beni uyandıran şey ne...

zarifnaz

Kayıtlı Üye
merhabalar.site yöneticilerinden yardım rica ediyorum. benim sorunum saat 3 4 olduğu ozman uyandırılıyorum.ya kulağımda bana ismimle hitap eten biri yada herhangibir ses duyuyorum ve uyanıyorum. ama daha çok sabah namazına yakın uyandırılıyorum.bir kerersinde rüyamda olduğumu hissediyorum , ama uyanıklık halimde var odamın penceresini görüyorum ama kendimde değilim sadce inanılmaz parlak bir ışık hemen yatağımın baş ucunda ve çan sesleri ruhumun dışarda olduğunu hissediyorum ve onu nefes gibi içime çekeyorum la ilahe ilallah diyerek sıçrıyorum.ama rüya değildi içime giren ruhumdu sanki ve gözümü açtığım gibi ezan okunmaya başladı. yalnız kaldığımda daha sık bu tarz olaylar geliodu başıma.ama şimdilerde yine sıklaştı.
bir günde yine uyandım sağa sola döndüm yine ama bana seslenen bir selle uyandım adımı sööyüyodu biri saniyeler geçmeden ezan okundu busefer kalkmıcam dedim sıtımı döndüm ve arkamdan bir el dokundu bana sıçradım birisi dürtükledi resmen tabi krktum hemen abdest alıp namaz kıldım.
ve bugün yine uyandım uyumaya çalışırken tam dalacakken yatağımın baş ucunda biri öksürdü ve ben korkmama rahmen uyumaya çalıştım busfer dolaptaki kitap düşmesinmi saniyeler geçmeden yine sabah namazı okundu. bu bir tesadüfmüdür yoksa bişeyler varmı benmi kuruntu yapıyorum.ama namaz kılan biri değilim ve herseferinde bööle uyandırlmamda ısarala ilginç.
yardım edicekmisiniz bana:eek:fftopic: şimdiden çok teşekkürler. bide tabi eskiden uyumaya geçmeden önce suratıma küçük küçük yumruklar atılırdı.ve şimdide mutlaka geceleri uykuya dalmadan bir iki saniye kadar önce sanki vücuduma elektirk çarpar gibi yada içimden bişey geçiyo titriyorum mutlaka ama ayatel kürsi okuyup yattığımda asla olmuyo.

zarifnaz

Kayıtlı Üye
kimsenin bir fikrimi yokmu? küçük minik bir yardım istiyorum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
merhaba ne zamandır devam ediyor bu durum ve kaç yaşındasınız.

zarifnaz

Kayıtlı Üye
özellikle 2 senedir diyebilirim yaşım 29.

giantzeus

Kayıtlı Üye
zarifnaz rahatsız edildiğinde NAS suresini oku, etkili olmassa Ayet-el kürsi yi oku. eger tehlikeli bir varlıksa ( ki cin gibi ) seni rahatsız eden okumaya devam et, uzaklaşacaktır. eğer tehlikeli bir varlık değilse sabah namazlarını mecburen kılacaksın :)

zarifnaz

Kayıtlı Üye
evet teşekkür ederim bunları uyguluyorum zaten:)

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
yardım edicekmisiniz bana:eek:fftopic: şimdiden çok teşekkürler.
Durumun şuanda ne boyutta bilmiyorum gerçekten yardımcı olmak isterdim sana ama yinede ufak bir bilgi bile belki senin için bir ışık olabilir.

Öncelikle Nas gibi sureler bu durumlarda bazen etkisiz kalabiliyor.Size dua okumayın yararı yoktur demiyorum ama bazı varlıklar bu dualara surelere karşı tabiri cahisse bağışıklık kazanmış diyebiliriz.

Size denemekte zararı olmayan bir tafsiyede bulunmak istiyorum.Enerji ile koruma kalkanı denedinizmi hiç bilmiyorum ama forumda bununla ilgili güzel bir konu başlığı var.Işık Kulesi enerji kalkanı deniliyor buna.Umarım yararı olur.

Aura ve Aura Güçlendirme Tekniği (Işık Kulesi 1) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Site yöneticileride yardımcı olurlar en yakın sürede onlarada hak vermek lazım birçok iş ile ilgileniyorlar.

