Üzerimdeki Büyüyü Nasıl Yaptılar??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Merhabalar..Arkadaşlar geçenlerde bu konuda yeteneğine inandığım birine fal baktırdım (kahve falı).bana orda beni okuyan daha doğrusu büyü yapan birinin varlığını söyledi.Sonra etkilerini düşündüğümde taşlar yerine oturdu.Yani her işim ters gidiyor,insanlarla geçinemiyorum,çok agresifim vs.Bununla ilgili ne yapmam lazım.Yada bunu yapanı yada nasıl yaptığını ögrenmenin bir yolu var mıdır?

Şimdiden Tşkler....

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Çok yüce bir varlığız neler yapabileceğimizin farkında değiliz . Sözler sadece anahtar . Bizim şu an sahip olduğumuz ruh , beyin , yürek ve vücut organizasyonu mükemmel bir şekilde işliyor . Bir o kadarda biz mükemmel bir şekilde nelere sahip olduğumuzun ve neler yapabileceğimizin farkında değiliz . Farkındalığınızı geliştirin , emin olun kendi kendinize anlayabilecek duruma geleceksiniz .

• Beğendim
Tepkiler: Voy

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Çok tşk ederim.Bende bu konuyla ilgili çalışmalar başladım.Meditasyon ve çakra açma çalışmalarıyla ilgileniyorum ama o kadar çok şey okudum ki nerden başlayacağımı bilemiyorum.O kadar çok şey okudum ki beynim allak bullak oldu :(

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Çok tşk ederim.Bende bu konuyla ilgili çalışmalar başladım.Meditasyon ve çakra açma çalışmalarıyla ilgileniyorum ama o kadar çok şey okudum ki nerden başlayacağımı bilemiyorum.O kadar çok şey okudum ki beynim allak bullak oldu :(
Felsefi içerikli yazıları okumamaya çalışın daha çok bilimsel içerikli yazıları okumaya çalışın .

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
secret kitabını okudum birde bu siteden okuduğum meditasyon ile ilgili yazıları okuyorum..Umarım başarılı olurum.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
bendede sıkıntılar daralmalar var bilmiyorum

Voy

Kayıtlı Üye
Syn.sewalim böyle bir durum varsa bakım yaparak anlışılır.Ayrıca Ajan 47'nin söylediklerine de katılıyorum aynı zamanda bunları kulak ardı etmeyiniz.

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
Syn.sewalim böyle bir durum varsa bakım yaparak anlışılır.Ayrıca Ajan 47'nin söylediklerine de katılıyorum aynı zamanda bunları kulak ardı etmeyiniz.

çok tşk ederim bende öyle yapmayı düşünüyorum bakalım.

BattleFury

Kayıtlı Üye
merhaba , bnce sizin gibi degerli biriside *ilim* ogrenmeli ve kullanmalıdır ; ilimler acayip gucludur , kaynagın ıAllah.ın varlıgı olarak alırsan bu guc şnanılmaz derecede artar .. nasıl bir *ilim*e sahip olacagın sana kalmıstır ancak bunun yolları farklıdır ve bu yolalrıda sadece siz bulabilirsiniz..

SEVGİLERLE... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...