Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
53 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: vampirler hakkında sorular

Rep Puanı : 336
    Ettiği Teşekkür
    7
    47 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Kişisel bilgilerden bahsetmedim zaten. Örneklendirme bu durumda yanlış bana göre. Herkesin her konuda muhakkak tezi vardır. Bu demek değildir ki hepsi doğru olacak. Paylaşmak isteyen paylaşır, gizli kalsın diyemeyiz.

Rep Puanı : 224
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    33

Tabi ki güzel bir başlık olmuş.Ben konuyu saptırmak için yazmadım arkadaşım yanlış anlaşılmak istemem.Zamanla tabi konunun ilerleyişine göre arkadaşımız dediğin gibi konuyu kapatır veya kapatmaz onun bileceği birşey sevgilerle...Herkese güzel paylaşımlar diliyorum.

Kaderimin oyununa ayak uydurmuyorum !!!

Rep Puanı : 336
    Ettiği Teşekkür
    7
    47 mesaja 76 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    44

Alıntı RaV3N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi ki güzel bir başlık olmuş.Ben konuyu saptırmak için yazmadım arkadaşım yanlış anlaşılmak istemem.Zamanla tabi konunun ilerleyişine göre arkadaşımız dediğin gibi konuyu kapatır veya kapatmaz onun bileceği birşey sevgilerle...Herkese güzel paylaşımlar diliyorum.
    Rahatsız olacağınız bir durum yok Bakın konu böyle dağılıyor işte... Size de güzel paylaşımlar.

Yer
    Eskişehir
    Rep Puanı : 58
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Alıntı wblackw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    RaV3N bunu kastettiğini düşünmüyorum gerçi yalnış telafuz kullanmış olabilirsin özel bir konu vs kastettim demişsin özel bir konu olsa boyle bir başlık açmaz(?) ayrıca eğer gerçekten özel birşeyse bu konuda bilgi vermek istemiyorum diyerek konuyu kapatabilir konu sapsın istemiyorum aslına bakarsanız.

Ben Moor arkadaşımıza öncelikle hoşgeldiniz diyorum daha sonrada bir iki soru sormak istiyorum

Herhangi bir deneyim yaşadınız mı yaşadıysanız yüzeysel olarak bilgi verebilir misiniz.
    Bide bir kitapta vampirlerin dünyada rahat rahat dolanamadığı çünkü insanların arasında garip kokulu bir salgı saldıklarından dikkatleri üzerlerine çekmeleri neden oluyodu. boyle birşey var mı doğruluk payı ne kdr
    bende bu konuda fazlasıyla bilgi sahibiyim size cevabım kesinlikle hayır hatta şöyle ki duyuları en güçlü olan canlı bile bi vampirin kokusunu alamaz..

Rep Puanı : 75
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

bilgi için teşekkürler.Son birşey dalga geçmeyin lütfen bu sorumla=) Gerçekten sarımsağa karşı bir sorunları var mı

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Vampirler'in varlıgı gercekten varsa? Elflerde Vampirdir diyebilir miyiz? Elflerde var mıdır??

Yer
    Eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Alıntı wblackw Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bilgi için teşekkürler.Son birşey dalga geçmeyin lütfen bu sorumla=) Gerçekten sarımsağa karşı bir sorunları var mı
    hayır sarımsak onları etkilemez beni bile daha çok etkiler o derece
    dahasa haçta işe yaramaz kutsal suda bunlar orta çağdan kalan zırvalar ama kazı iş görür ama kesin çözüm kafalarının kesilmesi ve en garantisi yakılmasıdır..

Alıntı RadreS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vampirler'in varlıgı gercekten varsa? Elflerde Vampirdir diyebilir miyiz? Elflerde var mıdır??
    elfler varmıdır bilmem ama kesinlikle vampirlerle farklı şeyler..

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

vampirliğin geçmişte ortaya çıkan güneşe karşı hassasiyet, kuduz hastalığının yol açtığı gibi saldırganlık içgüdü ve vücudun bazı uzuvlarının (özellikle köpek dişleri gibi) fazlasıyla uzamasına neden olan bir hastalığın ciddi şekilde etkilediği insanların yanlış anlaşılması ve onların bu saldırganlıklarının köpek dişlerinden ötürü kan emici ya da yok edici gibi düşünülmesi sonucu oluşturulan hikayelerdeki mitolojik yaratıklar olduğunu ve gerçekte bu tür bir şeyin olmadığını okumuştum bir kaç kaynaktan hatta o kaynakları bulursam buraya eklerim.. dolayısıyla sorum şu ki bu tür bir varlığın olduğunu kanıtlayacak herhangi bir belge var mı elinizde?

Rep Puanı : 224
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    33

evet birçok kaynakta bunlar yazar.Fakat hastalığın vampir kökeniyle uzaktan yakından bir alakası bulunmamaktadır.Ben bu ayrımı yine vampirlerle ilgili bir konu başlığı altında açıklamıştım.Bulursam buraya da kopyalarım.Bu arada onlar da güneş ışığına çıkarlar fakat derileri daha sarı solgundur ve serttir. bunu şu şekilde düşünebiliriz.Bir hayvanın derisi nekadar sertse o şekilde sert sarı ve katı bir derileri vardır.Parmakları ince uzundur.Tırnak uçları beyaz ve kansızdır.Bunları herhangi bir kaynaktan bakarak yazmıyorum arkadaşlar internette de yazıyor mu bilmiyorum tamamen kişisel gözlemlerim ve diğer arkadaşlarımla olan bilgi alışverişimdir.

Kaderimin oyununa ayak uydurmuyorum !!!

Yer
    Eskişehir
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

güneşe çıkarlar ama çok çok fazla acı vericidir bu yüzden güneşe çıkmamak için ölmeyi bile tercih ederler. Zipaydi arkadaşım haklısın bu türden bi çok yazı belgesel araştırma bulabilirsin ama biraz dikkatli okursan izlersen hep tek bir yönden konuyu ele alırlar dahada düşünürsen sanki vampirler var ama onları halka yok gibi tanıtmalıyız gibi bi izlenim oluşur aklında örn:national geographic vampir yalan mı gerçek mi belgeseli vardır izlemediysen izlemeni tavsiye ederim..Vampirler hakkında olmadıklarını öne süren biçok yazı ve araştırma vardır ancak çok çok eski tarihi yapıtlarda yazıtlarda bile vampirlerin varlıgı hakkında betimlemeler vardır..

11. Marrok Üyemize teşekkür edenler:
    Aleister Crowley (29.03.2017)

Sayfa 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)