Peri Tarotu

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Cumartesi günü peri tarotu kartlarından satın aldım. Kitapçığını okuyorum. Kartlarımı seviyorum :) Normal tarot kartlarından çok farklı. Kartlara alışmam zaman alacak sanırım.

stormwinder

Kayıtlı Üye
Daha önce klasik tarot almıştım fakat tarot uğursuzluk getirir diye sonradan yakmıştım. Uzun zamandır peri tarotuna çok ilgi duyuyorum. Hem almaya korkuyorum hem de çok istiyorum. Uğursuzluk getirir mi gerçekten?

raine

Kayıtlı Üye
Daha önce klasik tarot almıştım fakat tarot uğursuzluk getirir diye sonradan yakmıştım. Uzun zamandır peri tarotuna çok ilgi duyuyorum. Hem almaya korkuyorum hem de çok istiyorum. Uğursuzluk getirir mi gerçekten?

İlk olarak belirtmeliyim ki kartları yakman bir nevi saygısızlık.Yakmak yerine kullanmayıp saklayabilirdin.Ve bu önyargıyı anlayamıyorum aslında.Sizin düşünceniz ne ise size getirisi de o olacaktır.Eğer "Uğursuzluk" getireceğine inanırsanız bu kartların getirdiği değil, kişinin getirdiği bir uğursuzluk olur.

Tarot kartlarınızı arkadaşınız gibi görüp onlara sevgiyle yaklaşırsanız hiçbir sorun olmaz.Dediğim gibi olay , sizin düşüncenizdedir.

Benim tavsiyem içinden geleni yapman ama bu kartlarından da korkup yakacaksın başlamaman daha iyidir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. =)

stormwinder

Kayıtlı Üye
İlk olarak belirtmeliyim ki kartları yakman bir nevi saygısızlık.Yakmak yerine kullanmayıp saklayabilirdin.Ve bu önyargıyı anlayamıyorum aslında.Sizin düşünceniz ne ise size getirisi de o olacaktır.Eğer "Uğursuzluk" getireceğine inanırsanız bu kartların getirdiği değil, kişinin getirdiği bir uğursuzluk olur.

Tarot kartlarınızı arkadaşınız gibi görüp onlara sevgiyle yaklaşırsanız hiçbir sorun olmaz.Dediğim gibi olay , sizin düşüncenizdedir.

Benim tavsiyem içinden geleni yapman ama bu kartlarından da korkup yakacaksın başlamaman daha iyidir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. =)

3 yıl falan oldu sanırım. Bir arkadaşımın doldurmasına gelip yakmıştım, pişman oldum sonra. Teşekkür ederim, peri tarotuyla baştan başlayacağım :)

Charmed

Kayıtlı Üye
Peri tarotunu Türkiye'den bir arkadaşım sipariş etti, ama sorun yaşandı. Adres hatası oldu, geri döndü, vs vs paket. Ya artık o peri tarotunun bana ulaşmasını diliyorum... Hoş bir deste olduğunu duydum, bakalım :)

masu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, ilk konuyu açan arkadaşımız yazmış, Alfa Yayınları veriyor. Büyük kitapçılarda bulabilirsiniz.

Vonavin

Kayıtlı Üye
Ben bugün bir internet sitesinden sipariş ettim. Şuan tedarik sürecinde. Piyasada bulunmuyor. Ankara'da gezmediğim kitapçı kalmadı. Umarım internet sitesi "Tedarik edemedik" diye geri dönmez. Çünkü çok merak ediyorum peri tarotunu.

masu

Kayıtlı Üye
Evet özel kutusuyla satılıyor bende bakacam alacağım peri tarotunu. Bakan var mı ? Yeni başlayacağım ilgili arkdaşlar cevap atabilir mi?

pixie

Kayıtlı Üye
bana aıt olan perı tarotuna baskası dokunursa herhangı bir negatif enerjisi olur mu ? bilgisi olan varmı ve uzun zamandır bakmıyorum tekrardan o enerjıyı almam ıcın ne yapmam gerekıyor kartlarım anlamsız ve olumsuz cıkıyor cunku

Vonavin

Kayıtlı Üye
Ben bugün bir internet sitesinden sipariş ettim. Şuan tedarik sürecinde. Piyasada bulunmuyor. Ankara'da gezmediğim kitapçı kalmadı. Umarım internet sitesi "Tedarik edemedik" diye geri dönmez. Çünkü çok merak ediyorum peri tarotunu.

