Başmelek Mesaj Kartları

mimar52

Kayıtlı Üye
uzun zamandır peri tarotu bakıyorum arkadaslar.peri tarotu ciddi enerjı isteyen.enejı alan bı destedır.bır de benım perı tarotu destem cok kıskanc:)raıder whıte yada katına destesıyle fazla ılgılendırsem.yanı perı tarotu destemı ıhmal edersem daha cok yoruyor benı.ve sorularımı cevaplamıyor.yıllardır tarot bakıyorum en yorucu deste bence perı tarotudur.

blueblure

Kayıtlı Üye
Bas melek mikail kartlarına başladım,tarottan önceki basamak olarak kullanmayı planlıyorum.
Bu kartlari kullanabilen biri bana nasıl kart açtığını ve ipuçlarını verebilir mı?

bendekiben

Elit Üye
Bas melek mikail kartlarına başladım,tarottan önceki basamak olarak kullanmayı planlıyorum.
Bu kartlari kullanabilen biri bana nasıl kart açtığını ve ipuçlarını verebilir mı?

Niyetinize ilgili düşüncenize odaklanıp sorunuzu sorun, baş melek mikail den sorunuzla ilgili yardım dileyin ve kartı seçip açın.Ayrıca 3 lü kartta seçebilirsiniz.Bu isteğinize kalmış.Bazen kartlar bir anlam ifade etmiyormuş gibi gelebilir, öyle bir durumda tekrar desteyi karıştırıp çekseniz dahi aynı kart elinize geliyorsa bunda muhakkak anlam olduğunu kendi deneyimlerine dayanarak söyliyebilirim.Yani o kartın size gelmesinde tesadüfi bir durum yoktur, sadece kartlar ve niyet üzerinde odaklanmaya dikkat etmeniz gerekmektedir.Sevgiyle..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ayrıca kartlarda ki sembol ve resimlerin sizde yarattığı hisler ve algı da çok önemlidir.

canmert196

Kayıtlı Üye
kartlar sizinle konusur resmen onu yakalamalisiniz o kadar hizli anlatirki egonuzun sesi gelemez konusma firsati olmaz o bilgi kesinlikle dogrudur

blueblure

Kayıtlı Üye
Cok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. Peki baskalarına okuma yaparken dokunması gerekiyor mu,dokunursa kartlar enerji yönünden kirlenir mi?

bendekiben

Elit Üye
Cok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için. Peki baskalarına okuma yaparken dokunması gerekiyor mu,dokunursa kartlar enerji yönünden kirlenir mi?

Melek kartları negatif enerji barındırmayan kartlardır ve aksine pozitif enerji verirler.Ama yinede başkasının dokunmasını doğru bulmuyorum.Bu kartların enerjisi sizinle kartlar arasında başkasına ihityacınız yok.Sevgiler...

focus

Kayıtlı Üye
herkese iyi ngeceler,

kartlarmı başka birşey mi bilmiyorum ama birşey beni 130 km yolyapıp onları almam için sanki itti.

o kadar bunaldıgım günlerde içimden bir kuvvet beni yönlendirdi, hani şu eşdeger sayı olayları var ya bende had safhada başlamıştı,

öyleki artık rastgele tesadüf demek saflık olurdu.

işaretler beni bulmaya yöneltti, buldum ama halen bir eksiklik var,

ayrıca bu işlerin parayla olması bana garip geliyordu ama burda nüans önemli nerde duracagınız yani para olmadan sadece ilahi akışın üstünüzden akması ve şifa vermeniz,

yada bu işten getiri elde ederek zamanla gücün karanlık tarafında kalmanız. yani zamanla ışıgın sönmesi. ve buda bir sınav.

tercih aynı özgür irade de size bırakılmış.

ben böyle düşünüyorum.

çok sıkıntılı bir süreçteyim anlatsam şaka gibi gelir ama inanın melekler size cevap veriyor.nasıl olacak dememeyi ilk şart bilin. gerisi olunca teşekkür edin yada şükredin.

sadece kalben egosuz teslimiyetle inanmak.

kartlar konusunda şunu söylemeliyim enerjileri sizinle var oluyor. uzaklaşırsanız zayıflıyor. nedeni belki desteyi ilk alıp tek tek kendi enerjinizle aktif hale getirmeniz olabilir belki.

ama kartlarla yakın olun bu bir gerçek.

