Aşk Kehanetleri Çingenelerin kullandiklari yöntem

P

Pocahontas

denedim ve her denememde elma kabuğu 3 parçaya ayrıldı
buna göre 3 düşüncem oluştu
ya ben elma soymayı beceremiyorum,
ya evde kalıyorum
ya da 3 koca alıyorum :biggrinjester:

furry

Kayıtlı Üye
yaptım şimdi,düz bakınca Z ters bakınca T çıktı, ama T'nin kuğruğu vardı o yüzden düz bakınca z gibi geldi bana, şimdi düzü mü doğru tersmi? tersten bakınca çıkan T bariz di. birde ismin baş harfi i oluyor dimi bu, eski erkek arkadaşımın baş harfi z :D

louna

Kayıtlı Üye
az önce denedim ve şok oldum benim sevdiğim kişinin iki ismi var ve elmayı atıp baktığımda kabuk ikiye bölünmüştü ve aynen onun isminin baş harfleriydi :) inanılmaz:))))

Daryana

Kayıtlı Üye
Denedim ve tahmin ettiğim gibi çıktı. Doğru çıkınca normalde şaşırırdım heyecanlanırdım fakat bu hislerimin önüne hüzün geçti. Eğer cidden hakiki aşkım bu kişiyse, muhtemelen kimseyi ondan daha çok sevemeyeceğim. Üzücü olan ise onun beni sevip sevmediğinden bile emin değilim.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
büyü günah değil mi?

Bu sorunun yeri burası olmamalı değil mi?
Burası Parapsikoloji okulu ve burada büyü,ritüel,davet paylaşımları yapılır.Günah sevap kısmına,arama yaparak ilgili konu başlıklarından bakınız.Dileyen yapar dileyen yapmaz,günahta sevapta kişiye aittir bizlere de laf düşmez.

dexter

Elit Üye
O kadar keyifli bir konu ki, oku oku eğlendim denesem mi :Angel_anim:

Fakat 'büyü günah mı' diyen sevgili üyemize sesleniyorum, lavanderin dediği gibi kesinlikle bu sorunun yeri burası değil, ve hergün aynı cevabı veriyoruz, artık bu soruyu sormaktan vazgeçin. Etrafınıza bir bakın lütfen, 3 kez 7 kez şunu okursan şöyle olur, vs. gibi şeyler bol bol oluyordur çevrenizde. Sayılı olarak yapılan her şey büyü niteliği taşır, bir şeyi 1 kez gönülden dilemen yeterlidir. Her şeyi günah sevap diye düşünecek olursan eğer, çevrene bak bakalım, farkında olmadığın alıştığın şeyler aslında neymiş.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Büyü günah ya da değil, burada bunun sorgulanmasından ziyade şunu söylemek isterim; bilgi insanın her zaman kurtarıcısı olmuştur; o da doğru kullanıldığında. Bilin, ama o bilgiyle ne yapacağınız size kalmıştır.

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Güzel yöntem denemek lazım:) küçükken bizde içilen sigara izmaritinin arka kısmını parmağımızla yuvarlak rulo seklinde ileri geri yapardık ve harf belirirdi :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Küçük harfle g çıktı ama ortası biraz boş gibi olsada sevdiğim kişinin baş harfi sevindim:)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Çıksa kaç yazar ki sanki olmayacak duaya amin mi diyeceğim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Çıksa kaç yazar ki sanki olmayacak duaya amin mi diyeceğim

Bu kadar karamsar olmayın. İnanın yeter. O zaman sevdiğiniz kişi sizin için ''olmayacak dua'' kavramından çıkar. :)

Size kısa bir şey anlatayım. Ben 2-3 sene önce bir kıza aşık olmuştum.Onla aramız çok iyidir. Taki ben ona duygularımı açıklayana kadar. Ona tam 3-4 kez teklif etmiştim. Kabul etmemişti bende artık teklif etmeyi bırakmıştım.Ama ben hala inanıyordum içimde umut vardı. Aradan belirli bir süre geçti. Ve o geldi bana teklif etti.
İşin komik yanı ise çıkmaya başladığımız gün ayrıldım. Meğersem aşık değilmişim. :D

Bunu niçin anlattığımı soracaksanız söyleyeyim. Demek ki inanmak yetiyormuş . :) İnanın yeter. :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bu kadar karamsar olmayın. İnanın yeter. O zaman sevdiğiniz kişi sizin için ''olmayacak dua'' kavramından çıkar. :)

Size kısa bir şey anlatayım. Ben 2-3 sene önce bir kıza aşık olmuştum.Onla aramız çok iyidir. Taki ben ona duygularımı açıklayana kadar. Ona tam 3-4 kez teklif etmiştim. Kabul etmemişti bende artık teklif etmeyi bırakmıştım.Ama ben hala inanıyordum içimde umut vardı. Aradan belirli bir süre geçti. Ve o geldi bana teklif etti.
İşin komik yanı ise çıkmaya başladığımız gün ayrıldım. Meğersem aşık değilmişim. :D

Bunu niçin anlattığımı soracaksanız söyleyeyim. Demek ki inanmak yetiyormuş . :) İnanın yeter. :)
:) İsabet bir hikaye olmuş teşekkür ederim zaten bendeki umut dünyadaki kum tanelerinden bile fazla :D