psişik vampirler hakkında sorumlarım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Herkese merhaba..
Size sormak istediğim konu psişik vampirler ile ilgili.

Yaptığım araştırmalarda genel olarak bulduğum bilgi psişik vampirler enerji sömürür ve enerji ile beslenir.Bunu anladım fakat ;

bu enerjiyi ne yaparlar ne işlerine yarar ?

özellikleri sadece enerji sömürmekmi ?

sömürdükleri enerjiyi psişik bir güçlerinde veya yaptıkları çalışmalardamı kullanırlar ? evetse ne gibi çalışmalar yaparlar ?

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkürler...
Saygılar...

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Bunu Çoğu Bilinçli Yapmazlar.
Mesela Bazı İnsanlar Yorgunken, Farketmeden Enerji Çekerler.
Genel olarak kötü amaçlı değildirler.
Kötü niyetli olanlarsa sizi ölüme götürebilicek güçte değildirler.
Yinede binde birde olsa çok güçlü majisyenlere yada psişiklere rastlanabilir...

RaV3N

Kayıtlı Üye
Enerjinizi sömürmelerini engellemek için kendinize bir koruma kalkanı yapabilirsiniz.Kötü enerjisini hissettiğiniz kişilerle göz temasından kaçının çünkü bu enerjiyi emmek için kullanılan en iyi kaynaklardan biridir.Enerjiyi psişik güçlerinde kullanırlar.Çalışmalara gelince enerjiyle alakalı demiyelimde daha farklı bir ayinleri vardır.Her ayın belli bir günü ve saatleri arasında yapılır.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Enerjinizi sömürmelerini engellemek için kendinize bir koruma kalkanı yapabilirsiniz.Kötü enerjisini hissettiğiniz kişilerle göz temasından kaçının çünkü bu enerjiyi emmek için kullanılan en iyi kaynaklardan biridir.Enerjiyi psişik güçlerinde kullanırlar.Çalışmalara gelince enerjiyle alakalı demiyelimde daha farklı bir ayinleri vardır.Her ayın belli bir günü ve saatleri arasında yapılır.
hımm...
peki bu psişik güçler belli başlı psişik güçlermi (telepati,telekinezi,bir insanı yönlendirme gibi mi) yoksa herkesin kendine özel bir psişik gücümü var ? (yer çekimini kanunu alt etme gibi)
bu ayinlerdeki amaç nedir yani ne için yaparlar ?

bilgin varsa,paylaşırsan sevinirim :)

RaV3N

Kayıtlı Üye
psişik olarak bizden daha güçlülüler aynı bizim gibi onlarında kendine has özellikleri var.ÖRN: Sana seslendiğinde sen hissedersin birden en olmadık zamanda aklına gelir ve onu ararsın.(denenmiştir) Seslenmeyi bizim düşüncelerimize girerek değilde daha farklı bir metodla yapıyorlar.Ayinler de isim asla kullanılmaz.Hepsinin belli başlı kod isimleri vardır.Çoğu birbirinin gerçek ismini bilmez örn: raven ben bu şekilde tanınırım gibi... Ayinlerde mumlarla vs gibi değilde kendi aralarında vaaz verirler.Başları mutlaka vardır grupları 30 kişi geçmez maximum.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
psişik olarak bizden daha güçlülüler aynı bizim gibi onlarında kendine has özellikleri var.ÖRN: Sana seslendiğinde sen hissedersin birden en olmadık zamanda aklına gelir ve onu ararsın.(denenmiştir) Seslenmeyi bizim düşüncelerimize girerek değilde daha farklı bir metodla yapıyorlar.Ayinler de isim asla kullanılmaz.Hepsinin belli başlı kod isimleri vardır.Çoğu birbirinin gerçek ismini bilmez örn: raven ben bu şekilde tanınırım gibi... Ayinlerde mumlarla vs gibi değilde kendi aralarında vaaz verirler.Başları mutlaka vardır grupları 30 kişi geçmez maximum.
bilgileriniz için çok çok teşekkürler.Gerçekten hepsi neredeyse aradığım sorunun cevabıdır diyebilirim.Bu dal ile pek ilgilenmiyorum fakat dostuna yakın düşmanına daha yakın olacaksın demişler :)
peki son olarak aklıma takılan ışık kulesi korunma tekniği var bu gibi yöntemler onlardan korunmak için işe yararmı yeterlimidir sizce ? bence aşılabilir bir yöntem diye düşünüyorum.Çünkü bu yöntemleri hemen hemen herkes biliyor ve nasıl kırılacağıda bulunmuştur diye düşünüyorum.Bilmiyorum ne denli doğrudur düşüncem ?

RaV3N

Kayıtlı Üye
Arkadaşım korunmak için kendini en güvende hissettiğin yöntemi kullanabilirsin.Hangisinde kendini daha güvende ve güçlü hissediyrsan o korunma yöntemini kullanmanı tavsiye ederim.Mesela ben enerjiyle ilgili değilde telepatik iletişimde özllikle benim düşüncelerimi zihnimi yoran biri varsa ona karşı kendimi kapatıyorum.(çağırılmada olduğu gibi )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...