Geçmiş olsun...

zarifnaz

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim pess yorumun ve ilgin için.

çok şükürki inanılmaz rahatsız olduğum bir konu değil sadece birşeylerin varlığını hissediyorum ve tabi ara sıra korkup tüm duaları okuyorum. sadece bu varlığını hissetiğim şeyin acaba ne olabileceğini düşünüyorum. karin meleklerinin özellikle sabah ezanına yakın zamanlarda uyandırdıklarına dair bir konu başlığı vardı ordan okudum.acaba olabilirmi.?

laragökçe

Kayıtlı Üye
KARİN MELEK
Allah insanı yarattıktan sonra,her kulunun yanına bir karin melek
bir de karin cin bulunmasını uygun görmüştür.Bu durum,yaşamış veya
halen yaşayan tüm insanlar için aynıdır.Peygamberler dahil.
Hz.Muhammed (S.A.V)Allah tarafından her insana cin den bir karin ile
Melek ten bir karin tevkil kılınmıştır.Ya Rasulallah seninde var mı
dediklerinde "var" ancak Allah izin verdi benim cinim müslüman oldu.
Buyurmuşlardır.
Karin meleklerini;Arş Melekleri,Hizmet Melekleri ve insanların omuz
larında bulunan yazıcı meleklerle karıştırmamak gerekir.Karin Melek
lerinde istedikleri takdirde dünya daki maddesel aleme müdahale et
me güçleri vardır,ancak bunu fazlaca kullanmazlar.Doğal olarak da
insanların iyilik ve doğruluk yolunda gitmeleri onları memnun eder.
Karin Meleklerinden harama ve günaha yönelik taleplerde bulunulmaz.
Karin (Yoldaş) olarak insanlara faydaları vardır.Karin Melekleriyle
irtibat için kullanılan karin dili vardır.Bu durum insanların kafa
sını karıştırmamalı,dualarımızı taşıyan meleklere Hizmet Melekleri
denir.Onlar da dünya çevresinde bulunup insanların dualarının gök
katında bulunan Meleklere ulaşması için gerekli olanı yaparlar.
İslam büyüklerinin Karin Meleğiyle irtibat kurmak için bir dil kul
lanmasına gerek yoktur.Onların zaten kalp gözleri açıktır.

ferdi131

Kayıtlı Üye
Cevabım Zarifnaz içindir.
Bu olayların başlangıcından önce herhangi bir tesbik ile meşgul oldunuz mu ve halen devam ediyormu. Cevaplarsan sana sanırım yardımım olabilir. Saygılarımla

zarifnaz

Kayıtlı Üye
Cevabım Zarifnaz içindir.
Bu olayların başlangıcından önce herhangi bir tesbik ile meşgul oldunuz mu ve halen devam ediyormu. Cevaplarsan sana sanırım yardımım olabilir. Saygılarımla

evet normlade kafama göre zikir çekrdim ve kenzül arş duasını çok okiurdum ama ozman yalnız olduğum için beni rahatlatırdı bu durum ama saat 3 yada 4 te düzenli olarak uyanırdım. Şimdi ailemin yanındayım ama ve bir ara yine inanılmaz zikir çektim.hergün hiç bıkmadan usanmadan mutlaka çektim 2.5 ay sürmüştür. Şimdi bıraktım ama 2 aydır budurm sıklaşmaya başldı.ve daha yeni bir durum oldu.

