Yeteneğim var mı yok mu nasıl anlaşılır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Merhabalar psişik yeteneğe sahip olduğumuzu nasıl anlarız?

Düşününce ya da var mı diye kedimizi zorladığımızda, durum psikolojik oluyor gibime geliyor. Yeteneğimiz var mı yok mu bunu anlasam, geliştirmeye yönelik çalıştırmalar yapmak istiyorum.

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
Öncelikle psişik yetenekleri araştırıp, teknikleri öğren. Zaten varsa eğer bir şey edindiğin bilgilerden, daha önce başına gelmiş bir olayı hatırlayabilir ve ne olduğunu anlayabilirsin. Tavsiyem araştır, öğren.Ben bir çok şey geliştiriyorum şu anda, eminim çok daha ilerlere gideceğime.

Mouse

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar belki inanmayacaksınız ama küçükken farkettiğim bir yetenek var, hiç kimseye bahsetmemiştim. İlk defa buraya yazıyorum, sadece ailem biliyor. Ateşi kontrol edebiliyorum yani elimle çoğaltıp, azaltabiliyorum ve sürükleyebiliyorum. Bilmiyorum nasıl olduğunu ama sanki beyin ve kalple alakalı bir şey. Ama çok çalısmam gerekiyor. İnşallah sizin de size gereken bazı yetenekleriniz vardır. İnanmayan arkadaşlar mesaj atabilirler çektiğim bir video gösterebilirim. İlla inanın demiyorum size kalmş.

empoze

Banlı Kullanıcı
Bu yetenekler herkeste vardır aslında. Ama bunu keşfetmek arttırmak kişiden kişiye değişiyor.Örneğin herkes bana psiwhell enaz 1 hafta ugraşmam gerektiğini söylemişti ama ilk denememde başarılı olmuştum.Ama en yakın arkadaşım, 4 gün sonunda başarılı olabildi. Bilmem anlatabildim mi? Sen zaten yeteneklisin buna inan, tek yapman gereken inancını yitirmeden, enerjini gücünü bulmak için çaba harca. Ve benden sana tavsiye günde 1 saat en az meditasyon yap zihnini susturmaya çalış.

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, psişik yetenekler her insanda vardır.
Ama bu basketbol gibi birşeydir.
Antreman yaptıkca, çalıştıkca, gelişir güçlenir.
Bazı insanlarda ise bu doğuştan bir parça fazladır.
Gelelim senin psişik güçlerine...
Elbetteki var, sadece geliştirilmeyi beklemekteler.
Bunu da bu kategoride geliştirebilirsin...

AJA

Elit Üye
Başımdan geçen, anlam veremediğim bir olayı anlatıp, fikirlerinizi almak istiyorum sizlerin de.. Bir gün koltukta otururken, gözlerimi kapatıp beynimi boşaltmaya çalışıyordum ve bir anda ayak ucumdan yukarıya, bir hissin çekildiğini hissettim..Dizlerime geldiğinde ise korkarak gözümü açtım ve geri gitti... Bunu bu kez tekrarladım bilinçli olarak yine ve aynı şey.. Kontrol edemeyeceğimi düşünerek, gözlerimi açarak toparlandım.. Sizce bu nedir?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Başımdan gecen anIam veremedıgım bır oIayı anIatıp fıkırlerınızı almak ıstıyorum sızlerınde.. Birgun koltukta otururken gozlerımı kapatıp beynımı bosaltmaya calısıyordum ve bır anda ayak ucumdan yukarıya bır hıssın cekıldıgını hıssettım..dızlerıme geldıgınde ıse korkarak gozumu actım ve gerı gıttı... bunu bu kez tekrarladım bılınclı olarak yıne. ve aynı sey.. kontrol edemeyecegımı dusunerek gozlerımı acarak toparlandım..sızce bu nedır?
vücudunuza enerji akımı başlamış...muhtemelen negatif enerjinizi atarken vücudunuzda karıncalanma başladı.veya var olan enerjinizi harekete geçirdiniz.

Keşke korkmasaydınız sizin için daha iyi olabilirdi.

AJA

Elit Üye
vücudunuza enerji akımı başlamış...muhtemelen negatif enerjinizi atarken vücudunuzda karıncalanma başladı.veya var olan enerjinizi harekete geçirdiniz.

Keşke korkmasaydınız sizin için daha iyi olabilirdi.
Çok teşekkür ediyorum PESS.. Bilincinde olmadığım şeyleri yapmak istemediğim için bırakamadım kendimi..Kontrol edememe durumunda ne olurdu bilmiyordum. :)Tekrar deneyeceğim..

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Çok teşekkür ediyorum PESS.. Bilincinde olmadıgım seylerı yapmak ıstemedıgım ıcın bırakamadım kendımı..Kontrol edememe durumunda ne olurdu bilmiyordum :) Tekrar deneyecegim..
Haklısınız o konuda. :) Ayrıca astral seyahat yapmanız için, çok iyi bir durum bu. Çünkü odaklanma, vücudu yatıştırıp ruhun farkındalığını ortaya çıkartmanız, olumlu bir sonuç. Rica ederim, deneyimlerinizi tekrar paylaşırsınız. Şimdi yatmam lazım iyi geceler. :)

Whısper

Kayıtlı Üye
ilginç bir yetenek ve pek çok eğitim konuları paylaşılmış zamanında .. Burada hiç birşeyden korkmana gerekyok konularda bulamazsan aradığın bazı şeyleri Mod. lara söylemen yeterli senin için ulaşacaklardır.. Başarılarının devamını dilerim Umarım senin için iyi bir sonuç verir bu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...