Güzel görünmek için balla uygulama

duriod

Kayıtlı Üye
Bal
Arının oğul denen yavrularının ilk yaptığı bal, kovandan çıkmadan üç yemek kaşığı kadar alınıp bir kaba konur. Güzel görünmek isteyenin adı yedi kez söylenip bal üflenir. Sonra bir rekat namaz kılınır. Belirli sözler söylendikten sonra sağa sola üflenir, göğe karşı Hıfzeyle ya Hu söylenir. Ya Hu derken u harfinin yedi kez söylenmesi gerekir. Bu iş bittikten sonra bir kaşık tuzsuz tereyağı küçük bir yumak yapılarak büyü yapılan kimsenin yanaklarına dudaklarına sürülerek bal akıtılır iyice karıştırılır. Karışımın bulunduğu tasın üstü örtülür. Üç beklenir, dördüncü günden itibaren her sabah ezanından önce, yaptıran kişi o baldan biraz yer. Yerken de "Allahumme rabbike" der. Yedi sabah bu işlemi tekrarlar. Bal bittikten sonra yedi gün ortalıkta pek görünmez daha sonra istediği gibi rahatça dolaşabilir, ve kendisine bakanların gözüne çok güzel görünürmüş.
(İNTERNETTEN ALINTI)

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
"Belirli sözler söylendikten sonra " derken ?

Mouse

Kayıtlı Üye
bence anlamlı işe yarıyabilir denemek lazım.... ama biraz daha açıkca anlatılırsa güzel olurdu teşekkürler paylaşım için... sayqılar...

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
paylaşımın için sağol , kişi daha içten,dikkatli gözükebilir burda anlatmak istediği budur.
kısacası güzel :)

AJA

Elit Üye
Buna benzer güIIe yapıIan bir büyü de var ben iIgiIenmem ama size faydaIı oIacaksa buyrun .
Gülle yapıIan güzeI görünme uyguIaması :

İyice açılmış gülün çiçeğinden yedi yaprak koparılıp, büyü yaptıracak olanın adı söylenerek yedi kez üflenir. Bu arada bir de elhamdulillahirrabbilalemin çekilir. Gül yaprakları daire şeklinde dizilip üç gün bırakılır. Her gece bir kez sübhane marifetihi deyip yapraklara üflenir. Üç gün bittikten sonra kurumaya yüz tutan bu çiçek yapraklarının üzerine bir is mürekkebi ya da sulandırılmış toprak boyası damlatılırken yine büyü yaptıranın adı söylenir. Elhamdülillah ya Allah denir. Yapraklar üst üste konup bastırılır, yedi kat muşambaya sarılıp, üzerlerine kırkbir kez Leyl (Leyl, Kur'anın 92. suresidir. Perdesini çeken gece adına, ışıldayan gün adına, erkeği dişiyi yaradan adına diye başlar.) suersi okunup üflenir, sonra bu muşamba da üç kat yeşil yamaya sarılıp dikilir. Üzerine yedi dikiş vurulur. Büyüyü yaptıran yıkanır, kokular sürünür, bu muskayı yatağının altına gizler. Bu muska yatağın altında bulunduğu sürece, büyüyü yaptıran başkalarının gözüne gül gibi güzel görünür.
AIıntıdır.

birhayalkur

Kayıtlı Üye
İş
Tumblr.
Büyü lanetli bir şey değil mi? Bunları uygulamak biraz saçma -bana göre.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyü lanetli bir şey değil mi? Bunları uygulamak biraz saçma -bana göre.

1.Forum kurallarına uyun .Burada sadece sizin dininizden insan yok ! İnanmıyorsanız yorum yazmayın bu konu hakkında forumda moderatörler tarafından yüzlerce kez yazı yazıldı !

2.Girdiğiniz konuya bakmadan girip sadece yorum yazmak için yorum yazmayın ! İnanmıyorsanız çıkın ya da ben inanmıyorum deyin saçma , gereksiz vb. gibi cümleler yasak .

3.Konu 2011'de açılmış şuan 2013'deyiz.