Emin olamıyorum

wblackw

Kayıtlı Üye
Yahu bilmiyorum belki bir hissiyat belki daha ötesi belkide sadece bir korku ..

Geceleri yani yaklaşık 2-3 haftadır geceleri fazlasıyla tedirginim sanki evde birşeyler varmış gibi hissediyorum bu evdeki herkez uyuduktan sonra oluyor ya odada yüksek sesle TV'e bakıyorum yada nereye doğru yürüyorsam yol boyu her yerin ışıklarını yakarak ilerleyebiliyorum ışık kapanıncada telaşla ışığın olduğu odaya doğru koşturuyorum:S Sadece korku da olabilir belki başka birşey bilmiyorum .Biraz yardımcı olabilirseniz gerçekten mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Yahu bilmiyorum belki bir hissiyat belki daha ötesi belkide sadece bir korku ..

Geceleri yani yaklaşık 2-3 haftadır geceleri fazlasıyla tedirginim sanki evde birşeyler varmış gibi hissediyorum bu evdeki herkez uyuduktan sonra oluyor ya odada yüksek sesle TV'e bakıyorum yada nereye doğru yürüyorsam yol boyu her yerin ışıklarını yakarak ilerleyebiliyorum ışık kapanıncada telaşla ışığın olduğu odaya doğru koşturuyorum:S Sadece korku da olabilir belki başka birşey bilmiyorum .Biraz yardımcı olabilirseniz gerçekten mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Bendede o sorun var evde paranormal şeyler oluyor
Muhtemelen bilinç altımın oyunudur diyip kapıyorum konuyu
Umarım tahmin ettiğim gibi bilinç altımın oyunudur.

Eğer sana yada bana bir musalat olayı olursa yandın:cowboy:

Voy

Kayıtlı Üye
Nasıl yardımcı olabiliriz bilemiyorum gerçekten çünkü ortada belirli birşey yok.

Pantea

Kayıtlı Üye
Sinirleriniz yipranmis olmali ve parapsikolojik konularada fazla kaptirdiysaniz bu tur korkular yasamaniz normal biraz uzak kalin ve farkli konulara yogunlasin eglenceli seyler okuyun izleyin dinleyin bir sure sonra duzelecekdir .

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Gece vakti insanın algıları açık olur.
Ama bu birden bire başladıysa bunu tetikleyecek bişey yaşamışsınızdır.

Korkularınızı beslerseniz bu korkulara kendi zihninizin oyunları da eklenir.
Ama korkmamanız bunun biteceği anlamına gelmiyor.

Korkmadığım halde benim yaşadıklarımı yaşamak istemezdiniz.

• Beğendim
Tepkiler: Voy

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
bence tafsiyem korkularının üzerine git bende ilk başlarda bu olayları çok yaşıyordum ama korkumun üzerine gittiğim için bu sorunu hallettim insan tarif edemediği,tanımlayamadığı şeylerden korkarmış bu korkuna bir tanım bulursan bu sorunu çözersin bence

cybersinerji

Kayıtlı Üye
ışıktayken karanlıktan bahsetmiyorsan karanlıktayken ışığın tam odak noktasındasın bunu farket

La-edri

Kayıtlı Üye
Anlattiginiz pisikolojiyi cok iyi biliyorum...
Hayatimin büyük kismi korkmakla gecti,ama emin olun hic bir faydasi olmadi,
korkmak cözüm degil..Olaylarin sarpa sarmasi icin süper bir sebeb..
Ben kücükken uykudan uyaninca evde bir kedi görürdüm,kedinin bana bir zarari yok ama görmesem daha iyi olurdu, cünki evde bir kedi yoktu olamazdi,ama ne hikmet ise o kedi benim odamin dolabinin üstünde otururdu..
Sonra,sonra evde köpek görmeye basladim, bu köpeginde bir zarari yok, saadece ilk uyandigimda görüyorum,boyaynasi var odamda onun dibinde oturur yani tam karsimda izler,ve ben sirf hic birsey görmemek adina hep karanlikda uyurum,odaya panjur arasi dahi isigin sizmasina izin vermem,
Mantik;Varsa bile bir sey göremem,ben böyle bayagi idare ettim.
Ama bazi geceler ( bu cok nadir olur) yatagimin tam dibinde bir kadin görürüm dizleri üstüne cökmüs beyaz sacli,ya cadi gibi ucube birsey iste yani hos bir sureti yok..
Ama ben o kadini nasil görüyorum onuda cözmüs degilim, cünki oda kapkaranlik,ama görüyorum....Olayin detayina girmekden de acikcasi cekiniyorum, Ama hic birsey yapamazsiniz,görmemek icin gözünüzü kapatsaniz fayda etmez, duymamak icin cift yorgan altina girseniz fayda etmez,

Kesin cözüm yaratilmis herseyin bir sahibi olduguna inanmak ve yardimi direk ondan istemek,
Misal:Yolda yururken bir köpek size hirlar siz bir tas atarsiniz, o bir uzaklasir ama yine gelir,yine bir tas .. Yine uzaklasir yine gelir hirlar :Sonra siz sahibine seslenirsiniz "Köpegi cekki yoluma devam edeyim" diye ricada bulunursunuz, Sahibi köpegi baglar ve siz yolunuza devam edersiniz...Deneyin bence

Kolay gelsin..

wblackw

Kayıtlı Üye
hepinize teşekkür ederim yardımlarınız için gerçekten saolun deniyeceğim...