eden olsa da yine de onun yarattığı meleklerden birisi değil mi?
Dolayısı ile iblisle anlaşma yapılsa bile Tanrı'nın izni ve O'nun iblise verdiği güçle olmayacak mı her ne olacaksa?
Ayrıca iblis Allah' a karşı gelip meydan okuduğunda, Allah ona sen süre verilenlerdensin demişti..(Kur-an' da yazıyor.) ben sadece mantık yürütüyorum... yani benim anladığım yine de her ne olacaksa Allah'tan olacak... Onun iradesi çerçevesi içerisinde olacak. biliyoruz ki bir külli irade var bir de cüzi irade var. Dolayısı ile külli irade sahibi O'dur. ve O'nun izin vermediği hiç birşey olmaz.
Şeytan yaratılış olarak cinlerdendir evet hakikat noktasında fonksiyon olarak şeytanla melek aynıdır.Biri insanın imtihanına pozitif yönden katkıda bulunur diğeri negatif yönden.Nasılki Azrail a.s demiş "ya rabbi senin kulların bana küsecek canlarını aldığım için".Allah da buyurmuş:Sen üzülme ben hastalıkları musibetleri araya koyacağım.Nasıl ki hastalık ve musibetler Azrail a.s için perdedir aynı şekilde Azrail a.s da Allah ın kudreti için perdedir,
ta ki ölümün hakikatını ve güzelliğini anlamayan insanların şikayetleri Allah a gelmesin o aradaki perdelere gitsin.Mesela Allah hayvanların canını direk kendi alır Azrail i araya sokmadan.Aynen bunun gibi şeytanın yaratılışında da çok hikmetler var.

Ama sen kul makamındasın ve bu makamda bu bilinçte,bu iman seviyesinde olaya bu pencereden bakmakla yükümlüsün.Allah "şeytan apaçık düşmanınızdır "diyor ve sen onu dost edinemezsin eğer Allah a inanıyorsan.O zaman madem şeytanın Allah yaratmış,şeytandan gelen Allah tan geliyor
diye aynen kabul edersen şeytanın dediğine uyarsan o zaman cehennemi de Allah yarattı cehennem sana ne yapacaksa o da Allah tan ona da itiraz etmemen lazım.Allah tan geleni işine gelince kabul etmek işine gelmeyince kabul etmemek olmaz.

Senin Hz.Ali gibi "Gayb perdesi açılsa yakinim artmaz" veya "Görmediğim Allah a ibadet etmem" diyecek seviyede imanın olur o zaman belki hakkın olur
böyle düşünmeye.Zaten o seviyede sadece şeytanın dil herşeyin hakikatı açılmış olur sana.

demonic

Kayıtlı Üye
Melekdir,cindir bu inanca göre değişir ancak şu olaya bir açıklık getirelim;"şeytan düşmüş bir melek ise anlaşma günahsız"diye bir tabir olamaz...
Bunu şöyle izah edeyim;melek bir tas sirke,şeytan ise bir tas şarap...tanrı sadece üzümü yaratır,onu sirke yada şarap olarak kullanmak senin elinde...