Yönetim Bir Ricam Olucak

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 15237

S.a

Bence sitemizde Sohbet (chat) Olsun Java Destekli

Daha İyi Güzel olur ve daha çok kaynaşırız birbirimize..

Sadece Bir Öneri .

Saygılarımla

snoopy

Kayıtlı Üye
konulara ilgi azalır herkes sohbet için siteye girer bence olmamalı

laragökçe

Kayıtlı Üye
o zaman haftanın belirli zamanlarında belirli konulara açılsın..sorular soralım bildiklerimizi anlatalım paylaşalım.böylece konulara ilgi azalmaz ve herkes her konudan doğru bilgiler alır.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence iyi fikir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Daha önce vardı kimse kullanmadı bizde kaldırdık.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Yönetim bölümümüzden rica ;
forumda Bulunan Bilim ,Teknik,Edebiyat gibi bölümlerin yanısıra Tarih yada Dünya Tarihindeki Gizemler gibi ayrı bir bölüm olmasını çok isterdik.

Sevgi ve Işıkla

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Evet son mesaja katiliyorum.tarihteki gizemli olaylarin yeraldigi bi bolum acilsa super olur :) site rakip tanimaz :D

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Bahsettiğiniz şey ilgili başlıklar altında yazılıyor,sadece "arama" yapmanız kafi.Çünkü dünyanın izemleri gibi bir başlık çoğu şeyi açıklamak için yetersiz olacağından alt başlıklara ihtiyaç duyulacak.Bu alt başlıklar da zaten sitede varolan başlıklar.Stonhengein gizemini yazmaktansa ley hatları ile ilgili yazı paylaşmak veya druidizmi anlatırken stonhenge'i de anlatmak gibi.Çünkü sadece mekanı anlatmaya kalkarsanız bu yaşayan kadim uygarlıklar,bilgileri,adetleri,törenleri...vb gibi konuları da açıklamanız gerekir.Gizemli olay olarak paranormal aktivitelerden bahsediyorsanız bu da sitemizin aynı isimli bölümünde,dünya dışı ve doğa üstü bölümlerinde hikayeler veya efsanelerle anlatılıyor.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bence her bölümde chat açılsın. Mesela bedensiz varlıklar bölümünde ancak konumuz cinlerden olsun, havas ilmi bölümünde havas ilmiyle ilgili chat yapalım. Böylesi daha iyi olur diye düşünüyorum.

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Sohbet odasının açılmayacağı daha önceden belirtildi ve nedenleri açıklandı. Daha sonrasında da açılıp açılmayacağı meçhuldür. Bu yüzden tekrar tekrar aynı istekte bulunmayalım lütfen. :)

İyi forumlar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...