Rüyamdayım yattığım odayı görüyorum başımın ucunda 2 genç insan allahım diyorum ne işi var gece bu insanların benim odamda yukarda dolabıbın üzerinde var olan çantelerıma bakyolar bir kız bir erkek sırtları bana dönük.kız yanındaki adama benim çantalarımdan birini işaret ediyo.sanki herşey gerçekmiş gibi busefer yine sıçrıyorum 2 3 dk geçmeden ezan okundu yine ve kalktım kıldım.aradan 2 gün geçti.bugece yarısı saat 2.58 o rüyamda kızın işaret ettiği çanta düşmezmi. yine uyandım ezana kadar gözüme uyku girmedi bu sefer inanılmaz korktum bööle bir tesadüf olamaz.ama bunun neyle alaksı vardır bilemiyorum artık.ama herneyse beni korktuyo.kötülüğüm için değil ama ben korkuyorum. şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
dediğin olayın aynısı benimde başıma gelmişti.hemde aynı vakit sabah namazı sırasında.bunda 3-4 ay önce.gece yatağımda uyuyordum ve birdenbire bir sesle uyandım.ses fısıldayarak adımı söyledi kulağıma.ama hiç korkmadım.o geceden sonra dahada gelmedi.sana tavsiyem sakın korkma ve allaha sığın.bir daha seni rahatsız etmeyeceklerdir.ve peygamber efendimizin bir duası vardı böyle mahluklar için.şuan aklımda değil o duayı bulup gece uyumadan önce yatağınızın altına koyarsanız sorun çözülecektir.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
evet normlade kafama göre zikir çekrdim ve kenzül arş duasını çok okiurdum ama ozman yalnız olduğum için beni rahatlatırdı bu durum ama saat 3 yada 4 te düzenli olarak uyanırdım. Şimdi ailemin yanındayım ama ve bir ara yine inanılmaz zikir çektim.hergün hiç bıkmadan usanmadan mutlaka çektim 2.5 ay sürmüştür. Şimdi bıraktım ama 2 aydır budurm sıklaşmaya başldı.ve daha yeni bir durum oldu.

Rüyamdayım yattığım odayı görüyorum başımın ucunda 2 genç insan allahım diyorum ne işi var gece bu insanların benim odamda yukarda dolabıbın üzerinde var olan çantelerıma bakyolar bir kız bir erkek sırtları bana dönük.kız yanındaki adama benim çantalarımdan birini işaret ediyo.sanki herşey gerçekmiş gibi busefer yine sıçrıyorum 2 3 dk geçmeden ezan okundu yine ve kalktım kıldım.aradan 2 gün geçti.bugece yarısı saat 2.58 o rüyamda kızın işaret ettiği çanta düşmezmi. yine uyandım ezana kadar gözüme uyku girmedi bu sefer inanılmaz korktum bööle bir tesadüf olamaz.ama bunun neyle alaksı vardır bilemiyorum artık.ama herneyse beni korktuyo.kötülüğüm için değil ama ben korkuyorum. şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

Selamun Aleyküm ne güzel zikir çekiyorsunuz dua ediyorsunuz.Müslümansınız ALLAH'a şükür.ALLAH size nasip ediyor sabah namazına kalkmayı ne güzel işte.ALLAH'a şükredin ve 5 vakit namazını kılın ve kazalarının da kılın.Kulun kıyamette hesaba çekileceği ilk ameliyat namazdır namazı düzgün tam olursa işi iyi gider namazı olmazsa işi kötü gider.ALLAH'ın rızasını kazanmak istiyorsan kılman gerek.ALLAH'ın bizim namazımıza ihtiyacı yok.Bizim ihtiyacımız var.İmanlı ölmek ve Cennete gitmek istiyorsan namazları eksiksiz kıl.Cehennem ne kötü yerdir oraya gitmemeliyiz değil mi?

ALLAH'a emanet olun Selamun Aleyküm

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

Selamun Aleyküm ne güzel zikir çekiyorsunuz dua ediyorsunuz.Müslümansınız ALLAH'a şükür.ALLAH size nasip ediyor sabah namazına kalkmayı ne güzel işte.ALLAH'a şükredin ve 5 vakit namazını kılın ve kazalarının da kılın.Kulun kıyamette hesaba çekileceği ilk ameliyat namazdır namazı düzgün tam olursa işi iyi gider namazı olmazsa işi kötü gider.ALLAH'ın rızasını kazanmak istiyorsan kılman gerek.ALLAH'ın bizim namazımıza ihtiyacı yok.Bizim ihtiyacımız var.İmanlı ölmek ve Cennete gitmek istiyorsan namazları eksiksiz kıl.Cehennem ne kötü yerdir oraya gitmemeliyiz değil mi?

ALLAH'a emanet olun Selamun Aleyküm

Yanlış yazdığım yerler *kazalarınızı *ameli