vampirler hakkında sorular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eleta

Kayıtlı Üye
Sırf şu vampir konuları için üye oldum denilebilir :)
Googlede hep aynı şeyler yazıyo ve ben farklı şeyler arıyorum en azından bilinmedik şeyler veya aklınızdaki vampiri merak ediyorum ?
Bir sürü foruma baktım ama vampirler hakkında nerdeyse hiç bişey yok yokluğuda kanıtlanmamış aklınızda varmı yokmu diye bi düşünce oluşabilir direk yok diyen arkadaşların neye göre yok dediklerinide merak ediyorum.

Y

yağmurr

Vampirler genelde nerelerde yaşarlar ?
onları nasıl fark edebiliriz ?
Çağırma yada kendine çekme gibi yöntemler varmıdır ?

face1

Banlı Kullanıcı
İyce abarttınız arkadaşlar.. vampirler nasıl olabilir? artık şirinler varmı, pokemon varmı diye başlık açıcaksınız nerdeyse?

madasin

Kayıtlı Üye
İnanmıyorum varlıklarına. Sn Yule güzelce açıklamışlar.

57faruk

Kayıtlı Üye
istediğiniz soruyu sorun inanın bana bu sizin için bulunmaz bir fırsat bilmek istediğiniz her şeyi söyleyeceğim.

Vampir olmak için ne yapmak lazım ?
Vampirlerin özellikleri nedir?
Vampirler kaç yıl yaşar?
Vampirlerin en önemli kuralı nedir?
Vampir olmak için anne karnında mı olmak lazım yoksa insan da vampir olabilir mi?

Teşekkürler :)

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben vampirim artık insan kanı içmiyoruz , vişne suyu daha kolay bulabiliyoruz :D
Vampirlik eski zamanlardan gelen bi konu ,ruh hastası insanlar akıl almaz cinayetler işliyorlar ve dönemin hükümdarı yada mahkemesi adama vampir tanısı koyuyor yakıyor kafasaını kesiyor yada kalbini söküyor bu şekilde zaman geçtikçe vampirlik konusu yayılıyor ve bazı insanlarda bunu kullanıp tiyatro , sinema , dizilere uyarlayıp para kazanıyorlar devran bu şekilde dönüyor . yani vampirlik denen şey piskopatlıktan ibaret diye ' düşünüyorum ' zaten sorulan soruların çoğu filmlerde gördüğümüz konulardan yola çıkılarak sorulmuş : uzun yıllar boyunca yaşarlar , ya direk vampir doğarsın yada seni bi vampir ısırır o şekilde dönüşürsün bunları hep filmlerde gördük yazılı bi belge yok benim bildiğim .

Gangster

Banlı Kullanıcı
vampirlere inanmamı sağla, elle tutulacak kanıtlar ? onları nasıl görebilirim nerelerde takılıyorlar ?

Reiko

Kayıtlı Üye
İş
Köle
Moor hiç bir soruya cevap vermemiş

kıvep

Banlı Kullanıcı
O 1 saat 10 dk içinde ne merak ediyorsak soracaktık ama geçti artık :)
Vampirler bizi ifşa edicek diye kaçırdılar heralde :D

Reiko

Kayıtlı Üye
İş
Köle
Konuyu 22.01.2011 20:32 de açmış.Siteye son giriş tarihi 22.01.2011 21:46.Bir insan böyle bir konu açıp neden sonra siteye bile girmez ?Gerçekten ilginç.
Cümleleri bana çok iddialı geldi.
Ciddi manada bir gizem yaratmak istedi herhalde ya da gerçek bir gizemin içerisindeyiz.

madasin

Kayıtlı Üye
Cümleleri bana çok iddialı geldi.
Ciddi manada bir gizem yaratmak istedi herhalde ya da gerçek bir gizemin içerisindeyiz.
Haklısınız. Ben de bir konuyu takibe aldım bu şekilde. Şahıs açıyor, bir daha dönüp bakmıyor.. Çok konu açmak gibi bir hobileri mi var acaba?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...