Çok ilginç rüyam :) içinde urum,chillout ve Amphitrite var :)

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
rüyamda başka bir parapsikoloji sitesi ile aramızda savaş çıkıyor.
diyorlar ki 4'e 4 bir savaş yapıcaz herkez vasiyetini yazsın ölenler olucak diyorlar

Chillout,urum ve çok sevdiğim bir mederatör olan Amphitrite bu işi kabul ediyor ama 4. kişiyi bulamıyorlar çünki ölüm tehlikesi var.
Ben istiyorum gelmek ilk kabul etmiyorlar daha sonra kabul etmek zorunda kalıyorlar.
akşam urum beni astrale çekiyor.

ve savaş başlıyor
herkez enerji toplarını birbirine atıyor (psi-ball)

ve Amphitrite ölüyor bende çok sinirleniyorum birden parlamaya başlıyorum tüm evrenin enerjisini çekiyorum ve evreni aydınlatıcak derecede bir ışık çıkıyor benden,düşmanların hepsi yok oluyor daha sonra urum Amphitrite ye şifa enerjisi verek hayata döndürüyor.

Biraz saçma ama dün gece acaba psişik bir savaş çıkarmı dünyada diye çok kafama taktım merak ettim daha sonra rüyada malum oldu :D

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Acaba Bir anlamı varmı yoksa sadece kafama taktığım bir olay mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yok bu bilinç altı rüyası :) Demek savaşıyoruz. Gürzümü getirin, kalkanımı verin hahah :D

Pantea

Kayıtlı Üye
rüyamda başka bir parapsikoloji sitesi ile aramızda savaş çıkıyor.
diyorlar ki 4'e 4 bir savaş yapıcaz herkez vasiyetini yazsın ölenler olucak diyorlar

Chillout,urum ve çok sevdiğim bir mederatör olan Amphitrite bu işi kabul ediyor ama 4. kişiyi bulamıyorlar çünki ölüm tehlikesi var.
Ben istiyorum gelmek ilk kabul etmiyorlar daha sonra kabul etmek zorunda kalıyorlar.
akşam urum beni astrale çekiyor.

ve savaş başlıyor
herkez enerji toplarını birbirine atıyor (psi-ball)

ve Amphitrite ölüyor bende çok sinirleniyorum birden parlamaya başlıyorum tüm evrenin enerjisini çekiyorum ve evreni aydınlatıcak derecede bir ışık çıkıyor benden,düşmanların hepsi yok oluyor daha sonra urum Amphitrite ye şifa enerjisi verek hayata döndürüyor.

Biraz saçma ama dün gece acaba psişik bir savaş çıkarmı dünyada diye çok kafama taktım merak ettim daha sonra rüyada malum oldu :D
Degerli uyemiz :D gercekden beni bile gulumsetti bu ruyaniz ve bir sefere mahsus kendi basligim disinda olmasina ragmen yanit vermek istedim:D bu ruyanin nedeni siteye ve icerigine olan yogun ilginiz oldugu kadar ilgilendiginiz bu seyleri kaybetme korkunuz yanisira daha cok ilgi cekmek ve farkedilmek isteginizde farkediliyor ruyanizda .:D

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Yok bu bilinç altı rüyası :) Demek savaşıyoruz. Gürzümü getirin, kalkanımı verin hahah :D

:D ama çok eğlenceli bir rüyaydı chillout sen bizim reisimizdin rüyamda :D kararları veren kişi :D

Degerli uyemiz :D gercekden beni bile gulumsetti bu ruyaniz ve bir sefere mahsus kendi basligim disinda olmasina ragmen yanit vermek istedim:D bu ruyanin nedeni siteye ve icerigine olan yogun ilginiz oldugu kadar ilgilendiginiz bu seyleri kaybetme korkunuz yanisira daha cok ilgi cekmek ve farkedilmek isteginizde farkediliyor ruyanizda .:D

Evet son zamanlarda çok büyük bir ilgi içinde takip ediyorum ve yeni şeyler öğrenmek için kendimi geliştirmek için olduka güç ve emek sarf ediyorum
Rüyama gelince farkedilmek kim istemezki diğer insanlardan farklı olmak :D

Elfangel

Kayıtlı Üye

Rüyayı okuduğumda benim gözümde fırlatılan ışıklar, zihni okunan, beyni, fikirleri bükülen bir karşı taraf canlandı. Böyle dizlerinin üzerine çökmüşlerdi, başlarını tutuyorlardı. Sizler de ellerinizi onlara uzatmıştınız, ellerinizi çevirdikçe onlar bükülüyordu. Bu arada arka fonda gökgürültüsü sesleri, düşen yıldırımlar, şimşekler ve tabii astral boyutta olduğu için seyreden varlıklar, çığlıklar... Bayağı keyifliydi hayal etmek, karşı taraftan olmadıkça tabii :)
Keyifli bir rüyaymış gerçekten...:D

Ori

Kayıtlı Üye
Beni niye görmedin be :D

aziz

Kayıtlı Üye
üstad daha derin ör.ismi azam vb.tılsım vefk vs.görsel olarak faydalanacağım veya inceleyebileceğim yardım ederseniz sevinirim

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Rüyayı okuduğumda benim gözümde fırlatılan ışıklar, zihni okunan, beyni, fikirleri bükülen bir karşı taraf canlandı. Böyle dizlerinin üzerine çökmüşlerdi, başlarını tutuyorlardı. Sizler de ellerinizi onlara uzatmıştınız, ellerinizi çevirdikçe onlar bükülüyordu. Bu arada arka fonda gökgürültüsü sesleri, düşen yıldırımlar, şimşekler ve tabii astral boyutta olduğu için seyreden varlıklar, çığlıklar... Bayağı keyifliydi hayal etmek, karşı taraftan olmadıkça tabii :)
Keyifli bir rüyaymış gerçekten...:D

Sizin düşüncelerinizde ilginçmiş :D evet keyifli ve eğlenceli bir rüyaydı :D

Beni niye görmedin be :D

Bir dahakine söz senide görmeye çalışcam :D

vivalavida

Kayıtlı Üye
Ben de siteyle alakalı bir rüya gördüm geçen gece. Kurgu sizinki kadar hareketli olmasa da konusuna uygun ama gayet saçma bir rüyaydı.:) Ey şahs-ı muhterem duy sesimi artık.