Arkadaşlar hazin son... 1 haftadır gerek sanal alem gerekse kitapçılarda sormadığım yer kalmadı. Alfa Yayınevi ile de görüştüm ancak ellerinde kalmadığını ilettiler. Sipariş verdiğim internet sitesi de "Bulamadık" cevabını verdi. Bu kartları nereden temin edebileceğimi bilen var mı ?

pixie

Kayıtlı Üye
İstanbulda d&r da genellikle bulunuyor.. özellikle taksimdekinde.

Vonavin

Kayıtlı Üye
D&R'a da baktırdım. Sadece Bakırköy şubesinde var görünüyordu. Aradım hemen. Stokta var görünüyor ancak elimizde yok dediler. :(

aysequlh

Kayıtlı Üye
cok özür dileyerek bişi sormak istiyorum kartlara sahip olan biri bana anlamlarını yazıp yollayabilir mi cunku kartlarm var bana alştılar ama yabancı dilde yurtdsındaym ve ceviriorum ama bazen zorlanyorum lutfen yardımcı olun :(

Merlın1

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar,peri tarotunda ayrıca perilerle iletişim kurma teknikleri de açıklanıyormuş.Bir nevi davet kitabı yani.Bununla ilgili bir sorum olacak.Bu periler cinler gibi çeşitli ırklara mı mensuplar?Orman perisi,su perisi,ateş perisi vs.şeklinde çeşitleri mi var yoksa cinler gibi çeşitli ırklara mensup birer varlıklar mı?Örneğin;ifrit,ebyab,hannas vs.şeklinde ırkları var cinlerin.Periler de bu şekilde ırklara mı sahip?Ben ırkları var diye duymuştum,hatta en tanınmış peri ırklarından birisi elfler diye duydum.Doğru mudur?Periler de cinler gibi ırklara mı sahip?

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Ben bunu gördüydüm kartlar gerçekten güzelse içerikte iyiyse alacağım eğer elinde olan varsa bir değerlendirme yapabilir mi verdiğimiz paraya değer mi çünkü tarotla pek alakam yok sadece içindeki bilgileri okumak için alıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Ben bunu gördüydüm kartlar gerçekten güzelse içerikte iyiyse alacağım eğer elinde olan varsa bir değerlendirme yapabilir mi verdiğimiz paraya değer mi çünkü tarotla pek alakam yok sadece içindeki bilgileri okumak için alıyorum

Değer bakımından bakarsanız her deste değerlidir.Para bakımından bakarsanız almayın daha iyi.Bir tarot destesini sadece içindeki bilgileri okumak için alıyorsanız almayın daha iyi.Çünkü tarot destesi sahibiyle bir bağ oluşturur.Aralarında enerji bağı oluşur sen bilgileri okuduktan sonra desteyi bir köşeye atarsan çok büyük bir hata etmiş olursun .Bilgi için tarot destesi almayıp gidip tarot'u anlatan kitaplar alabilirsiniz. :)

Hem o sayede tarot ile ilgili de bilginiz olur.Ve bu sayede tarot bakmaya başlayabilirsiniz. . :)

Ra_

Banlı Kullanıcı
İş
Araştırmacı Yazar
Tarot hakkında belki kitap yazacak kadar değil ama oldukça bilgim var. ( Ailede tarotçu oldugundan ) Sadece benim yolum değil.Kenara atmayacaktım desteyi abime vermeyi düşünüyordum.Madem ailede tarotçu var neden bu desteden yok diye sorabilirsiniz bizimkiler klasik tarotçu :D Melek tarotu , ejderha tarotu , peri tarotu yok o yüzden :)