Peri Tarotu

S

Sehane

Hepsiburadada çıkıyor ama tükenmiş bir şekilde çıkıyor işte
Bu durumda biraz araştırma yapmanız gerekecek, amazonda da tükenmiş görünüyor şu an. Muhtemelen ebay'da bulunabilir veya bir kaç türk sitesi daha olması gerekiyor, ben genelde amazon kullanıyorum.. Ama sevgili ebrunun paylaştığı link biraz tuzluya gelebilir gibi ?‍♀️

Eğer hiç bulamazsanız veya almak nasip olmazsa da bir süre daha bekleyin ve stokları kontrol edin. İsteğiniz devam ettiği sürece en doğru zamanda kartları bulacaksınız.

sealight

Kayıtlı Üye
Bu durumda biraz araştırma yapmanız gerekecek, amazonda da tükenmiş görünüyor şu an. Muhtemelen ebay'da bulunabilir veya bir kaç türk sitesi daha olması gerekiyor, ben genelde amazon kullanıyorum.. Ama sevgili ebrunun paylaştığı link biraz tuzluya gelebilir gibi ?‍♀️

Eğer hiç bulamazsanız veya almak nasip olmazsa da bir süre daha bekleyin ve stokları kontrol edin. İsteğiniz devam ettiği sürece en doğru zamanda kartları bulacaksınız.
Amazon ile yukarıda arkadaşımızın paylaştığı site zaten aynı fiyata denk gelmez mi :(

Seraphine

Kayıtlı Üye
Fiyatını paylaşma şansınız var mı peki acaba? En azından almak isteyenlere fiyat konusunda bir fikir verir :)

sealight

Kayıtlı Üye
Fiyatını paylaşma şansınız var mı peki acaba? En azından almak isteyenlere fiyat konusunda bir fikir verir :)
Ben 50₺ye aldım çünkü muhtemelen satan kişi tarotla ilgilenen biri değil ve bulunması zor bir deste olduğunun farkında değildi.. kendisine hediye edilmiş deste buna rağmen hiç kullanmadan satmaya karar vermiş ilgi alanı değilmiş... şans oldu biraz bana ?

sealight

Kayıtlı Üye
Bu TAROTta üstat olan biri iyi olan biri var mıdır bana yardım edebilecek?? En son çıkan yakın gelecek kartımda ev cini (8) ters geldi anlamını okudum ama bağdaştıramıyorum yardıma ihtiyacım var