gizlimabet kitabı yapalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tam bende güncelleme yapıyordum. Aklın yolu birdir.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Hayırlı olsun kardeşim.

Benimde kişisel gelişim gibi şeylere katkım olur.

Bu arada sana özelden mesajlamı yolluyacagız.

Yksa Mail Vb?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İletişim yazan yerden mail olarak gönderebilriisniz. Özel mesaj ile gönderebilirsiniz. Nasıl arzu ederseniz.

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
Birde şeyi sormayı unuttum. İstediğimiz kadar yazabiliyor muyuz?

darkm@ster

Banlı Kullanıcı
İş
asker.
İyi olur bence, geniş bir kaynak bulunaması elimizin altında.

ibriz

Kayıtlı Üye
Harika bir fikir. Elimden geldiğince destek olmaya çalışırım.

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Başka kitaplardan alıntı ile kendi düşüncelerimizi, tecrübelerimizi harmanlayıp bir yazı oluştursam olur mu?

AJA

Elit Üye
Merakla bekliyorum.. Burada ki biIgiIi arkadaşların farklı tecrübeIerinin bir araya getiriIip önümüze büyük bir itinayIa sayın URUM tarafından konulması çok iyi oIucaktır buna eminim.Büyük emek isteyen bir çalışma bu.Başarı ve dinginlik diliyiorum en başta URUM' a. Bu kitaba sahip olmak tecrübelerin en şanslı bir hali bize sunulan....

EmrysCalista

Kayıtlı Üye
Sayın Urum, fikriniz çok güzel ve bende bugün iki yazı eklemiştim bilim bölümüne. Bir de benim bir önerim olacaktı, Meleklerle ilgili yüzyüze bir çalışma yapacağınızı okudum az önce, ben titreşimle ilgili yazımı ekledikten sonra, titreşimimizi değiştirmekle ilgili dans tarzı bir çalışma atölyesi oluşturmak gibi bir fikir geldi aklıma. Mevlana'nın dönüşününde titreşimini değiştirerek başka enerji frekanslarıyla rezonansa girip, bulunduğu halde daha uzun süre kalmayı amaçladığını düşünüyorum. İlginize...

serpil123

Banlı Kullanıcı
Olumsuz tepkıler alınabilir. Toplumun kabul etmediği konular paylasıyoruz. Örnegın majıler bedensız varlıklar bunu ılk yapan olmayacagız tabı, ama yöntemlerıyle anlatıldı için bence olumsuz tepkıler alınabilir. Sadece benim fikrim.

gümüş

Kayıtlı Üye
Hem son durum ne ? merak ettim, hem de gerekliyse güncelleme olsun ;)

Yakaza

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar; aklıma bir proje geldi. Sitemizde bulunan tüm konular hakkında yazıları araştırmaları derleyip kitap haline getirmek istiyorum. Sizlerdende bu konuda yardım istiyorum. İlgili arkadaşlar istedikleri konu hakkında yazılar yazıp bize göndersinler. bizde değerlendirelim. uygun bulunan yazıları bu kitaba aktaralım.

Çok güzel olur.Ama telif hakkı olayı biraz insanın canını sıkıyor.

Foras

Kayıtlı Üye
Kitabın adını düşündünüz mü :) . Normal kitap herhalde demi ? E-Book değil .

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Şiir dahil edecek misin kitaba peki Urum? Öyle olursa şiir konusunda katkıda bulunurum, seve seve. :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben ne yazabilirim ki, aklıma da bir şey gelmedi şimdi düşününce :) Ama kitabı almak isterim :)

BeLLa91

Kayıtlı Üye
İş
Asistan, öğrenci
Sevgili arkadaşlar; aklıma bir proje geldi. Sitemizde bulunan tüm konular hakkında yazıları araştırmaları derleyip kitap haline getirmek istiyorum. Sizlerdende bu konuda yardım istiyorum. İlgili arkadaşlar istedikleri konu hakkında yazılar yazıp bize göndersinler. bizde değerlendirelim. uygun bulunan yazıları bu kitaba aktaralım.

Güzel fikir fakat bazı konular alıntı. Telif hakkı sorunu ortaya çıkabilir.

elinsa

Kayıtlı Üye

Sevgili urum, uzun zamandır ben burada arkadaşlarımın emeklerini biriktiriyorum. Bu arada yeniden hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

ahya

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili Urum,
yazilan Gizlimabet kitabi hakkinda son durum nedir?

Sevgi ve isikla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...