ışıkla ve saglıcakla

focus

Kayıtlı Üye
.nasıl olacak dememeyi ilk şart bilin. burayı düzelteyim nasıl olacak demeyi bırakın aklınıza dahi getirmeyin unutun sadece yardım isteyin ve unutun olurmu olmaz mı falan demeyin olunca şükredin teşekkür edin.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
En önce yapmanız gereken şeyi atlamayın! Kartları kendi enerjinize uyumlamalısınız.
Eğer kabı varsa öncelikle kabıyla beraber yazı yazmadığınız elinizin avucuna koyun. Yazı yazdığınız elinizle, yani aktif elinizle, elinizi yumruk yapıp avucunuzdaki kartlara bir kez hafifçe vurun, 'nazar değmesin' diye tahtaya vurur gibi. Bu hareket, kartların enerjisini sıfırlar. Yani şu ana kadar kartlarınızın üzerindeki etkileri, o zamana kadar kartlarınıza dokunan herkesin kartlara geçmiş olan enerjisini yok eder.
Sonra tüm kartlara tek tek bir kez dokunun. Bunu yaptığınız zaman, her bir kartı kendi enerjinizle damgalamış olursunuz. Bu işlemi sadece bir kez yapmanız yeterli. Bundan sonra kartlarınız, sizin bir parçanız gibi olurlar.
Son olarak da kartların üzerine niyetinizi yerleştirin. Kartları yazı yazdığınız elinizle, resimleri size dönük şekilde kalp çakranızın üzerinde tutun ve kartlarınızla ilgili niyetinizi ifade edin.İçinizden nasıl geliyorsa öyle yapabilirsiniz.
Örnek:
" Sevgili Allah'ım, meleklerim, baş meleklerim, aydınlanmış üstatlar, lütfen mesajlarınızı son derece net bir şekilde alabilmemi sağlayın ve söyleyeceğim her şey, herkesin en yüksek hayrına olsun. Mesajlarınızı net bir şekilde görmemi, duymamı, hissetmemi ve bilmemi sağlayın. Sevgili başmelek Mikail, lütfen egomu benden uzak tut ve sevgili başmelek Cofiel, lütfen düşüncelerimi güzelleştir. Teşekkür ederim.
Kartlarınız hazır. Bu niyeti her çalışmadan önce tekrarlayın.
Kartlara sorularınız varsa basit ve net olmalı, ister içinizden isterseniz sesli sorun fark etmez.
Soruyu sorduktan sonra kartları karıştırıp, içinizden gelen kartı seçin. Cevap o karttadır. Elinize kartı aldığınızda içinize doğan hislere, içsel sese, duygu ve düşüncelere dikkat edin. Gözleriniz resimdeki bir ayrıntıya takılırsa, ona dikkat edin mesaj verecektir.
His ve öngörülerinize dikkat edin.
Bazen siz soru sormadan ya da bir kart çekmeden önce desteden bir kart fırlarsa yüreğinizdeki soruya cevap o karttadır.
Tekrar tekrar aynı kartı çekiyorsanız, melekler size sabırla bir şey anlatmaya çalışıyordur, mesajı duyun.

Bu yazdıklarım kendi melek kartlarımın kitapçığından yazdım, yani Beki İkala Erikli'den.

Melek kartlarınız kendi yüksek enerjileriyle birlikte, sizin enerjinizi taşıyacaklar. Adeta sizin bir parçanız olacaktır. Kimsenin ellememesi gerekir, eğer başkası ellerse başta anlattığım şekilde tekrar kendi enerjinize uyumlamanız gerekir! Başkasına bakarken de kendiniz çekmeli ve mesajı siz iletmelisiniz. Çünkü kartlar sizin enerjisel uzantınızdır. Kartları kullanmadan önce, içinizden niyetinizi belirtmeyi unutmayın, sonrasında karşıdaki kişi için niyet edip kart çekin.

focus

Kayıtlı Üye
130 km yol yapıp gidip o kitapları ve kartları almıştım. :)